Koji je vas shopping limit?

Koliko mesecno potrosite na garderobu?

  • manje od 50 evra

  • izmedju 50 i 150 evra

  • izmedju 150 i 500 evra

  • vise od 500 evra


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne valjaju ti opcije bre....:confused: ne kupujem cipele i odecu svaki mesec..:eek: kupujem u zavisnosti od potreba..nekad puknem 250€ za par sati, posle izvesno vreme ne kupujem nista, onda mi zafale ili pozelim neke sitnice (majice..)..itd..

Racionalno trosim (skromna sam :lol:)...nisam izbezumljena sopingiranjem...:D
 
Ne valjaju ti opcije bre....:confused: ne kupujem cipele i odecu svaki mesec..:eek: kupujem u zavisnosti od potreba..nekad puknem 250€ za par sati, posle izvesno vreme ne kupujem nista, onda mi zafale ili pozelim neke sitnice (majice..)..itd..

Racionalno trosim (skromna sam :lol:)...nisam izbezumljena sopingiranjem...:D

Ma dobro, ima tu i potrošnog materijala poput čarapica, donjeg veša itd itd što isto, verovatno,ulazi u taj limit
 
Ma imam kolko oces nego nema ovde ono sto mi se dopada..i jos bolje sto mi traju stvari dugo pa ne kupujem cesto..najgore kad je stani pani pa nesto moram kupiti sto mi se bas bas ne dopada..moglo bi sad kad moze bez viza do trsa da se skokne:think:
 
Ja sam anketu dobro postavio..Inace poznato je da smo mi u Srbiji ovde za sisanje sto se tice garderobe pa tako placamo duplo (a cesto i vise od duplog) vise neke stvari nego sto su u inostranstvu...Mesecno trosim 150 evra a za soping vas mogu posavetovati da idete u Outlete u Madjarskoj,Austriji,Grckoj a Milano bih ostavio za kraj posto je to po sebi posebna prica pa cete se raspametiti kolike su cene..Snizenja u inostranstvu su tokom cele godine 30-70 %... : )
 
Koliko ste spremni/ne novca da izdvojite mesecno na garderobu,tasne,cipele? Kolika je kupovna moc prosecnog/ne clana/nice foruma Krstarica? Skromno ili ne?

izmedju 150 i 500 evra

Otprilike toliko....mada nekada mnogo manje, ali i mnogo vise....ima dana kad stalno kupujem stvari, pa kad potrosim toliko da nemam ni za sta krece prodaja nakita....(uglavnom satova,lancica i privezaka) i moljakanje roditelja ......:confused:
 
Manje od 50 evra. Nekad se desi da mi kupim čizme ili kaput koji su naravno skuplji, ali onda sledećih meseci definitivno trošim manje od 50 evra ili ništa. Mada meni to uopšte ne izgleda skromno, imam dosta garderobe koja je sasvim pristojna, i ne kupujem skupe marke Ripley, Miss Sixty... Nosim Benetton, Mango, Zara, Motivi, Levi's ponešto, retko Mexx ili Tom Tailor, Bata obuću često...
 

Back
Top