vezbe za povecanje penisa

Peruzzi:
Ma bre vezi ciglu za tuki i nosi je tako mesec dana... garant se produzuje za (do zemlje - velicina cigle). jedino sto moze da se desi da se osusi i otpadne:))
-> direktno sledi iz ->
NOclasic:
pita belac crnca kako oni imaju tolike karulje, a ovaj mu kaze da oni od malena vezu oko karulje teg i tako ga istezu. Posle nedelju dana sretnu se ponovo i camuga ga pita:
"Brate, ima li kakvog napretka?"
a belac:
"Ima! Duzina je ista, ali sam zato boju vec dobio!"
Dzaba si kucao...nevermind
 
procitao sam na netu i kazu da se moze zgolemiti penis do 7-8 sm. ide ovako:
Napravite krug sa kaziprstom i palcem. Lubricirajte nekim uljem penis. Vucite odozgo pa nadole. I tako prvo jednom pa drugom rukom vishe puta. Vezba se radi 4 nedelje sa razlicnom jazinom preko jednog dana. Pitanje je: dali deluje? i dali je bezopasno po zdravje?

Ako znate neku vezbu koja deluje pishite

Jedina koja deluje je da vezujes teg od 2 kila za glavic koji nosis 7 sati dnevno i tako 6 meseci..deluje ko antikilogram
 
gledo sam jednog efendiju tamo u istambulu misim na diskaveriju činimise nesećam se tačno, dao 3000 evara da mu prebace kosu iz glave u bradu, pošto mu brada nije bila dovoljno gusta za ukus tamošnje sredine...bio polućosav kako bi reko...
štasu sve ljudi spremni da urade radi estetike svog tela :)
 
Gleda Mujo na nudističkoj plaži crnčugu sa ogromnim alatom.
pa ga pita može li on to da postigne.
Kaže ovaj:
Nema problema, uzmi dve cigle i lupaj po njjemu
tript dnevno po pola sata.

Sretnu se posle 5 dana, Muijo jedva ide.
- Kakav je uspeh?
- Polovičan
- Kako polovičan ?
- Postigao sam boju, veliučinu još nisam.

A zezanje na stranu, žene znaju, nevalja ni kada je preko 22.
Mora sve polagacke.
 
Poslednja izmena:
procitao sam na netu i kazu da se moze zgolemiti penis do 7-8 sm. ide ovako:
Napravite krug sa kaziprstom i palcem. Lubricirajte nekim uljem penis. Vucite odozgo pa nadole. I tako prvo jednom pa drugom rukom vishe puta. Vezba se radi 4 nedelje sa razlicnom jazinom preko jednog dana. Pitanje je: dali deluje? i dali je bezopasno po zdravje?

Ako znate neku vezbu koja deluje pishite

ne zamlacuj se praznim pricama, moze dobiti malo na duzini ali ces izgubiti na obimu jer zapremina ti je takva kakva je

- - - - - - - - - -

covece pa ovo iz 2004 :evil:
 

Back
Top