vezbe za povecanje penisa

dog899

Početnik
Poruka
21
procitao sam na netu i kazu da se moze zgolemiti penis do 7-8 sm. ide ovako:
Napravite krug sa kaziprstom i palcem. Lubricirajte nekim uljem penis. Vucite odozgo pa nadole. I tako prvo jednom pa drugom rukom vishe puta. Vezba se radi 4 nedelje sa razlicnom jazinom preko jednog dana. Pitanje je: dali deluje? i dali je bezopasno po zdravje?

Ako znate neku vezbu koja deluje pishite
 
Umesto ulja stvavis kvasac koji si prethodno rastopio u malo vode. Posle dve nedelje toliko naraste da neces znati kako da ga smotas. Postajes centar paznje cele planete. Glavna vest na vodecim svetskim televizijama. Zene i deca vriste na ulici. Sex postaje misaona imenica. i tako.. :(
 
Devilishgirl:
dog899:
velicina je velicina. Nema shale sa velicinom. Zar niste nikad pozeleli da imate penis dugacak 23-24 sm. Sta misle zene o ovoj duzini?
malo je to :) a sta ti mislis kolika je vagina? mozda 30 cm :P mozda i vise, ako racunamo da mora da izadje na usta :P
:lol: :lol: :lol: Jesi djavolak!

Da kazem ovom decku: nije vazna duzina, vec kako se upotrebljava! To samo kod muskaraca duzina deluje na psihu i sigurnost, zenama ne predstavlja nikakav znacaj.
Na primer zena koja ima plicu vaginu a on qurat, glavic ce udarati u grlic materice i stvrdnjavace ga grlic... to ce uzrokovati tezi porodjaj kod zene... dakle, nema veze duzina... sredina je zlatna.
 
u'vatili muju kako krade tehnicku robu. za kaznu je morao da prenese peglu na drugi kraj magacina ali na k. pa ako uspe, peglu da nosi kuci. nema problema, odradi to i dobi peglu.
dodje kuci, zavuce se u kupatilo, udje fata pa se zacudi sto on na k. nosi dve pegle.. ok, rece on, ali nemoj posle da se cudis kad ti donesem ves masinu!!!

ps
ne pokusavajte kod kuce, ovo je za profesionalce... :lol: :lol: :lol:
 
sanja:
u'vatili muju kako krade tehnicku robu. za kaznu je morao da prenese peglu na drugi kraj magacina ali na k. pa ako uspe, peglu da nosi kuci. nema problema, odradi to i dobi peglu.
dodje kuci, zavuce se u kupatilo, udje fata pa se zacudi sto on na k. nosi dve pegle.. ok, rece on, ali nemoj posle da se cudis kad ti donesem ves masinu!!!

ps
ne pokusavajte kod kuce, ovo je za profesionalce... :lol: :lol: :lol:

Amandman na vic, iz glave: vristi Mujo iz WC-a, a ono ves masina na qrcu: "Sta gledas, bona, vezbam ti za ves masinu!"

Odgovor na topic: vezba ne pomaze - imam visegodisnje iskustvo! :D
 
dog899:
velicina je velicina. Nema shale sa velicinom. Zar niste nikad pozeleli da imate penis dugacak 23-24 sm. Sta misle zene o ovoj duzini?

Reci cu ti ja :lol:
Jednom dnevno se dize jer treba dosta krvi (iz mozga se najcesce "sjuri" pa smo zato osamuceni, usled nedostatka kiseonika). I to je sva lepota te duzine. I ne moze trpanje "a la zeka" vec polako...

Tek to je problem kod moja dva druga...
Meni je super i ovakav...

Inace ljudi (muskarci) su jedina vrsta u prirodi koja ima NEPROPORCIONALNU VELICINU PENISA. Drugim rechima - po pravilu bi trebao da nam pripadne mnogo manji...
:roll: :wink:
 
ja sam Qrat na caleta i dedu.. oni nisu vezhbali. chista geneKita!! Ali ako vec zheli$ da vezhba$ i da od jednoga gradi$ dvojicu (kao u junachkim narodnim pesmama) najbolje da radi$ vezhbe kao onaj indijac iz popularnog .avi-ja. Gospodin ne da je ledenda i da besi 10 kila kamen o alat, vec ga uvija po sve 3 ose kao da je sarma. Znachi YOGA mozhe da pomogne ili sachekaj da medicina jo$ malo uznapreduje pa poruchi preko teleshopa :)
 
avesic:
pasti na pamet....nece on jos dugo...prokuvace,ili se samo time bavi, dali da otvaram novu temu ili se moze ovde izokrenuti prica ...dakle proucavanje strvine

Detalje možeš saznati na ZABAVA -> Astrologija -> Zašto žene ne vole Strelce... 8) (strana 3)

Pazite samo da ne "pokvarite" sundjerasto tkivo... Posle ti ni ATMOSFERSKA PUMPA ne pomaže
:lol: :lol: :lol:
 
Bullshit :evil: Gde posle staviti toliku gromadu, u bure mozda? Sve zenomrsci :P be political. say vagina in a positive way once a day for at least a week. I procitajte "The Vagina Monologues" od Eve Ensler, ako vec niste :P i prestanite da sami sebi svoju stvar stavljate u usta. :)
 
dog899:
procitao sam na netu i kazu da se moze zgolemiti penis do 7-8 sm. :shock: ide ovako:
Napravite krug sa kaziprstom i palcem. Lubricirajte nekim uljem penis. Vucite odozgo pa nadole. I tako prvo jednom pa drugom rukom vishe puta. Vezba se radi 4 nedelje sa razlicnom jazinom preko jednog dana. Pitanje je: dali deluje? i dali je bezopasno po zdravje?

Ako znate neku vezbu koja deluje *




7-8 čega :?: :? - razdaljina od X tačke do Sremske Mitrovice :?:
ili možda ja nisam u toku pošto je drugima jasno valjda šta to znači kad nema reakcija :oops:
 
dog899:
velicina je velicina. Nema shale sa velicinom. Zar niste nikad pozeleli da imate penis dugacak 23-24 sm. Sta misle zene o ovoj duzini?


Nemoj da si smesan! Sta bi radio sa k.urcinom od 20 i vise centi?! Kome bi to uvalio? Mozda samo nekom dobro razgazenom buljasu... Zaista su retke devojke koje mogu da prime toliku patku! Osim toga, sto je masa tipova opterecena zeljom da ima abnormalno veliku onu stvar? Razumem ako neko zaista pati od nedostatka po kojeg cm-a, pa mu je kita manja od proseka, ali proseku od 16-17 cm-a NISTA NE FALI!
 

Back
Top