Kuda ide Evropa?

U jednom romanu SF koji sam citao 1988 izbija rat izmedju amerike i evrope i pocinje u spaniji.
Evropa je ujedinjena , azija razjedinjena.
Nigde ni traga blokovskoj podeli .
To je tada bilo skoro neverovatno i neoguce , a opet realno ispade da je blisko i vrlo moguce.
 
Европа иде тамо где је заслужила - У ПРОВАЛИЈУ!
Европа је пропала оног тренутка када су уништени њени темељи - ХРИШЋАНСТВО.

Завера против хришћанства делује већ вековима, а највећу победу доживела је 1776. оснивањем Илумината - тајног реда чији је лидер био професор Адам Вајсхаупут, језуитски свештеник.

Такозвани оснивач комунизма, Карл Маркс, наставио је тамо где је Вајсхаупт стао. Циљ комунизма био је, између осталог, УКИДАЊЕ РЕЛИГИЈА. То пише у Комунистичком манифесту!

Пошто ни Илуминати ни Комунисти нису успели да у потпуности разоре хришћанство, на сцену су ступили Хуманисти. Они данас, нажалост, веома успешно делују, и у Европи је све мање људи који се клањају Божанском Творцу.

Сукоб између Сједињених Држава и Европске уније НЕ ПОСТОЈИ! Ако икада буде постојао, то ће онда бити још једна фарса, баш као што је био "Хладни рат". Европска унија се све више претвара у СОВЈЕТСКИ САВЕЗ!

Тзв. сукоб цивилизација подразумева сукоб између мухамеданства и хришћанства. Премда је хришћанство у Европи на издисају, остаје да се сукобе креатори Новог светског поретка (Илуминати, Комунисти, Хуманисти, Ново доба, Масони, итд.) с једне, и мухамеданци с друге стране.

Циљ ове Завере је укидање СВИХ, али понављам СВИХ РЕЛИГИЈА!!

Да резимирамо:

1# Европа је на самрти.

2# Мухамеданци су у успону, али је Завера моћнија.

3# Сви евентуални сукоби ће бити режирани, а њихов циљ је

УСПОСТАВЉАЊЕ НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА!!!
 
Pobunjenik:
Циљ ове Завере је укидање СВИХ, али понављам СВИХ РЕЛИГИЈА!!
Да резимирамо:

1# Европа је на самрти.

2# Мухамеданци су у успону, али је Завера моћнија.

3# Сви евентуални сукоби ће бити режирани, а њихов циљ је

УСПОСТАВЉАЊЕ НОВОГ СВЕТСКОГ ПОРЕТКА!!!

To je i proreceno....i ocekuje se u buducnosti... 8)
 
Prerano ste se ponadali!Ukinuce se sve postojece religije i formirace se nova i samo jedna:religija novog svetskog poretka.Jedan isti covek bice i vrhovni inkarnirani bog, car/predsednik cele planete itd.Da li vas cudi da ujedinjene nacije imaju generalnog sekretara ali ne i predsednika.To mesto ce uzeti on,da ne okolisemo=Antihrist!Ostalo znate,sve je prorokovano...
 
Hektor:
Prerano ste se ponadali! Ukinuce se sve postojece religije i formirace se nova i samo jedna:religija novog svetskog poretka.Jedan isti covek bice i vrhovni inkarnirani bog, car/predsednik cele planete itd.Da li vas cudi da ujedinjene nacije imaju generalnog sekretara ali ne i predsednika.To mesto ce uzeti on,da ne okolisemo=Antihrist!Ostalo znate,sve je prorokovano...

ovo za antihrista ne bi se slozila ali ovde nije ni bitno.....
bitno je da brzo nakon pada religije sledi Sudnji dan i Armagedon....
:!:
 
arttim:
Hektor:
Prerano ste se ponadali! Ukinuce se sve postojece religije i formirace se nova i samo jedna:religija novog svetskog poretka.Jedan isti covek bice i vrhovni inkarnirani bog, car/predsednik cele planete itd.Da li vas cudi da ujedinjene nacije imaju generalnog sekretara ali ne i predsednika.To mesto ce uzeti on,da ne okolisemo=Antihrist!Ostalo znate,sve je prorokovano...

ovo za antihrista ne bi se slozila ali ovde nije ni bitno.....
bitno je da brzo nakon pada religije sledi Sudnji dan i Armagedon....
:!:

:lol: :lol: :lol:
Šou.

A posle Armagedona sledi godina_kada_svi_nosimo_zelene_pantalone_i_uzvikujemo_živeo_Jupiter. Pisalo u "zoni sumraka"... :roll:

E, koji ste likovi, sa vašim svetim pismima, proročanstvima i ostalim bajkama. Zabava bez kraja... :P
 
Salu na stranu,odvijaju se procesi od globalnog znacaja i to pred nasim ocima,a vidi Saptac se ruga,ovaj pre njega se odusevljava sto nece biti religija(sto nije tacno) kao da je to najvaznija stvar na svetu.Decko,zar nemas drugih problema u zivotu osim opterecenosti ukidanjem religija?Samo da znas,to nije uspelo ni Staljinu pa nece ni tebi!
 
Kada sam postavio pitanje kuda ide Evropa? i da li sukobi civilizacija postoje i gde su? Nisam mislio na rasparavu o Sotoni i njegovom carstvu! :evil:
To sto su mnogi optereceni to je njihov problem. Ali ne i moj! Zasto onda koriste Internet i PC?!?!?!?!?!
To sam pitanje ozbiljno postavio nekim ljudima koji su pricali o 666, a onda sam ih ja lepo savetovao da ne kupuju nista sto ima bar kod, ili ti bilo kakve veze sa kompjuterima, komunkacija i sl. Sve to ima veze sa Djavolom!!!!!!!!! Ha, ha, ha...
Da li neko vidi problem jedne crkve i njeno resenje u tome sto Vatikan zeli da u ustavu EU nametne clan o "hriscanskom duhu Evrope"? Sta je sa Turskom i Izraelom koji bi u narednom periodi postali clanovi EU?!
Pojam Evrope postoji od 800. godine, i cine je Francuska i Nemacka. Mnogi su zarad politicke ideje preskakali verske barijere, i obrnuto. Izuzetno duga i zanimljiva istorija, sa puino ideja, koje neke od njih i danas zive.
Nije lose raspravljati u Novom svetskom poredku, ali bez Djavola.
 
Hektor:
Salu na stranu,odvijaju se procesi od globalnog znacaja i to pred nasim ocima,a vidi Saptac se ruga,ovaj pre njega se odusevljava sto nece biti religija(sto nije tacno) kao da je to najvaznija stvar na svetu.Decko,zar nemas drugih problema u zivotu osim opterecenosti ukidanjem religija?Samo da znas,to nije uspelo ni Staljinu pa nece ni tebi!

:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:

Opterecenost? Ni najmanje! Slucajno sam naleteo na temu i pade mi na pamet kako bi bilo lepo da se ljudi za promenu oslanjaju na sebe, na svoje sposobnosti, a ne pre no sto pocnu bilo kakav rad da kazu "ajd pomozi boze"... (inace, bas imam jednu zanimljivu anegdotu u vezi sa tim, ali ovo nije mesto za to)
Jos da dodam, nije meni "zivotni cilj" ukidanje religija, ako cemo posteno i zabole me za to (ali bilo bi lepo da nema religija), jer u tom, u ovom trenutku, neostvarivom trudu, MOJ zivot bi bio procerdan, a imam samo jedan i nista posle njega...
 
Pobunjenik:
pusac:
Nije lose raspravljati u Novom svetskom poredku, ali bez Djavola.

То је немогуће, јер креатори Новог светског поретка верују у Луцифера, такође познатог под именом Сотона, односно Ђаво.

LUCIFER - luconosa, onaj koji prosvetljava!
Koji donosi istinu?!
Da li si upoznat sa masonskom inicijacijom?
Da li postoji podela sveta na dobro i zlo?
Da li svetlo moze da se odvoji od mraka?
Da li musko moze da se odvoji od zenskog?
Da li tlo moze da se odvoji od vode?
Filozofija Jin i Janga se i sastoji od toga da zenski princip proizvodi muski i obrnuto!!!!!!!
Kada bi ste na ovoj temi odvojili Novi svetski poredak od Lucifera mozda bi ste ga bolje sagledali!?
Hitlerov Novi svetski poredak doneo nam je autoputeve, mlazne motore, jeftine automobile (da podsetim samo na WV koji je trebalo da bude atomobil za gradjane NSP i oficirsku klasu, tako da i postoji civilna i vojna verzija, vartburga koji je zamuisljen kao oficirski automobil i trabanta koji je zamisljen kao postanski automobil NSP), televiziju, radare i uopste jednu industrijalizaciju, ali to ne znaci da Hitlera treba abolirati za zlocine i smatrati ga izuzetnim!!!!!!!
Mislite o tome!
8)
 
mislim da ovde ima paranoičnih ljudi,ali,'strah ima velike oči i genijalne misli u iščekivanju iznenadjenja',zar ne?kuda ide Evropa,evo, baš sam juče gledala u pasulj,Diablo dolazi po svoje...niko to ne može čak ni približno da proceni,ali sigurno je neki crnjak?!
da se lepo zakopamo u atomska skloništa i da čekamo Sudnji dan?samo da lepo prodje to vreme kada se nešto zaista moglo promeniti...
sada mi je jasno zašto je filozofija jedna od najposećenijih tema;ovde su važne reči a ne dela...
od ovoga sigurno možemo bolje.
 
Ka novom svetckom poretku definitivno, ciji je cilj stvaranje mase debila kojom ce vladati mala grupa mocnih.Koji ce biti srecni i to na onaj nacin koji serviraju uz pomoc najmocnijeg oruzija danasnjice medija. Ti debili ,pogadjate, trebalo bi da budemo mi.E sad ukidanje religije(sto je za mene isto sto i ukidanje mozga, ne sme se razmisljati na tu temu)se tu sasvim uklapa.Zasto bi neko svoju srecu kvario bilo kakvim razmisljanjem o smislu.Kako je to nemoguce,to je ipak usadjeno svakom coveku kao mogucnjost za spasenje,trebalo bi izmisliti i servirati jedinstveno resenje na tu temu.
Zato ne gledajte pink i mislite svojom glavom.Bolje je i da pogresno mislite,nego da budete zivi mrtvaci.
 
Sad kada bi rekao da ide u ***** ne bi bio daleko od istine. O ovome je dosta pisano i raspravljano na Politici, pa ne zelim da sirim stvar. Samo cu reci jedno. Ako se stalno govori o EU, ljudskim pravima i slicnim nebulozama, a svakim danom smo svedoci kako se ta prava u zemljama EU stite ako nisi belac, sve je jasno. O otudjivanju od prirode i propagiranju homosexualizma kao vida oslobodjenja, jedan novi vid Unije nema sanse da bude orijentisan na pozitivnim postulatima kojima se dici svaki dan. Unija ce mozda i postojati neko vreme ali je koncepcija ujedinjenja trula do samog korena. Od Srbije se trazi lisavanje svega nacionalnog za ulazak u takvu Uniju. Ateisticki princip i mondijalisticka doktrina, zele da oteraju Pravoslavlje sa ovih prostora naustrp ulaska u nju. Ako je to buducnost ove zemlje koja se servira iz vrhova stranaka koje su tog opredeljenja, ja cu uvek radije ziveti u proslosti.
 

Back
Top