Pomoc

koschava

Početnik
Poruka
23
Moja beba koja je stara 1 godinu je nehoticno popila jednu kasicicu tecne masti protiv opekotina. To je bilo pre jedan sat i za sada ne vidim bilo kakvu promenu u ponasanju. Dao sam joj da popije dosta tekucine, a pre toga je pojeo obrok hrane. Stanujem podaleko od grada i hitne pomoci, Radi se o masti sacinjenoj na bazi vise vrsta trava. Molim hitno savet.
 
Poslednja izmena:
Moja beba koja je stara 1 godinu je nehoticno popila jednu kasicicu tecne masti protiv opekotina. To je bilo pre jedan sat i za sada ne vidim bilo kakvu promenu u ponasanju. Dao sam joj da popije dosta tekucine, a pre toga je pojeo obrok hrane. Stanujem podaleko od grada i hitne pomoci, Radi se o masti sacinjenoj na bazi vise vrsta trava. Molim hitno savet.
Неће јој ништа бити.:D

И мој сестрић је данас попио мало детерџента, оног што се деци праве балони...мало је повратио, мало се фолирао да му се гади, мало из фолирања кашљао...и ено га спава већ три сата.:) (беба од 19 месеци)
 
Мало ће да је "протера" и ништа више. Можда мали проблеми са стомаком ако су ароматичне траве у питању, не верујем да ће неке последице да остави.
 
Moja beba koja je stara 1 godinu je nehoticno popila jednu kasicicu tecne masti protiv opekotina. To je bilo pre jedan sat i za sada ne vidim bilo kakvu promenu u ponasanju. Dao sam joj da popije dosta tekucine, a pre toga je pojeo obrok hrane. Stanujem podaleko od grada i hitne pomoci, Radi se o masti sacinjenoj na bazi vise vrsta trava. Molim hitno savet.

Ne brini,ne moze od toga nista da joj bude :zpozdrav:
 

Back
Top