avatar i podsvest

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
ajde ovo je možda više za svaštaru a možda i ima slična tema, al zabole me. dakle šta podsvesno ili svesno, vot d fak, pomislite kada vidite nečiji avatar? kakva je ta osoba? jer pod pretpostavkom da se ne znamo personalno a ni preko postova ili druge komunikacije, nadimka i avatr nam vizelizuju osobu koja piše... in a way...
 
Ukoliko neka devojka postavi avatar sa nekom lepom devojkom, ja se (valjda) ponadam da je i ona lepa i onda stvorim takvu sliku o njoj.
A obicno neke gaborke postavljaju takve slike pa se uvek na kraju ispalim:( :mrgreen:
 
bolje bi bilo da je tema....shta pomislite kad vidite neciji avatar..ili avatar osebe iznad..al dobroo...

avatar puno govorii...npr fanijev na nekog ko je opterecen seksom..i onako ludak,limunov neku rock kulijanu....bob marley..O.o
i takoc..:D
 
Pa postoje dve-3 teorije..ako je onako pristojan nenapadan kao moj na pr da je osoba odmerena i kreativna..da zna sta oce i ne menja raspolozenje kako vetar dune..a oni kao duhoviti i napadni to je sve obrnuto uzivo..pa zele privuci paznju..najgori po meni su oni tzv originalni cool poput ovog kompleks nize vrednosti smajlija:cool:ovo je prvi put da sam ga stavio za 30 i kusur hiljada postova:lol:
 
ajde ovo je možda više za svaštaru a možda i ima slična tema, al zabole me. dakle šta podsvesno ili svesno, vot d fak, pomislite kada vidite nečiji avatar? kakva je ta osoba? jer pod pretpostavkom da se ne znamo personalno a ni preko postova ili druge komunikacije, nadimka i avatr nam vizelizuju osobu koja piše... in a way...

Htela sam sad da procitam topik ali necu jer ti je ruzan avatar.
 
Ajde, ipak
@topik
Cesto vidim da tekst nema veze s avatarom pa se iznenadim i pokusavam da dokucim najbrze sto mogu zasto je taj nik izabrao bas taj avatar.

Volim avatare koji su likovi iz filmova i stripova. Volim parodicne avatare, karikature i avatare u bogatom, ne prebogatom koloritu. Ne volim previse zatamnjene, ne ni previse setle, ali izmedju tamno sivog i svetlo sivog biram svetli.
Svidjaju mi se avatari koji na simbolican nacin prikazuju karakteristiku nika. ne svidjaju mi se previse apstraktni avatari. Ne svidjaju mi se avatari sa motivom marihuane, kanabisa i sl. Ne svidjaju mi se avatari sa hip hop igracicama i rep izvodjacima, iritantni su mi. Ne volim kada korisnici stavljaju svoje slike za avatar. Ne svidjaju mi se avatari sa macicima, pilicima, stakorima... Ne svidja mi se nijedan avatar korisnika Ghetto Beograd.

A sta je sa nikovima koji nemaju avatar?
 
Ajde, ipak
@topik
Cesto vidim da tekst nema veze s avatarom pa se iznenadim i pokusavam da dokucim najbrze sto mogu zasto je taj nik izabrao bas taj avatar.

Volim avatare koji su likovi iz filmova i stripova. Volim parodicne avatare, karikature i avatare u bogatom, ne prebogatom koloritu. Ne volim previse zatamnjene, ne ni previse setle, ali izmedju tamno sivog i svetlo sivog biram svetli.
Svidjaju mi se avatari koji na simbolican nacin prikazuju karakteristiku nika. ne svidjaju mi se previse apstraktni avatari. Ne svidjaju mi se avatari sa motivom marihuane, kanabisa i sl. Ne svidjaju mi se avatari sa hip hop igracicama i rep izvodjacima, iritantni su mi. Ne volim kada korisnici stavljaju svoje slike za avatar. Ne svidjaju mi se avatari sa macicima, pilicima, stakorima... Ne svidja mi se nijedan avatar korisnika Ghetto Beograd.

A sta je sa nikovima koji nemaju avatar?

nekako mi ne deluju vazni..

izgledaju ko novi clanovi pali sa marsa.....
 
okreni, obrni upadaju anm svima u oči avatri i nešto pomislimo makar na mah... a, da, može i ko hoće da analizira pojedninačne slučajeve - avatre... ;)

i da ****** smali cool, kako se već kuca :lol:


evo može i prva misao:


kreptosucks - fufa neka
funny! - blenatavi istripvani pasivno agresivni batica
Monomax - frustrirano depresivno manični karakter željan pažnje
Otkacena_klinka - kasična air max fensi ložica, oeć da je kul po svaku cenu


itd
 
Poslednja izmena:
pa obichno ih zamishljam po avatru.. naravno ako je ljudsko bice na njemu.. :D

ako neko npr ima neki taman avatar il u tom fazonu, uglavnom msm da je to neko nenormalno dosadan i smoren.. :/ shto ne znachi..

a kad neko ima sve happy ovo ono, tad kontam da je to neko ono bash kul.. :P
 
Kad vidim nečiji avatar...?
Loša sam u objašnjavanju i mud(r)ovanju, ali, svašta mogu da pomislim o osobi, a sve zavisi od avatara.
Uglavnom pomislim da ili voli to što je na avataru, ili je to prikazuje na neki način, ili je neki put sama osoba na avataru.

Je*em li ga.
 

Back
Top