Draga mama...

Poruka
22.606
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

ja da sam žensko, od takvog muškarca...hm...muškarac...:think: ...od takvog bi pobelga glavom bez obzira...jer...taj će jednog dana kada se odvoji od mame, ako uopte uspe da se odvoji...celog života u tebi da vidi mamu...pa će ubrzo da prestane da mu se diže, jer ne može da je8e tebe, u kojoj vidi mamu, jel...i još tušta i tma toga što neminovno ruši vezu/brak...
...mrzim zvezdice...
 
Pištalino, pa ne misliš valjda da spavam s tobom, a da mislim na svoju mamu ????
Jedino kako žena treba da bude budućem mužu je da bude dobra kao njegova mama tj. da ga voli, kao što ga voli i njegova mama.
 
ja da sam žensko, od takvog muškarca...hm...muškarac...:think: ...od takvog bi pobelga glavom bez obzira...jer...taj će jednog dana kada se odvoji od mame, ako uopte uspe da se odvoji...celog života u tebi da vidi mamu...pa će ubrzo da prestane da mu se diže, jer ne može da je8e tebe, u kojoj vidi mamu, jel...i još tušta i tma toga što neminovno ruši vezu/brak...
...mrzim zvezdice...

Uh ...čika Dee ovo ko Zona sumraka:eek:
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

Taman posla, pa zato bih se i zenio da mogu da pobegnem od mame, a da imam ko da mi kuva i pere. :zcepanje:
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:


Ahahahah, dje me nadje :D J.b.t, ja bas imala tak`a iskustva... A, te mame sto su svuda oko nas su sa j.b.nom dijagnozom.. Joooj, imam toliko toga da kazem na tu temu, al` vratice mi se bes, pa cu da je zovem da josj se nacestitam mile nove godine...k..rva stara :D
Dakle, ne bih mogla, ako nije jasno iz prethodnog izlaganja :)
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

Naštancujete nekoliku đečurliju, pa da vidiš kako nema razmišljanja o mami u sobi, kupatilu, rerni ili krevetu,
nego bude - mama pomagaj oko đece, juriš jedno, drugo kupaš, trećem pregledaš domaći... - i nema frke oko mama, ni tvojih ni njegovih...
Onda vidiš šta je najbitnije.
 
Da li biste mogli da budete u vezi ili da sklopite brak, sa osobom koja ne može bez svoje mame?:roll:

Mama se svuda nalazi.... u sobi....u kupatilu....na kafi....između vas u krevetu.....otvoriš rernu ‚‚gle mama!‚‚:confused:.....mama je svuda oko vas...... vi jeste bitni ali mama je bitnija.:lol:

e sad znam sta je papak:)
ne bih.
poslala bih ga na dugotrajno lecenje:)
 

Back
Top