Grafika nVidia GeForce GT210

Nista ja vas ne razumem... :rumenko:
Ali nema veze, uzeo sam gt240 sa 1giga, valjda vredi.
Vec duze vreme nisam u prici, ne pratim novosti pa sam se oslonio na dvominutni telefonski razgovor i uzeo nju u kombinaciji sa procesorom AMD Athlon™ II X4 630, 4× 2800 MH (za koji takodje veze nemam kakav je).
Najgore od svega je sto je maticna ploca marke "nikad cuo" Biostar GF8200C M2+
Ajd sad, napljujte me kako sam tantuz... :rumenko:
 
Nista ja vas ne razumem... :rumenko:
Ali nema veze, uzeo sam gt240 sa 1giga, valjda vredi.
Vec duze vreme nisam u prici, ne pratim novosti pa sam se oslonio na dvominutni telefonski razgovor i uzeo nju u kombinaciji sa procesorom AMD Athlon™ II X4 630, 4× 2800 MH (za koji takodje veze nemam kakav je).
Najgore od svega je sto je maticna ploca marke "nikad cuo" Biostar GF8200C M2+
Ajd sad, napljujte me kako sam tantuz... :rumenko:

GT240 je preimenovana 9800GT tako da to nije losa kartica i radice sve igre pristojno,sto se tice procesora to je nova generacija Athlon II procesora sa cetri jezgra i dovoljan je za sve potrebe prosecnog korisnika,jedina mana je maticna ploca ne zato sto je Biostar posto on ima odlicne ploce,nego jednostavno to je njihova entry level ploca tj. najjeftinija i najosakacenija ali opet za prosecnog korisnika koji nije OC-er je sasvim dovoljna a pritom je i nadogradiva posto podrzava i najnovije Phenon II procesore iako se preporucuju za nju procesori 95W!
 
GT240 je preimenovana 9800GT tako da to nije losa kartica i radice sve igre pristojno,sto se tice procesora to je nova generacija Athlon II procesora sa cetri jezgra i dovoljan je za sve potrebe prosecnog korisnika,jedina mana je maticna ploca ne zato sto je Biostar posto on ima odlicne ploce,nego jednostavno to je njihova entry level ploca tj. najjeftinija i najosakacenija ali opet za prosecnog korisnika koji nije OC-er je sasvim dovoljna a pritom je i nadogradiva posto podrzava i najnovije Phenon II procesore iako se preporucuju za nju procesori 95W!

E hvala ti kó bratu, najzad sam uspeo da saznam sta sam kupio, pade mi kamen sa srca! :D
 
u neka davna vremena brzih kola , hrabrih istraživača ,( kao i malih dlakavih bića sa andromede) ,GTX oznake su korišćene za ona stvarno brza kola z:hm: recimo neka koja su prva ispala u pretrazi

zato mi je dosta čudno zašto gfx kartice sa ovim različitim oznakama markiraju
pošto mi je ono gore prva asocijacija , istorijski gledano :super:
 

Back
Top