2 PRESLATKA STENETA

tamarabg

Primećen član
Poruka
708
tu u mom komsiluku setkaju se dva mala preeeslatka malca -radoznalca...mnogo su lepi i pametni...slike uskoro ako neko zeli da ih udomi a nadam se da ce se neko naci...nisam ih vodila na vakcinaciju jer ne znam ni jednog veta u bg ,sve svoje pse sam vodila van bg..a sad nisam u mogucnosti..ako ima nekoo da mi pomogne da ih vakcinisemo i te stvari nek se javi..bas bih volela da im nadjem dom jer su jednostavno preslatki! :pas: :heart:
 
sad su tu i mesanka skotskog ovcara,i ja mislim zenkica gvozdeno sivog nemackog ovcara,ako nije cistokrvna,onda je veoma veoma jak mesanac istog.umiljate i dobre.idealne za dvoriste.imaju oko 8 meseci.
 
kad se sve sabere: U mom kraju danima lutaju 2 stenca,''mesanci mesanca'' jedno je zenka,a za drugo ne znam.imaju oko 3 meseca.treba mi pomoc oko njihovog vakcinisanja i udomljavanja.stvarno bi bilo lepo da nadju dom i budu srecni.ja njih redovno hranim i imaju kakav takav zaklon.od skoro u okolini lutaju i dve zenke-jedna je gvozdeno siv nemacki ovcar,ako nije cistokrvna onda je veoma veoma jak mesanac istog.a druga je simpatican mesanac skotskog ovcara.slike imam samo od ovih mladjih,ali ne znam da postavim.ovih dana cu slikati i ove starije zenke.ako je neko voljan da nekako pomogne nek mi pise na mejl: tamara.damljanovic@gmail.com svi oni imaju diiivan karakter i idealni su za dvoriste.lanac ne dolazi u obzir!!!i da umalo da zaboravim mog miljenika: Medu,mesanca haskija,on je malo stariji,oko dve god.divnog karaktera i izgleda.mnoooogooo lici na haskija.crno-beli je i ima usi kao haski.veoam lep.ko je zainteresovan za slike,moze preko mejla.ali meni najpre treba pomoc oko vakcinisanja,sterilisanja i tih stvari...ja ne znam ni jednog veterinara u BG-u sve moje pse do sada smo vodili van bg.POMOZITE.
 

Back
Top