Srbin za Predsednika?

Ja sve kontam da nas ovo dvoje, Milutin i Pevačica, zayebavaju, pa sve neću da postavljam ozbiljna pitanja.

Što se same konstatacije tiče dovoljno je reći da pola Bosne svoje korene vidi ili u Crnoj Gori ili u Hercegovini.

Što bi po njenoj neprikosnovenoj logici značilo da nisu "pravi" Crnogorci i Hercegovci, jer su otišli, a samim tim ni pravi Srbi :dash:

E majko, svako li danas ima tastaturu pod prstima :roll:
Ma ne zajebavaju oni, i te kako su ozbiljni, a rade za istu firmu.................a tamo su sve naucnofantasticne price moguce...............oboje su u stvari fasisti,kao i njihovi nalogodavci, posto promovisu netrpeljivost prema svakom ko nije iz Srbije
 
То је бесмислено.

Сви владари у Србији/Југославији за протекла 2 века су Срби (биолошки), осим Тита.

А кад погледаш онако баш реално, испада да су Срби боље живели за време тог Тита, него за време већине биолошких Срба на власти. :mrgreen:
100 % истина !!!
 
A da bude neki Srbin iz Čikaga.To je i onako najveći i naj zapadniji srbski grad.:think:


Milorad Rod Blagojevich sad je bez posla, aj ga uposlimo!!:klap::klap:

081209_governor_rod_blagojevich.jpg
 
Vi ste to pitanje pokrenuli odakle mi je deda. To sto Licani i karjisnici imaju slucnu nosnju i obicaje ne znaci da kod njih vladaju isti zakoni obicajnog morala. Crnogorac, a posebno Hercegovac, nikada ne bi napustio svoje ognjiste i nije kukavica.
Pa nisu ni ovi, dok iz Srbije nije došao vapaj!:poludeo:

Uzgred, ja sam se čudio da u kraju oko Užica narod govori kao ovde gdje sam ja. I oni znaju da se i u Krajini tako govori, ali nisam čuo neku teoriju u tom smislu.
 
pomoz bog srbi. izabrasteli presednika?
Ne valja tako. Pravilno je prijedsednika. Ko ne vjeruje - nek provjeri!

U poslednje vreme skoro ni jedan bioloski srbin nije radio u interesu srbije.
- rekao je neko negdje na početku teme.
Time se i treba baviti, a ne... kolko ko ima aviona. Valjda je dosad svakom jasno ko ih ima. Pa da vidimo kako da živimo tu gdje smo, a ne gdje ćemo seliti! Jer, kao što lijeeeeepo vidimo, istoriju određuju procesi, a ne veliki trenutci.
Ako je narod na svom mjestu, vlast će se neminovno promijeniti u njegovom interesu.
A ti sad vrati kaladont u tubu!
 
Pa nisu ni ovi, dok iz Srbije nije došao vapaj!:poludeo:

Uzgred, ja sam se čudio da u kraju oko Užica narod govori kao ovde gdje sam ja. I oni znaju da se i u Krajini tako govori, ali nisam čuo neku teoriju u tom smislu.


U 19. veku su neki ilirski / hrvatski ili koji li vec/ objasnjavali da teritorija Hrvatske obuhvata i Timocku Krajinu i Juznu Srbiju, jer imaju slicne akcente kao Zagorci i Zapadnislavonci. Sta cemo onda? A ne znam u kom kraju oko Uzica se tako govori. Samo Uzice je veoma specificno po akcentu, sto mnogi gradjani Srbije mogu da primete. Uparvo sada nagalsavam prvi slog dok ovo kucam, a obaram druge slogove prema kraju. :)
 
Pa nisu ni ovi, dok iz Srbije nije došao vapaj!:poludeo:

Uzgred, ja sam se čudio da u kraju oko Užica narod govori kao ovde gdje sam ja. I oni znaju da se i u Krajini tako govori, ali nisam čuo neku teoriju u tom smislu.

Sad vidim da si iz Banja Luke. Uzicki govor nema veze sa govorom iz okoline Banja Luke, neko je to provalio, verovatno, da bi ispalo da Bosanci imaju veze sa Srbijom. To ti je greska.
 
Vidim da dosta forumasa cesto pominje da "hoce srbina za predsednika",a nije mi jasno kako to misli....
Da pojasnim: kada se kaze "hocu srbina za predsednika",pomisli se na bioloskog srbina,e sad,dokazano je da "bioloski srbi" nisu uvek pravi srbi(drzava im je cesto na predzadnjem mestu).Pa bih molio bih da pojasnite na sta mislite kada kazete "hocu srbina za predsednika". :confused:

P.S. Da li je vaznije gde je predsednik rodjen,ili kako vodi drzavu?

Valjda misle da je tadic crnogorac...
 

Back
Top