ИЉБ

gica

Legenda
Poruka
54.803
другови и другарице форумаши,
сведоци сте нагомилавања изазова са којима се друштво а и сваки појединац суочава. времена су тешка, можда најтежа ако оставимо по страни она кад је живео конан, па су банде дивљака упадале у села, палила их, побивале житеље а ђецу одводили у робље.

сигурно и сами осећате сав бол, неправду, промену времена која снађе сваког нашег сафорумаша. и сигурно сте безброј пута подизали пести и поглед кнебу и кроз стиснуте зубе урлали "ЗАШТОООО!"
одговор на то питање није једноставан.

зато вам, другарице и другови форумаши, постављам много једноставније питање

хоћемо ли седети са стране као наједене вране и бити неми посматрачи људске патње и владавине неспоразума?


одговор на питање одмах вам је шапнуло срце, али у циљу документовања, ево ја ћу га сада написати

"до ђавола, не! одмах формирамо ИНТЕРВЕНТНУ ЉИС БРИГАДУ и ширимо љубав и пружамо пажњу где год проценимо да има места!"

другарице и другови форумаши,
живела љубав, живео секс, и светска доминација љиса!

:heart:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znachi, ko je ZA
beskrupulozno shirenje ljubavi i seksa po forumu
organizovanom akcijom
jer zajedno smo jachi
svoju pripadnost pokretu mozze da izrazi
lokacijom ILJB

__________________
nishta ja ne potpisujem....
Pipi
 
Poslednja izmena:
другови и другарице форумаши,
сведоци сте нагомилавања изазова са којима се друштво а и сваки појединац суочава. времена су тешка, можда најтежа ако оставимо по страни она кад је живео конан, па су банде дивљака упадале у села, палила их, побивале житеље а ђецу одводили у робље.

сигурно и сами осећате сав бол, неправду, промену времена која снађе сваког нашег сафорумаша. и сигурно сте безброј пута подизали пести и поглед кнебу и кроз стиснуте зубе урлали "ЗАШТОООО!"
одговор на то питање није једноставан.

зато вам, другарице и другови форумаши, постављам много једноставније питање

хоћемо ли седети са стране као наједене вране и бити неми посматрачи људске патње и владавине неспоразума?

одговор на питање одмах вам је шапнуло срце, али у циљу документовања, ево ја ћу га сада написати

"до ђавола, не! одмах формирамо ИНТЕРВЕНТНУ ЉИС БРИГАДУ и ширимо љубав и пружамо пажњу где год проценимо да има места!"

другарице и другови форумаши,
живела љубав, живео секс, и светска доминација љиса!

:heart:

cogi,a ti ces da bidnes preCednik na tu orgaMizaciju ili sta?:think: :rumenko:
a ako si samo kaMdidat na tu fuMkciju..sta nudis za moj glas?:per::mrgreen:
 
cogi,a ti ces da bidnes preCednik na tu orgaMizaciju ili sta?:think: :rumenko:
a ako si samo kaMdidat na tu fuMkciju..sta nudis za moj glas?:per::mrgreen:

овде нема политике, алтруизам на делу
сви смо једнаки, скоро као што нас је џа дао:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kurir - Prisutan i spreman za akciju
guns004.gif
 
Ankoro
u prevodu sve to glasi:
Aj idemo po forumu i kad vidimo da je nekome potrebna pomoch struchnjaka sa ljisa
pomozimo mu iako nije trazzio
i tako pokazzimo ljis na delu
da ga ebbemo...
 

Back
Top