kilometraža...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
evo obećo sam jednom forumašu da ću otvorim neku temu...
...nije inventivna, štaviše spada u red onih glupavih, al eto...da se izmotavamo malo nije na izmet...

...naime...ako vam je ****** dugačak recimo 16cm...svaki prodor u njenu vadžajnu je 16cm plus...5 pokreta u pravcu nabijanja vašeg penisa u njenu vadžajnu su kolko 16 x 5...i dobijemo kolko - dobijemo 80cm...
...e sad mene imteresuje kolko ste otprilike napravili kilometražu kurrcem, a sve to računajući na goreopisani način...?

znaš o čemu se radi...razmišljo tako dilajt jedno veče kolku li ****** razdaljinu napravi prilikom jednog snošaja...
 
Poslednja izmena:
evo obećo sam jednom forumašu da ću otvorim neku temu...
...nije inventivna, štaviše spada u red onih glupavih, al eto...da se izmotavamo malo nije na izmet...

...naime...ako vam je ****** dugačak recimo 16cm...svaki prodor u njenu vadžajnu je 16cm plus...5 pokreta u pravcu nabijanja vašeg penisa u njenu vadžajnu su kolko 16 x 5...i dobijemo kolko - dobijemo 80cm...
...e sad mene imteresuje kolko ste otprilike napravili kilometražu kurrcem, a sve to računajući na goreopisani način...?

znaš o čemu se radi...razmišljo tako dilajt jedno veče kolku li ****** razdaljinu napravi prilikom jednog snošaja...
...obetjo si forumashu da tje da otvorish temu o kilometrazzi kujca, pa ti si sigurno gej...:rumenko:
...osim toga tema vetj bila, nachi lock...:))))
 
evo obećo sam jednom forumašu da ću otvorim neku temu...
...nije inventivna, štaviše spada u red onih glupavih, al eto...da se izmotavamo malo nije na izmet...

...naime...ako vam je ****** dugačak recimo 16cm...svaki prodor u njenu vadžajnu je 16cm plus...5 pokreta u pravcu nabijanja vašeg penisa u njenu vadžajnu su kolko 16 x 5...i dobijemo kolko - dobijemo 80cm...
...e sad mene imteresuje kolko ste otprilike napravili kilometražu kurrcem, a sve to računajući na goreopisani način...?

znaš o čemu se radi...razmišljo tako dilajt jedno veče kolku li ****** razdaljinu napravi prilikom jednog snošaja...
Види, мораш да одбијеш бар 3 сантиметра у оба смера.
Начи 13 у пуној брзини + 13 у рикверц.
Е сад ако рачунамо 50 у минути (у оба смера), па 13 минута колико кажу стручњаци
То буде: 13 цм х 50пута х 13 минута = 8,450 сантима а то је 84,5 метра.

А шта ми да кажемо за путарину? :lol:
Треба одржаати квалитет и еластичност.
 
e, vidiš...ja nisam računo rikverc...samo pokrete u napred...:dash:
...ali dobro...to po sopstvenom izboru...ko oće, može da uračuna i tu razdaljinu napravljenu unazad...

...putarrina...?
...ćuti dok ne počnete da kukate na ležarinu...:lol:
 
ja sam video puno širokih puteva, nigde linije...samo pravo i teeeraaaj...punom brzinom...mož ga zgaziš 200 na sat...
...a i ne želim drugačije...:rumenko:
...dobro...sad...nije da nema krivina...ima tamo preko brega jedna mota u levo, druga u desno...al su slepe ulice...i nikad nisam vozio do tamo...a i kažu da su suviše tesne...tako da ne bi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top