Volela sam nekog drugog?!?

Poruka
22.606
ljubijo sam žabe, al nisu postale princeze...
...ljubio sam "princeze", za koje se ubrzo ispostavilo da su kokoške...

Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

e01c.gif


...klik na sličicu:zcepanje:
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:

da, dosta puta...i nije me razočaralo...samo začudilo...
...ali avaj...bila bi to još jedna lekcija više u životu ovom bednom...
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:

Da volela sam nekog drugog... :roll:
Iluzija je cudo uvek izmeni realnu sliku...
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:

Previše puta. Razočaravajuće je kad se tako zaređa. Preispituje se čovek, krivica zbog neuspeha teško pada svakom ko je bio posvećen i angažovan u vezi. Ali kad pomislim na njihove bivše koji su odreda bili kvalitetniji muškarci od mene jasno je da nešto nije u redu s tim ženama, da se nije trebalo petljati sa svakakvima. Kažu mi prijateljice da sam svaštojeb, kritika je na mestu.
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:




hehe...to mi se desilo kad sam najmanje ocekivala.....i to osoba sa kojom sam bila 4 godine...mislila on dobar savrsen,sjajan....i dok sam ja sama sebe uzdizala tim misljenjem o njemu,on je kar*o moju drugaricu...nema sta sjajan decko....
 
Previše puta. Razočaravajuće je kad se tako zaređa. Preispituje se čovek, krivica zbog neuspeha teško pada svakom ko je bio posvećen i angažovan u vezi. Ali kad pomislim na njihove bivše koji su odreda bili kvalitetniji muškarci od mene jasno je da nešto nije u redu s tim ženama, da se nije trebalo petljati sa svakakvima. Kažu mi prijateljice da sam svaštojeb, kritika je na mestu.

Bolje ti je sto si svastojeb, nego da si nistojeb ili drkobrz.
 
Dobri stari Sinke. :)
E moj prijatelju, slaba je to uteha, bolje je da se to radilo sa nekim ženama koje imaju muda da priznaju da ih isključivo to zanima i koje ne kenјаju o tobožnjoj ljubavi da bi se ogrebale za to.

Sve se one na kraju zaljube. Sve one igraju igru dok ih ne istorbas, nakon toga se zaljube.

Takve su najbolje koje ti sreces, imas srece, istorbas i to ostane kao da se nista nije desilo. Ali malo je takvih danas, sve imaju nekakve filomove u glavi u sretnom zivotu u dvoje.

Ili ti koristis dobru foru, glumatas da si se zaljubio, pa one zbrisu.:)
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:

Imala sam jednog luđaka.. trajalo je kratko, kao idila se cinila.. dok nisam jedan dan pekla jaja u njegovoj kuhinji di je popizdia ko kakva ženska na malo mrlje na štednjaku ... :eek:

a kasnije su se samo redale nebulozne stvari ..

ma freak... :neutral::mrgreen:
 
Sve se one na kraju zaljube. Sve one igraju igru dok ih ne istorbas, nakon toga se zaljube.

Takve su najbolje koje ti sreces, imas srece, istorbas i to ostane kao da se nista nije desilo. Ali malo je takvih danas, sve imaju nekakve filomove u glavi u sretnom zivotu u dvoje.

Ili ti koristis dobru foru, glumatas da si se zaljubio, pa one zbrisu.:)

:neutral: sta nije uredu samnom???....ja nisam sve, ja sam nista :sad2:....:p
 
sasvim prirodno da nasu mastu projektujemo na one oko sebe, pa nas kao oni posle razocarali, a bolje kada razmislimo, nikada nisu to ni bili, ni obecali

najtipicnjije je kako roditelji proketjuju na decu

lakse je nama muskarcima, mi imamo jednostavna ocekivanja, vlazna i uvek spremna, nas je tesko razocarati, zato smo i srecni...
(nisam bio ozbiljan, da ne kvarim sliku o sebi)
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:


Nije mi se desilo jos...ne gradim kule u oblacima i ne ocekujem neka cuda...razocaram se kad neko poklekne, odustane i sl.
 
Tema inspirisana postom jednog forumskog kolege...znači koliko vam se puta dogodilo da se tako zeznete tj. da se ste o nekoj osobi mislili da je jedno a ispostavilo se da je upravo obratno i da li vas je to razočaralo?

Pogledajte prilog 72021

...klik na sličicu:zcepanje:

meni se to desilo sa kornjacom...mislio sam da je toma ustvari toma,al nije bio...bio je zenski toma...jeebi ga...kornjace polno sazrevaju posle odredjenog vremena...ja odneo tomu da opsti sa nekom zenkom,kad ono toma nista ne radi...pu bre tomo,pa nisi valjda derpe...kad ono,toma zenka,jeebi ga...nema veze i dalje je on toma...eto,mislio sam da je nesto,a ustvari nije to sto sam mislio...nije me razocaralo,isto ima oklop i smoren je kao kada sam mislio da je muzijak...
 

Back
Top