Prijatelji bivshi...Prijatelji budutji!

oxi

Ističe se
Poruka
2.580
Ima li prijateljstva,
ili je sve to samo "varljiva stvar"?
aaaa traje li neko duzze od bljeska sretje i radosti, sve dok se ne pojavi "situacija"...gde se kao na muci vide junaci!?!

...zablude sam evo prestao da brojim...

PAMTITE ME PO PESMAMA MOJIM!



(temu naravno obrisati...jer koga josh boleee?)
 
oxi:
Ima li prijateljstva,
ili je sve to samo "varljiva stvar"?
aaaa traje li neko duzze od bljeska sretje i radosti, sve dok se ne pojavi "situacija"...gde se kao na muci vide junaci!?!

...zablude sam evo prestao da brojim...

PAMTITE ME PO PESMAMA MOJIM!



(temu naravno obrisati...jer koga josh boleee?)


NEKO RECE :
"PRIJATELJI DOLAZE I ODLAZE A NEPRIJATELJI SE GOMILAJU" :wink:
P.S. MENE ZABOLE...
 
znash da...
imash prijatelja iz vrtitja!

i ondaK
jednom
samo
pljoos!


nema tebe nema njega!

ali...
nisam misliJo to!
lepo je kad upoznajesh nove ljoode.
kad nisi ni sFestan da...mozzda tamo neko je bash tvoj prijatelj...i eto ga..ili je :)

dal` je forum mesto za to?
nechisto sumljam!
 
oxi:
znash da...
imash prijatelja iz vrtitja!

i ondaK
jednom
samo
pljoos!


nema tebe nema njega!

ali...
nisam misliJo to!
lepo je kad upoznajesh nove ljoode.
kad nisi ni sFestan da...mozzda tamo neko je bash tvoj prijatelj...i eto ga..ili je :)

dal` je forum mesto za to?
nechisto sumljam!

prijatelje "virtuelni" sto si se tako smorio glavu gore ja za prijatelja (neracunam SESTRU,KEVU,CALETA) imam samo jednog ortaka iz osnovne skole i on i ja se svim silam trudimo da jacamo i odrzavamo prijateljstvo.
ja sam komplikovan on je komplikovan kapiramo se ne smaramo se svakodnevnim vidjanjima i to je to.
znamo se i kad je najgusce i on zna i ja znam da imam oslonac.
life is bitch ajde bre proci te te taj "down" ne kukaj od sabajle.
pozdrav
 
pricaju dva coveka... I ovaj jedan se hvali kako ima stotine prijatelja. Ovaj drugi kaze ja imam jednog i po prijatelja. Prvi mu se nasmeja. Ovaj drugi mu kaze "ajde da proverimo, pozovi tvoje prijatelje i reci im da si ubio coveka i da treba da ga sahranis, pa da vidimo koliko ce ti se ljudi odazvati."
Okrete prvi svih svojih XXX prijatelja i niko nije hteo da mu se odazove. Svi su ga otkacili. Ovaj drugi okrete svoje prijatelje. Prvi mu je odgovorio dolazim odmah, a drugi dolazim za sat vremena.

naravucenje.... ma pametni ste dovoljno da sami donesete zakljucak.
 
kebda:
oxi:
ebte!

ono na slici nisi ti?

JESTE! ja je slikao....
brate ako si lose volje trazi konkretne i konstruktivne savete nemoj ove varijante okolo naokolo pa .....o pa gde si eve sta se radi i te fore :twisted:

iskuliraj se
Huh, uđoh "na laktove"! Otvaram bez problema ostale sajtove a Forum nikako! E da, Što se tiče slike vidiš kako ispadne fotografija kada te profesionalac slika!
 
-Eva-:
Šta "fljos! Nema tebe, nema njega"? Šta fali prijateljstvu na Forumu? Ne obavezuje, ne moraš da glumiš, budeš ono što jesi, kažeš ono što misliš, itd. Kada ti dosadi samo se diskonektuješ...

to ej dobro ali ne mozesh da mu pljunesh u facu
ne mozesh da se potapshesh po ramenu
i da se osmehnesh (ok to moze :I)
i tako
mislim dobro je ali posle ti dosadi
 

Back
Top