sve za ljubav

Zar se ta emisija jos uvek prikazuje?

Par puta sam bacila pogled i nista mi nije ruznije nego kad muskarac moli zenu da mu oprosti prevaru, a jos i detaljno opise aferu. Ima li goreg ponizenja za nju? A jos su mi gori oni koji bi makar i na milisekundu pomislili da je to romanticno.

Jedino sto je dobro kod te emisije je sto siromasni ljudi koji nemaju novca da angazuju agencije, na taj nacin pronadju clanove porodice koje su rasturene u ratu... I samo u tim slucajevima razumem prijavljivanje, mada mi je odvratno da na tudjoj nesreci televizija prikuplja auditorijum, ali kad ne postoji drugi nacin... To je sve.

U mom okruzenju je decko hteo da zaprosi devojku tim putem, ali sva sreca da ga je provalila, jer kaze da bi raskunula da se to dogodilo...
 
Meni je ta emisija totalno besmislena ako nekom želiš da kažeš da ga voliš ne mora da te gleda pola države.A najmizernije mi je onaj deo sa ‚‚ispushem‚‚:roll:..... kao neko nešto zahebe i sad kao hoće da se pomiri i naravno ispushi jer svinajriju koju je napravio/la ne bi ni pas s maslom pojeo.:roll::manikir:

 

Back
Top