Poklon

Abe deco umete li nesto sami da smislite :lol:

Evo kaze ti forumas sta da joj kupis a urmaljke nek se slozU :per:

Kupis joj sexy donji ves i omiljeni svet, nista vise, eventualno neku porukicu napises i pazi sta ti Steve kaze :manikir:
 
Po meni je najlepsi pokon neki gest. Npr. ujutru joj odneses dorucak u krevet (npr. tost, omlet, casu sveze cedjene pomorandze i uz to stavis cvet).
Zatim joj napunis kadu (potrosis ceeelu kupku i naparvis bogatu penu).
Zagrejes peskire na radijatoru i prostres ih na krevet, a jedan urolas u formu jastuka i izmasiras je (sjajno je johnson bedtime baby ulje).
Kad je tako sva osvezena, odete negde u grad, npr. na klizanje, a onda (prethodno rezervises karte za biokso, pozoriste...) odete tako negde...
Na kraju dana romanticna vecera uz svece, sentis i ples, a ako bas zelis i da joj poklonis nesto, najbolje je vaucer u parfimeriji gde mozae sama izabrati nesto od kozmetike ili sminke...
 
to lepojko mora da bude svakodnevna pojava, a ne samo za osmi mart...
...misim...ako tu ženu želiš pored sebe...

...misim...oduvek su mi se gadili ti gestovi pažnje za 8 mart...i svi su kao nešto fini, neko cveće, ****** palac...a pre i posle toga...:confused: njente...siva svakodnevica i smor jedan za ženu...
...
 
Ako ima neki dugo nerazvijen film, mozes uraditi slike i kupiti neki lepo album uz posvetu... posto ljudi to cesto odlazu, npr.ja slike sa mora jos nisam odnela da se urade, sigurno ce se oduseviti...
 
Da l` znaju ljudi sta je taj 8. mart, ko ga je izmislio i zbog cega... Mislim se ja nesto... Il` tako vecina prihvata sve sto im se servira.. Hebe mi se i za Klaru i za ravnopravnost muskaraca i zena.. Ja zivim svoj film, i ako ce mi neko poklanjati poklone samo za 8. mart i neki tako dan zaljubljenih, nek` se tera negde ... na leshce, npr:) uzas, nisam bas to htela da kazem, al` `ajd..
 
Svojoj zzeni pokloni ruchak udvoje
dal chesh da ga kuvash il da je izvedsh vidi vech sam
ostalim zzenama iz okruzzenja
po chokoladu
sve zzene vole chokoladu
jedna milka i nisi ni preterao ni shkrtario
dobra je i najlepshe zzelje
skupe poklone ne preporuchujem, nije prilika
karanfile i cveche ne preporuchujem, to je odradjivanje
 
koliko ne kreativnih ljudi...mogli bi jedan ceo pdf da otvore pod nazivom nekretivnost...ili prirucnik za one koje mrze da saslusaju partnera...tako nekako...pa da se sve ove teme sta da joj/mu kupi salju tamo :lol:
 

Back
Top