Spremali se egzodus Hrvata iz BIH

na popisu 91-e vas ima 31% ,a RS zauzima 49 % teritorija, znači dobili ste 18% više teritorija.
Glede oblika, mi samo smo tanki tamo kod Dubrovnika ,vama je polovica RS odsječena.

E sad nas zahvaljujući vašem etničkom čišćenju Srba iz Hrvatske ima daleko više, pa prema tome, okači taj rezultat popisa mačku o rep!!!

Ne možeš da zadržiš svoje i tuđe!!! Što prije svatiš da si Sbalje najurio u Srpsku, a svoje iz Bosne naselio u srpske krajeve u Hrvatskoj biće ti lakše da živiš sa činjenicom da ne možeš istovremeno da postojiš na dva mjesta!!!

Tebe je kako god okreneš manje u bosni nego što je široka parcela bosne na koju ti je doope zinulo!!! Popušio si Posavinu, koja je sad krcata hrvatskim državljanima Srpske nacionalnosti, najurenim onomad od strane sopstvene države Hrvatske!!!

Kad je oblik u pitanju, trebao bi da poznaješ strukturu stanovniptva u Brčkom pa tek onda da komentarišeš!!! Dijelovi Brčkog koji nama predstavljaju koridor za Srbiju i danas su 90% naseljeni srpskim stanovništvom. Jug Distrikta, koji je prije Dejtona ulazio u FBiH je ostao većinski Bošnjački!!! Etnički analizirano, Distrikt Brčko je i dalje podjeljena teritorija!!!
 
Poslednja izmena:
je Srbeka ima 30- tak posto ,a dobili 50 % teritorija + samostalnu vladu, premijera, ma sve što čini jednu državu, stvarno ne znam tko je dobro prošao.
samo vas hebe malo oblik, shodno tome nikad neče ni RS biti nezavisna :mrgreen:
loše odrađen poso, ono napola
Ajde ponovo pročitaj svoj post pa malo bolje razmisli o svom zaključku!!! Više i ovakva Republika Srpska ne zavisi od bosne, nego ova bosna od volje Zapada!!!
Da bi nešto poput bosne na duže staze politički opstalo, svakako da je mnooogo bitnije postojanje volje većune njenih građana (pto evidentno nije slučaj), od iskarikiranih i od realnosti operisani hirovitih interesa bjelosvjetskih centara moći!!!
 
E sad nas zahvaljujući vašem etničkom čišćenju Srba iz Hrvatske ima daleko više, pa prema tome, okači taj rezultat popisa mačku o rep!!!

Ne možeš da zadržiš svoje i tuđe!!! Što prije svatiš da si Sbalje najurio u Srpsku, a svoje iz Bosne naselio u srpske krajeve u Hrvatskoj biće ti lakše da živiš sa činjenicom da ne možeš istovremeno da postojiš na dva mjesta!!!

Tebe je kako god okreneš manje u bosni nego što je široka parcela bosne na koju ti je doope zinulo!!! Popušio si Posavinu, koja je sad krcata hrvatskim državljanima Srpske nacionalnosti, najurenim onomad od strane sopstvene države Hrvatske!!!

Kad je oblik u pitanju, trebao bi da poznaješ strukturu stanovniptva u Brčkom pa tek onda da komentarišeš!!! Dijelovi Brčkog koji nama predstavljaju koridor za Srbiju i danas su 90% naseljeni srpskim stanovništvom. Jug Distrikta, koji je prije Dejtona ulazio u FBiH je ostao većinski Bošnjački!!! Etnički analizirano, Distrikt Brčko je i dalje podjeljena teritorija!!!
Kume ja nisam nikog etnički čistio,jer nemam dovoljno godina.
Nego vi ste meni Srbalji iz te Rs upropastili dio mladosti sa svakodnevnim granatiranjem i to sa podrućja sadašnje RS, onako podlo sa planine udaljeni 5 km i rokaj po cijeli dan.
Ja jesam za nezavisnu RS i imam recept kako bi se to riješilo. Kompletno Distirct Brčko dati RS,ma izgraditi vam autoput kroz koridor o trošku RH ako treba, one 3 općine Drvar, Grahovo i ono 3. ne znam kako se već zove isto vratit RS, doduše dati malo Bosancima da se Sarajavo i Bihać nekako spoje, tkđ. vam dati i izlaz na more ,sve od Dubrovnika pa do Crne gore + otok Lastovo ,da dobijete izlaz na more već jednom kako spada.
Bošnje otkantati, demonstrativno spaliti Deytonski sporazum na trgu Bana Jelačića , uzeti jednostrano one općine u BiH gdje su Hrvati večina, tko bi se bunio...
Lijepo da se to riješi i onda prekinuti ikakve veze sa vama i ostalim SFRJ-ot republikama, donjet zakon o zabrani međusobnog kulturnog,sportskog,gospodarskog i bilo kako drugog spajanja i suradnje pod prijetnjom sankcija... i mirna Bosna , Bačka i sve ostalo.
 
po principu naseli pa otmi,mnogo se puta povijest poigrala sa nama.fantazija je bila da ce hrvatska povratiti okupirane krajeve,pa se ta fantazija ostvarila,a tako i fantazija da bi banja luka nakon 45-te opet mogla biti cro,za dlaku se nije ostvarila,ali ko zna sta buducnost nosi.

mnogo je krajeva nevezano za banja luku koji su preduvjet ostvarivanja cro entiteta.kad srpsko vodstvo shvati koliko bi izlazeci hrvatima u susret izisli u stvari sebi,udarali bi se nogom u guzicu (mada sumnjam da hoce,slicni su onima iz onomad okupiranog knina),jer bi to bio milenijski prekodrinski srpski uspjeh.

za napomenu,banja luka,zapadni krajevi....stolna zemlja hrvatskih gospodara.kotor varos rodno mjesto bana hrvoja vukcica hrvatinica,gospodara izmedju ostalog i "turske hrvatske",zapadnih krajeva,banja luke sa castelom....berislavici,zrinski i frankopani
 
po principu naseli pa otmi,mnogo se puta povijest poigrala sa nama.fantazija je bila da ce hrvatska povratiti okupirane krajeve,pa se ta fantazija ostvarila,a tako i fantazija da bi banja luka nakon 45-te opet mogla biti cro,za dlaku se nije ostvarila,ali ko zna sta buducnost nosi.

mnogo je krajeva nevezano za banja luku koji su preduvjet ostvarivanja cro entiteta.kad srpsko vodstvo shvati koliko bi izlazeci hrvatima u susret izisli u stvari sebi,udarali bi se nogom u guzicu (mada sumnjam da hoce,slicni su onima iz onomad okupiranog knina),jer bi to bio milenijski prekodrinski srpski uspjeh.

za napomenu,banja luka,zapadni krajevi....stolna zemlja hrvatskih gospodara.kotor varos rodno mjesto bana hrvoja vukcica hrvatinica,gospodara izmedju ostalog i "turske hrvatske",zapadnih krajeva,banja luke sa castelom....berislavici,zrinski i frankopani

Vi drzavu nemate, mi se jos koprcamo,videcemo sta ce snama biti...ali vi ne postojite,vi ste marijonetska drzava,koja radi sta joj se kaze,i ciji premijer se povuce onda kada mu tako narede...
 

Back
Top