mama

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
"devetogodisnja kineska devojcica postala je jedna od najmladjih majki na svetu nakon sto je u bolnici Cangcun rodila zdravog decaka. Devojcica ciji identitet nije objavljen dovedena je u bolnicu u devetom mesecu a porodila se carskim rezom..Ipak ovaj dogadjaj u Kini nije ni blizu rekorda>
5 god Lina Medina 1939.Peru
8 god nepoznata devojcica 2006 Peru
9 god Vanvisa Janmuk 2001. Tajland
.......
"

o zemljo :eek:
 
"devetogodisnja kineska devojcica postala je jedna od najmladjih majki na svetu nakon sto je u bolnici Cangcun rodila zdravog decaka. Devojcica ciji identitet nije objavljen dovedena je u bolnicu u devetom mesecu a porodila se carskim rezom..Ipak ovaj dogadjaj u Kini nije ni blizu rekorda>
5 god Lina Medina 1939.Peru
8 god nepoznata devojcica 2006 Peru
9 god Vanvisa Janmuk 2001. Tajland
.......
"

o zemljo :eek:

a kak je to moguće?
 
"devetogodisnja kineska devojcica postala je jedna od najmladjih majki na svetu nakon sto je u bolnici Cangcun rodila zdravog decaka. Devojcica ciji identitet nije objavljen dovedena je u bolnicu u devetom mesecu a porodila se carskim rezom..Ipak ovaj dogadjaj u Kini nije ni blizu rekorda>
5 god Lina Medina 1939.Peru
8 god nepoznata devojcica 2006 Peru
9 god Vanvisa Janmuk 2001. Tajland
.......
"

o zemljo :eek:

šta da kaem...katastrofa...
 
Znate shta je katastrofa?
Ne shto su te devojchice zatrudnele.
Moguche je, nije nemoguche.
Katastrofa je shto je neko smatrao da
treba da ima seks sa tom decom.
Sigurno nisu same od sebe zatrudnele.
Ima li fotografija dzukele koji je detetu napravio dete kako visi obeshen za jaj a?
 
Znate shta je katastrofa?
Ne shto su te devojchice zatrudnele.
Moguche je, nije nemoguche.
Katastrofa je shto je neko smatrao da
treba da ima seks sa tom decom.
Sigurno nisu same od sebe zatrudnele.
Ima li fotografija dzukele koji je detetu napravio dete kako visi obeshen za jaj a?

to sam ja htjela reci...rijetkost je da su djevojcice te dobi sposobne da zatrudne...a nisu sigurno zatrudnile s deckom...a ako ih je toliko trudnih s toliko malo godina...
koliko se djece onda zlostavlja a da se eto ne sazna...:dash:
 
to već pokreće drugu temu, a to je zloupotreba dece...kako se dešavaju najveći plemenski pokolji tamo po Sudanima i Etiopijama...lako...uvale klincima od 12,13 god kalašnjikov...
 
nazzalost kod zzutih
u siromashnim zemljama buja seksualni "turizam"
deca su tamo jako ugrozzena od
belih svinja koji za sichu para kupuju shta god im padne na pamet.
Nije retkost da se male devojchice prodaju u javne kuche i slichno...
 
to već pokreće drugu temu, a to je zloupotreba dece...kako se dešavaju najveći plemenski pokolji tamo po Sudanima i Etiopijama...lako...uvale klincima od 12,13 god kalašnjikov...

Dee...kako je to druga tema? Ne mozze biti druga tema. Devojchica od 5 - 9 godina sigurno nije zatrudnela zato shto je mala fufa koja se svojevoljno nabacuje vrshnjacima. To ne postoji.
Zatrudnela je jer je neko silovao. Samo tako je moguche.
 
ja sam pričao o dečacima iz Afrike kojima daju oružje sa 13 i koje šalju u rat...i time nemam nameru da skrenem temu, to samo pominjem uzgred...pošto su i dečaci deca, jel...
 

Back
Top