KADA ŽRTVA POSTANE KRVNIK

Albert Pike

Primećen član
Banovan
Poruka
576
Dođe otac kući izubijan, dobio batine u kafani, pa nazad u kafanu sa sinom.

- Koji te je nagrdio oče?

- Onaj tamo!

- Hej ti! Ti si udario mog oca! Udari ga još jednom, tociljaću ti se na mozgu!

Ustaje prozvani, i šljaaasss oca.

- Udari ga još jednom, da vidim, nećeš hodati...

Duuummmm u čelo...

- Ma probaj samo još jedan jedini put, majka će te tražiti na čitulji.

Tek će tajko>

- Nemo' sine, nemoj više da me braniš!

Kako neko ko je na čelu Srbije može da donosi nekakve rezolucije, a da previdi i pređe preko činjenice da je srpski narod bio najveća žrtva u proteklom veku?

Ne, ne trebaju nam nikakve rezolucije o Jasenovcu i drugim stratištima, samo molba:

Nemojte više da nas branite!

Fuj!
 
Dođe otac kući izubijan, dobio batine u kafani, pa nazad u kafanu sa sinom.

- Koji te je nagrdio oče?

- Onaj tamo!

- Hej ti! Ti si udario mog oca! Udari ga još jednom, tociljaću ti se na mozgu!

Ustaje prozvani, i šljaaasss oca.

- Udari ga još jednom, da vidim, nećeš hodati...

Duuummmm u čelo...

- Ma probaj samo još jedan jedini put, majka će te tražiti na čitulji.

Tek će tajko>

- Nemo' sine, nemoj više da me braniš!

Kako neko ko je na čelu Srbije može da donosi nekakve rezolucije, a da previdi i pređe preko činjenice da je srpski narod bio najveća žrtva u proteklom veku?

Ne, ne trebaju nam nikakve rezolucije o Jasenovcu i drugim stratištima, samo molba:

Nemojte više da nas branite!

Fuj!

Врло добро запажање!
Требају нам резулиције и о Јасеновцу и о НАТО агресији!
Ја бих само хтела да Тадић ,као председник Србија крене да брани српски народ!

или
Да се смени ,као неповољан председник који не ради у интересу свог народа!:brus:
 
Врло добро запажање!
Требају нам резулиције и о Јасеновцу и о НАТО агресији!
Ја бих само хтела да Тадић ,као председник Србија крене да брани српски народ!

или
Да се смени ,као неповољан председник који не ради у интересу свог народа!:brus:

Kao i ministar policije Ivica Dačić.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Interesantno je da se još uvek stidimo sami sebe i svoje države, te da još uvek imamo masu YU dokumenata i ostalog YU smeća...

To možda potpada pod tehničke probleme, ne mora biti odraz jugonostalgije, mada ni to nije isključeno, Jugoslavija je mnogima ostala u lepom sećanju. Jugoslovenstvo nije krivo za nedostatak našeg nacionalnog ponosa, ne možemo tražiti u tome opravdanje za našu sadašnju servilnost.
 
To možda potpada pod tehničke probleme, ne mora biti odraz jugonostalgije, mada ni to nije isključeno, Jugoslavija je mnogima ostala u lepom sećanju. Jugoslovenstvo nije krivo za nedostatak našeg nacionalnog ponosa, ne možemo tražiti u tome opravdanje za našu sadašnju servilnost.

Ma Albert uvek sve okrene na tu prichu pa makar se radilo o temi proizvodnje cackalica u Indoneziji :roll: To sa YU oznakama je pre odraz aljkavosti i neuredjenosti jedne drzave nego shto je odraz nekakve nostalgije,al ne shvata on to...
 
To možda potpada pod tehničke probleme, ne mora biti odraz jugonostalgije, mada ni to nije isključeno, Jugoslavija je mnogima ostala u lepom sećanju. Jugoslovenstvo nije krivo za nedostatak našeg nacionalnog ponosa, ne možemo tražiti u tome opravdanje za našu sadašnju servilnost.

To možda potpada i pod psihopatologiju. I Grčka nas je nedavno provocirala tako što nam je svirala himnu "Hej Sloveni" uz dizanje naše zastave na jednoj utakmici u Solunu. Jugoslovenstvo je za muzej a ne za svakodnevnu upotrebu. Zapiškim se na sve jugoslovensko.
 
To možda potpada i pod psihopatologiju. I Grčka nas je nedavno provocirala tako što nam je svirala himnu "Hej Sloveni" uz dizanje naše zastave na jednoj utakmici u Solunu. Jugoslovenstvo je za muzej a ne za svakodnevnu upotrebu. Zapiškim se na sve jugoslovensko.

Зашто је то увреда ,ми јесмо словени и још смо живи !
То је најлепша химна икада у историји,то је химна пансловенског покрета!

То ће увек бити моја химна !
 
To možda potpada i pod psihopatologiju. I Grčka nas je nedavno provocirala tako što nam je svirala himnu "Hej Sloveni" uz dizanje naše zastave na jednoj utakmici u Solunu. Jugoslovenstvo je za muzej a ne za svakodnevnu upotrebu. Zapiškim se na sve jugoslovensko.

Grci su vezare, ne shvataj to preozbiljno. :)
Jugoslovenstvu je mesto u prošlosti, niko to ne osporava. :ok:
Samo, ne treba ljudima dirati uspomene, ma kakve bile. Idemo napred, šta je bilo, bilo je, u pamet se i da se greške ne ponavljaju. Morao bi se neko konačno setiti naših žrtava, upravo zbog toga što opominju ne smemo ih zaboraviti.
 
Зашто је то увреда ,ми јесмо словени и још смо живи !
То је најлепша химна икада у историји,то је химна пансловенског покрета!

То ће увек бити моја химна !

Jeste uvreda zato što to nije himna naše države! Ni Hrvatistanu niko ne svira himnu "Hej Sloveni"!

Najlepša je hiumna "Deutchland, Deutschland uber alles", jer ju je komponovao Joseph Haydn.

Onda si luzer. I moja himna će uvek biti "Ala bih se šikicala"!
 
Grci su vezare, ne shvataj to preozbiljno. :)
Jugoslovenstvu je mesto u prošlosti, niko to ne osporava. :ok:
Samo, ne treba ljudima dirati uspomene, ma kakve bile. Idemo napred, šta je bilo, bilo je, u pamet se i da se greške ne ponavljaju. Morao bi se neko konačno setiti naših žrtava, upravo zbog toga što opominju ne smemo ih zaboraviti.

I nisu nam prijatelji.

Osporava ova Komunistkinja. Protivi se svemu srpskom, ali ničemu hrvatskom.

Da, a što se tiče žrtava - žrtvovani su za Jugoslaviju KOJE VIŠE NEMA! I NIKADA JE NEĆE BITI! Ej! 3.000.000 Srba! Pa da je svaki dan ubijano po 100-200 ljudi na oltarima vampirskih hramova za vreme za koje je postojala Jugoslavija ne bi bilo uništeno toliko ljudi! SRAMOTA! Neću ja nikome da diram uspomene, ali neću ni da niko meni dira u domovinu (Srbiju)! Dole Jugoslavija! Živela Srbija!
 
Jeste uvreda zato što to nije himna naše države! Ni Hrvatistanu niko ne svira himnu "Hej Sloveni"!

Najlepša je hiumna "Deutchland, Deutschland uber alles", jer ju je komponovao Joseph Haydn.

Onda si luzer. I moja himna će uvek biti "Ala bih se šikicala"!

Да ли ти уопште знаш да је та химна настала као отпор германизацији словена!
Да је постала симбол пансловенског покрета ,да је воле сви словенски народи!

Да је настала у времену ,које није тако далеко од дашњег када се на улицама Прага
говрило германским језиком.Да је била ПРКОС И ПОНОС словенског народа ,којем и ми припадамо!
 
I nisu nam prijatelji.

Osporava ova Komunistkinja. Protivi se svemu srpskom, ali ničemu hrvatskom.

Da, a što se tiče žrtava - žrtvovani su za Jugoslaviju KOJE VIŠE NEMA! I NIKADA JE NEĆE BITI! Ej! 3.000.000 Srba! Pa da je svaki dan ubijano po 100-200 ljudi na oltarima vampirskih hramova za vreme za koje je postojala Jugoslavija ne bi bilo uništeno toliko ljudi! SRAMOTA! Neću ja nikome da diram uspomene, ali neću ni da niko meni dira u domovinu (Srbiju)! Dole Jugoslavija! Živela Srbija!

Ајде не лупај ,наравно да се против усташама за мене је данашња ХР ништа друго до НДХ по други пут настала на ГЕНОЦИДУ И ПРОГОНУ!
 
Да ли ти уопште знаш да је та химна настала као отпор германизацији словена!
Да је постала симбол пансловенског покрета ,да је воле сви словенски народи!

Да је настала у времену ,које није тако далеко од дашњег када се на улицама Прага
говрило германским језиком.Да је била ПРКОС И ПОНОС словенског народа ,којем и ми припадамо!

Nemam ništa protiv Slovena, ali imam protiv Jugoslavije. Mi smo Srbija i imamo svoju himnu.

Slažem se, ali naša himna je "Bože pravde". To je to!
 
Ајде не лупај ,наравно да се против усташама за мене је данашња ХР ништа друго до НДХ по други пут настала на ГЕНОЦИДУ И ПРОГОНУ!

Pa ako im se protiviš nateraj njih na himnu "Hej Sloveni", a nas ostavi na miru i poštedi nas jugoslovenstva. HR je moderna država priznata od celog sveta, a NDH je ukinuta 1945. Za mene je Severna Koreja svinjac.
 
пс
Само примитивци су могли да баукну на ту химну ,због те химне словенски народ се борио против германске окупације!
Ти никада нећеш бити србин док не прихватиш да си словен и да ти је мајка Русија!
 

Back
Top