Win 7 Home Premium 32 bit.

@aristofan Dok ja moderisem, niko nikog nece slati na google... Ili ce odgovoriti ili nece, ali nece nikog slati na google... Cvrlebg te i nije direktno poslao da trazis odgovor na google-u, samo ti je rekao da nije nemoguce da ne znamo na koju temu mislis... Inace, je veoma korektan korisnik...

Zamolio bih vas da licna razjasnjavanja izbegavate na temama... Imate privatne poruke za takve stvari...
 
@aristofan Dok ja moderisem, niko nikog nece slati na google... Ili ce odgovoriti ili nece, ali nece nikog slati na google... Cvrlebg te i nije direktno poslao da trazis odgovor na google-u, samo ti je rekao da nije nemoguce da ne znamo na koju temu mislis... Inace, je veoma korektan korisnik...

Zamolio bih vas da licna razjasnjavanja izbegavate na temama... Imate privatne poruke za takve stvari...

OK. Ni sam ne znam zasto sam se uopste upustao u raspravu... Izvinjavam se!
Medjutim, moj stav po pitanju " imas google pa potrazi ", je vrlo jasan i pri tome i ostajem!
Hvala na reakciji " dok sam ja moderator niko nikoga nece slati na google..." koja je mozda mogla uslediti odmah posle cvrletovog posta, pa bi sve ovo drugacije izgledalo.
Kako bilo, postujem Vas nacin rada i verujem da ce ovakvih nesuglasica biti daleko manje.
Pozdrav :ok:
 
Neznam dali si resio ovo u vezi plave boje ali mislim da trebas naci thema od windows xp-a blu ,i stavis je na win7.. pogledaj recimo ovaj klip

a i ovo je zanimljivo na win7 (ctrl+onaj tast gde ima nacrtan znak windows+TAB)--ili ova komanda udjes start pa ono run i napises c:\windows\system32\rundll32.exe dwmapi #105
 
Poslednja izmena:
Hvala na interesovanju za moj mali problem :)
ctrl+Win+tab - interesantna opcija!
Elem, sto se tice tog plavog polja... nervira me moja nesposobnost da namestim to. Na XP sam imao instaliranu SevenVG RTM temu ( kompletnu sminku ) nesto poput ovoga:
http://windows-7-theme.en.softonic.com/
Tako da smo se svi u kuci navikli na to plavo polje.
Ne znam, mozda bi trebalo da instaliram Uxtheme Patches?... ili da instaliram neki Styler?

Uxtheme Patch, moras pokrenuti, ako mislis aplicirati neku (trecu) temu na Windows-u 7...
 

Back
Top