neka marja nesto? poziva mi broj u inostranstvu...

ignis:
ma nije postavljena kao home page, vec pogledaj to korisnicko ime i onaj broj koji se zove. Niti je to moje korisnicko niti je ono neki normalan broj. Sta li je u pitanju? Da li je moguce dok sam ja na sezamu da mi pozove onaj broj i nabije telefonski racun?

Covek ti je lepo rekao, a ako ne pomaze udji u tools pa izbrisi sve kolacice ikokije ostace ti samo pocetna strana koju prvo postavi kako ti je receno!!!
 
Prihvatio to neko ili ne, radi se o dialeru.. Ad-aware ga nije nasao.. Safe mode i pobogu bjezite od tog IE.. Pobice vas sve kao gamad... Pa ako zelis da placas racune onda nastavi.. Inace da se vratim na temu, SAFE MODE i prekontrolisi svoj komp jos jednom od tih dialera, ako ovaj ne nadje pokusaj sa CW shrederom moji se ne instalise... Poz.
 
Slozio bi se sa prethodnim konstatacijama po pitanju problema,inace danas mi je drugar prijavio isti problem pa idem
sutra to da mu sredim.

Cudi me da sveze up-dejtovani AdAware nije nasao krivca jer je slucaj ocigledan.Ako ti prija automatsko resavanje
problema onda ti preporucujem da skines Search and destroy-Spybot.Mozes da skinuti odavde:

http://www.safer-networking.org/en/mirrors/index.html

Takodje mozes probati sa novom verzijom Adaware-a "Ad-Aware SE Personal Edition 1.03",mozes ga skinuti odavde:

ftp://ftp.download.com/pub/win95/utilities/aawsepersonal.exe


A ako zelis da "uprljas ruke" uradi sledece:


Iskljuci System Restore,idi na Start>Run...>msconfig i na Startup listi bi trebalo da bude "explorer.exe -go -c7 -w" i
commandna linija je "C:\WINDOWS\System32\explorer.exe".Ako postoji,onda ga samo unchekiraj klikni Apply i restartuj
komp.Ako ne postoji,onda mi ispisi sta ti je sve na startup listi,ako te ne mrzi,pa cu ti reci sta je.
Posle restarta mozes slobodno da odes na C:\WINDOWS\System32\explorer.exe i da ga obrises.

UPOZORENJE:
Nemoj brisati explorer.exe iz WINDOWS foldera,on je legitiman samo explorer.exe koji se nalazi u System32 folderu.


Za naprednije korisnike jednostavnije resenje je da ga "skinu" iz regedita sa dobro poznatog mesta.


I naravno promeni browser-a,moja preporuka je Opera ali bilo koji drugi da uzmes neces pogresiti ili konstantno
"krpi" Internet Explorera,pa ubuduce neces imati ovakvih problema.


P.S.Ukoliko u Startup liniji imas i "C:\PROGRA~1\NEWDOT~1\NEWDOT~2.DLL,NewDotNetStartup -s" uradi sa njim isto.
 
Start > ran > regedit > Local Machine/Software/microsoft /windows/current version/ explorer > nadji Browser Helper Object i sve iz njega obrisi

Kad ocistis idi u Edit u regeditu. Imas Permissions opcije i zabrani pristup svemu ukljucujuci i sistem

Promeni Aera Code na 010 ili 003 ( diler zna iz koje si zemlje na osnovu parametara u racunaru - zna da li da okrene 99 ili 00 a zna i da je npr 011 Beograd)
 
ignis:
kada kliknem na ikonicu da se povezem na net pojavi mi se sledece
http://www.luda-zabava.com/marija.JPG molim vas pogledajte pa mi recite da li neko zna sta je to . Imam i antivirus dopunio ga i nista,. Ad aware (dopunio) i nista.. sta li je problem?

Malopre sam odgovorio na isto (slicno pitanje) skini sa www.yubs.net programcic (ako nedaju nadji preko pretrazivaca) ModemWall 1.2, sluzi za zabranu (ili dozvolu) biranja telefonskih brojeva!!!
 

Back
Top