Sta kada ostane samo zaljenje, zaljenje, zaljenje...?

baby cool

Početnik
Poruka
41
... zaljenje za neispunjenim ocekivanjima, nadanjima, zeljama. Za propustenim prilikama, za onim sto nije ucinjeno, a moglo je biti nesto najlepse sto vam se dogodilo. Mozda i preterujem, ali bih volela da to mogu da proverim.

Celo leto smo se druzili, pricali satima, izlazili, putovali. Sve platonski, bez ijednog, cak i slucajnog dodira. I sve vreme mi je nedostajala bas ta fizicka bliskost. Od kada sam ga prvi put videla ove godine nije prosao ni jedan jedini dan da ne razmisljam o njemu u nekom romanticnom, ljubavnom kontekstu. Kasnije mi je priznao da je i sam imao slicne misli.

Lepo je bilo razgovarati sa njim o najrazlicitijim temama, ali bi jos lepse bilo da sam mogla da ga poljubim svaki put kada je rekao nesto zanimljivo. Ah, kada se samo setim kako sam mu se u bioskopu neprimetno primicala, milimetar po milimetar, sve dok nam se ramena nisu gotovo dodirivala! A kada smo se posle filma razisli nastavila sam da, u miru svoje sobe, mastam o njumu...

Nije li zalosno, ako je i on radio isto? I kako je uopste moguce da dve mlade osobe toliko kontrolisu svoja osecanja i nagone?

Dok smo se poslednje vece satima oprastali i stajali zagrljeni, pokusao je da me ubedi da smo ispravno postupili, da bi nam u protivnom bilo mnogo teze; veza na daljinu u ovom trenutku nije moguca, a njemu je suvise stalo do mene, da bi mogao zapoceti nesto sto bi lako moglo ostati samo ‘letnja avantura’. Ako je i bio blizu suza to poslednje vece, bilo je to jedino zato sto ne zivimo u istom gradu i zna da nam se uskoro nece pruziti sansa da budemo zajedno.

A ja...? Ja zalim, i placem, i pitam se da li je sve moralo bas tako da ispadne? Nisam li ja svojim ponasanjem mogla da uticem da stvari krenu drugim tokom? Da sam se samo malo bolje snasla i uspela da pokazem kako se osecam...! Pa ipak, cini mi se, on je sve to naslucivao, ali je iz nekog razloga resio da ostane dosledan u svom stavu...

Jutros mi je poslao mail; pise o kraju leta, vracanju starim obavezama, filmskom festivalu, Olimpijadi. Deluje pomalo hladno i bezlicno, i jedino mi preostaje da prihvatim ton i u istom stilu nastavim dopisivanje... do sledeceg leta. Ali, kako je to daleko! Ne zelim o tome ni da razmisljam! Za sada jedino zalim, zalim, zalim...

Eto, to je ukratko moja letnja pricica. Da li se neko slicno osecao?
 
Boli me tvoja poruka!Jako me boli jer sam se sada kada je nepotrebno i kada sam mislio da sam u stabilnom braku setio NJE!!!!
7 godina je proslo od tada,a ja se okrecem i dalje za svakom devojkom koja lici na NJU!
I ta Nasa zima,i onaj park na Banovom Brdu,i nesporazumi,i sve,sve sto je onda bolelo sada mi se vraca podsecajuci me da sam jednom voleo.
Dosta mi je ovih idiota koji pisu da treba da ga zaboravis,tako je najlakse.To je kukavicki,glupo,bezanje od sopstvenih osecanja kakva god da su.
 
Izvini,BC,shto cu biti gruba:zaj.ebi radnju,shta,taj dechko nije hteo da bude sa tobom da te ne bi povredio?!!Ustvari,jedino mu je stalo do sebe,da ne navlachi sebi bedu na vrat i da se petlja posle sa pozivima i svim tim stvarima.Jednoj mojoj drugarici se desila ista stvar,pa se posle grizla nedeljama!Sigurno kod tebe u gradu ima finih i pametnih momaka,okreni se njima i ne troshi vreme na zaljenje.
Puno pozdrava i podrshke(mada ovo nije bash tako zvuchalo :) )
 
Da li se neko slicno osecao?[/quote]

Cuj osecala - probala!!!

I bese vise od letnje seme, i slozenije od tvoje price, i na daljinu, i susreti u vise navrata. I sve ostade nekako nedovrseno i nedoreceno, i ostavismo ga takvim.

Dovoljno je da ti kazem da je od tada proslo osam godina (uh, yebo te, al se omatorilo), cetiri od kako sam ga poslednji put videla; i sada imam i lep brak i jos lepsu cerkicu, ali mi se i dalje ponekad desi da se ujutru probudim nakon citave noci prosanjane o njemu. I citav dan budem u nekom cudnom, glupom fazonu, "ma sta mi se ovaj ponovo javlja".

Definitely zaljubljenost mog zivota, no sa takvima duso moja ne zavrsavamo.

Btw, posto pominjes filmski festival, Olimpijadu.. Neki Thessaloniki u pitanju?
 
misilim, pricica je lepa za procitati, ali...

da se ti njemu svidjas pokusao bi nesto, mozda ga ne privlacis seksualno ali ti to ne zeli reci. sve u svemu, ne investiraj emocije ili bilo sta drugo u njega, tvoja emocija je iskrena i prava ali objekt ka kojem ide je pogresan. okreni se momcima iz tvog grada, nek ti platonska ljubav s njim ne bude izgovor i alibi za pasivnost
 
random_cloud_form:
misilim, pricica je lepa za procitati, ali...

da se ti njemu svidjas pokusao bi nesto, mozda ga ne privlacis seksualno ali ti to ne zeli reci.

Pa ne znam... Mozda moze covek da se kontrolise iako ga neko privlaci. Mada ne znam koliko je uobicajeno za jednu mladu osobu...

I uopste cela ta prica da bi nam bilo jos teze da smo se vise (fizicki) zblizili me nije preterano odusevila. Zar on mora uvek u zivotu toliko da razmislja i odmerava dobru i losu stranu...?

sve u svemu, ne investiraj emocije ili bilo sta drugo u njega, tvoja emocija je iskrena i prava ali objekt ka kojem ide je pogresan. okreni se momcima iz tvog grada, nek ti platonska ljubav s njim ne bude izgovor i alibi za pasivnost

Hvala na savetu - verovatno si u pravu.
 
Teki:
cLick - OR - Die:

Oh babe.. Verovatno mu se nisi dopala inache bi sigurno poku$ao ne$to!!
Mada si i ti mogla da mu pomogne$ u sluchaju da se mozhda dvoumio!


Sledeci put svoju letnju avanturicu uhvati za batinu ako je uop$te ima, pa ako bude ne$to bice, a ako ne jednostavno nastavi$ dalje.. prosto

SUPER SAVET
Bas dostojno foruma ROMANTIKA ...

nisu dzaba najbolje stvari najjednostavnije.. vidi$ valjda da se njena romanKita pretvorila u smor i vi$ednevno uzaludno i$chekivanje. Tip nije imao zhelju da uradi sa njom ni$ta, niti je ona imala hrabrosti da sazna na chemu je. Romantika uvek, ali ne ZAuvek!

batina je meta4a za chvrstinu i odluchnost! nemoj lichno da dozhivljava$..

 
Teki:
cLick - OR - Die:

Oh babe.. Verovatno mu se nisi dopala inache bi sigurno poku$ao ne$to!!
Mada si i ti mogla da mu pomogne$ u sluchaju da se mozhda dvoumio!


Sledeci put svoju letnju avanturicu uhvati za batinu ako je uop$te ima, pa ako bude ne$to bice, a ako ne jednostavno nastavi$ dalje.. prosto

SUPER SAVET
Bas dostojno foruma ROMANTIKA ...

Da, komentar je nekako vise za LJ&S... Zato sam radije problemcic izlozila ovde...
 
baby cool:
Teki:
cLick - OR - Die:

Oh babe.. Verovatno mu se nisi dopala inache bi sigurno poku$ao ne$to!!
Mada si i ti mogla da mu pomogne$ u sluchaju da se mozhda dvoumio!


Sledeci put svoju letnju avanturicu uhvati za batinu ako je uop$te ima, pa ako bude ne$to bice, a ako ne jednostavno nastavi$ dalje.. prosto

SUPER SAVET
Bas dostojno foruma ROMANTIKA ...

Da, komentar je nekako vise za LJ&S... Zato sam radije problemcic izlozila ovde...

sve se to prozhima..
 

Back
Top