BANKA SPERME

Verovatno da postoji, ali ne znam gde jer me nikad nije interesovalo, a verovatno i ne bih mogla to da platim.

A, ovo drugo je baš tema za razmišljanje. Ako bih imala potpuno poverenje u one koji rade analize MOŽDA i bih, ustvari ne..........., definitivno tema za duuuuuugooooooooooooooooooooooo razmišljanje.
 
cekaj da vidim, neki totalni ludak bude donator, ili me neko povredi prilikom oplodnje, mislim na doce, ili dobijem japance ili malo crnce a zelela sam da dete ber fizicki malo lici na mene, zapravo onoliko koliko je to moguce, da bude bele koze, ili zamisli ima neke hronicne bolesti ili zamisli za nekih 15 godina skontam da to dete nema nista zajednicko sa mnom, dobro sve to moze da se manje vise i dogodi inace ali tad mu bar znam oca :wink: ma nikako to ti je kao samoubistvo iz zasede :lol:
 
E meni stvarno nije jasno nesto - te banke sperme su na zapadu vrlo zastupljene, ljudi svrsavaju i za to dobijaju pare. Ali ... vjestacka oplodnja je i tamo rjetkost, a meni nije jasno za koji **** prikupljaju cisterne sperme a naprave tek poneko djete :? :? :?
 
Punisher:
E meni stvarno nije jasno nesto - te banke sperme su na zapadu vrlo zastupljene, ljudi svrsavaju i za to dobijaju pare. Ali ... vjestacka oplodnja je i tamo rjetkost, a meni nije jasno za koji **** prikupljaju cisterne sperme a naprave tek poneko djete :? :? :?

BRAVO!
Ovako stoje stvar(i):
Postoje banke sperme i zaista se tek poneko dete rodi. Spermatozoid u normalnim uslovima zivi kratko. Puno semene tecnosti sadrzi "bezzivotne spermice". Trik je u jednoj OZBILJNIJOJ stvari - GENETSKOM INZENJERINGU... Morbidno, totalno... Prave super rasu.

UOSTALOM, NOVI ZAVET TAKO ZAPOCHINJE...
(sad melodija iz Zone Sumraka)
 
Dlakava_Strvina:
Punisher:
E meni stvarno nije jasno nesto - te banke sperme su na zapadu vrlo zastupljene, ljudi svrsavaju i za to dobijaju pare. Ali ... vjestacka oplodnja je i tamo rjetkost, a meni nije jasno za koji **** prikupljaju cisterne sperme a naprave tek poneko djete :? :? :?

BRAVO!
Ovako stoje stvar(i):
Postoje banke sperme i zaista se tek poneko dete rodi. Spermatozoid u normalnim uslovima zivi kratko. Puno semene tecnosti sadrzi "bezzivotne spermice". Trik je u jednoj OZBILJNIJOJ stvari - GENETSKOM INZENJERINGU... Morbidno, totalno... Prave super rasu.

UOSTALOM, NOVI ZAVET TAKO ZAPOCHINJE...
(sad melodija iz Zone Sumraka)

Cuo sam i za to, UZAS !!!
 
Forum ti je jedna banka sperme. Pršti na sve strane! A koliko bi para mogli za to uzeti €, $... Ne bacajte to uzalud, da se skupi u jednu bačvu pa da zaradimo koji dinar!
 
anah:
cekaj da vidim, neki totalni ludak bude donator, ili me neko povredi prilikom oplodnje, mislim na doce, ili dobijem japance ili malo crnce a zelela sam da dete ber fizicki malo lici na mene, zapravo onoliko koliko je to moguce, da bude bele koze, ili zamisli ima neke hronicne bolesti ili zamisli za nekih 15 godina skontam da to dete nema nista zajednicko sa mnom, dobro sve to moze da se manje vise i dogodi inace ali tad mu bar znam oca :wink: ma nikako to ti je kao samoubistvo iz zasede :lol:

Ne lupaj gluposti, nisu oni ludi pa da ti uvale spermu nekog crnca ili azijata (osim ako to sama ne trazis), a kada su u pitanju nasledne bolesti, razmisli malo da je mozda u tvojoj porodici, pre 3 generacije neko imao nesto... i to moze da se prenese na dete, a da ne pricamo o partnerovoj strani porodice (cak i da ti je u pitanju ,stalni partner, suprug i sl.).
Na kraju krajeva, bolje je nego usvajanje... ovako za to dete mozes da kazes da je tvoje i imace neke tvoje osobine... (nadam se samo da nece pamet da nasledi... :roll: )

U vezi sa genetickim inzinjeringom, pa mislio sam da svi znaju da se to radi, mnogo mi se ljudi nesto kao cude ovde... :?
 
Tipkaros:
anah:
cekaj da vidim, neki totalni ludak bude donator, ili me neko povredi prilikom oplodnje, mislim na doce, ili dobijem japance ili malo crnce a zelela sam da dete ber fizicki malo lici na mene, zapravo onoliko koliko je to moguce, da bude bele koze, ili zamisli ima neke hronicne bolesti ili zamisli za nekih 15 godina skontam da to dete nema nista zajednicko sa mnom, dobro sve to moze da se manje vise i dogodi inace ali tad mu bar znam oca :wink: ma nikako to ti je kao samoubistvo iz zasede :lol:

Ne lupaj gluposti, nisu oni ludi pa da ti uvale spermu nekog crnca ili azijata (osim ako to sama ne trazis), a kada su u pitanju nasledne bolesti, razmisli malo da je mozda u tvojoj porodici, pre 3 generacije neko imao nesto... i to moze da se prenese na dete, a da ne pricamo o partnerovoj strani porodice (cak i da ti je u pitanju ,stalni partner, suprug i sl.).
Na kraju krajeva, bolje je nego usvajanje... ovako za to dete mozes da kazes da je tvoje i imace neke tvoje osobine... (nadam se samo da nece pamet da nasledi... :roll: )

U vezi sa genetickim inzinjeringom, pa mislio sam da svi znaju da se to radi, mnogo mi se ljudi nesto kao cude ovde... :?

ne lupam gluposti nego samo iznosim svoje misljenje...pre nekoliko godina, najvise dve, novinari bbc-ja su otkrili da su neke banke sperme, medu njima i najjaca u n.y namerno pravili istu gresku, tj. proizvodili su samo belu decu, e sad necu da tvrdim da je to svuda isto (to bi na pr. bilo lupanje gluposti) ali isto tako sveopste je poznato da se greske desavaju i da banke preuzimaju odgovornost ali da ih isto tako zakon na to ne obavezuje, kao drugo donatori u nekim bankama nisu podvrgnuti doktorskom pregledu, sto znaci svasta moze da se precuti, sto znaci zivot neke buduce porodice moze biti manje lepsi, a ja mog partnera znam definitivno bolje nego nekog anonimnog donatora, trece takve operacije, kao recimo i one na srcu jesu rutina ali su i dalje opasnije nego operacija na slepom crevu, e sad posto sam valjda jasno objasnila sta sam htela gore na malo vickastiji nacin da kazem, kontas valjda da ne lupam gluposti, a ako ne kontas bas me briga, jednostavno ne volim kad osobe ne forumu jednostavno napisu nesto cisto da bi napisali, a sto se tice genetskog inzinjeringa to je uscestalo da ne kazem uobicajeno ali ne mora da bude, primer banka sperme u torontu, toliko od mene, odoh nesto pametnije da radim, a na tvoje postove vise necu da gubim vreme, poz.
 
Ne moze vise nista da se precuti, jednostavno - demistifikovali su KOJE SKLONOSTI IMA NEKO ILI BOLESTI, ako dobrovoljno preda da mu analiziraju DNK... Kao fol cuvaju u tajnosti... Inace, odavno su napravili (Englezi) agens kojim eliminisu neku vrstu. Recimo pospu nas prahom za crnce i na nas to iako udahnemo NECE delovati a crnci ostanu NEPLODNI!!! Sad jedino sto ne moze po nacionalnoj osnovi... :shock:
Podaci iz 1996-te...
 

Back
Top