Naša košarkaška iskustva...

DR House

Zainteresovan član
Poruka
392
Hajde da vidimo...pisite za pocetak koliko ste teski, visoki, broj patika i odraz (ako znate)...
Pisite i neka vasa kosarkaska iskustva, smesne momente, dobre, tuzne itd.
i na kojim pozicijama igrate...Sve, bas sve

Idemo kosarkasi!

Znate kako kazu: Fudbal treniraju svi, a kosarku samo najbolji! ;)
 
Sto prestade?

Jao kako sam ja nekom gariju jednom prilikom napravio blok i krenuo na drugu stranu i zapeo o njegovu nogu KAKO SAM SE PROSUO...nisam smeo tri dana od sramote da se pojavim na treningu...
Raskrvario nos i usnu :zcepanje:

Al kako sam jednom napravio dvokorak sa rolingom i srednjom promenom fijuuuuuu :D
 
Godine:mrgreen: Prestao sa 22 god. Kolena i ledja pocela da mi prave probleme... A dobio na kilazi tj.masi.:rumenko:
Ja sam jednom lika sluccajno laktom potkacio u glavu tj zakucao laktom u teme:neutral: Krv krenula da lipti,decko me nabedjivao da sam namerno,utakmica bila prekinuta.
 
Godine:mrgreen: Prestao sa 22 god. Kolena i ledja pocela da mi prave probleme... A dobio na kilazi tj.masi.:rumenko:
Ja sam jednom lika sluccajno laktom potkacio u glavu tj zakucao laktom u teme:neutral: Krv krenula da lipti,decko me nabedjivao da sam namerno,utakmica bila prekinuta.

Meni kolena prave probleme vec 6 meseci, sad sam operisao ligamente, i mogu da ti kazem da jedva cekam da se vratim na teren...
 
Pa neko se zaleti na kosh a ti ga poklopis odozgo:mrgreen:
e nikad necu biti ta :confused:

ja sam visok 168 11 god. tezina 53,patike 42, 0draz mi je preko 40 cm to znam jel kad sam skocio udario sam glavom o stok koji je visok 2,10
alo mali, nije to ta tema, ish kod mene dole brzo:confused:
Ja 15 god. visok 182cm patike 41-42, odraz 60cm...igram dvojku ili trojku, mada vise volim da igram beka sutera...imam sjajan izbacaj...
kukuu lelee:eek: shtagod da igrash mali..podrazzavam te :rumenko:
 
Hajde da vidimo...pisite za pocetak koliko ste teski, visoki, broj patika i odraz (ako znate)...
Pisite i neka vasa kosarkaska iskustva, smesne momente, dobre, tuzne itd.
i na kojim pozicijama igrate...Sve, bas sve

Idemo kosarkasi!

Znate kako kazu: Fudbal treniraju svi, a kosarku samo najbolji! ;)

Visok 203cm, tezak 107 kg.Broj patika 47.5, ali ima cekicaste prste.A odraz...Hm...pa cenim ga negde na 45-50 cm...

A najbolje iskustvo koje sam doziveo je utakmica protiv Partizana u Pioniru...:mrgreen:
 
Lagano. Evo ti iz iskustva - kad sam stabilizovao rast krenuo sam na masu i zapeo u teretani kao vo,opteretio ledja jer je kicma tek krenula da drzi tu visinu i odsustvovao sa terena. Samo lagano i nista na svoju ruku.

Hvala na savetu...ja sad pravim pauzu od teretane...neki kazu da deca ispod 17god ne treba da idu u teretanu, ali to su sve puste price...zar ne?
 

Back
Top