dan zaljubljenih

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Postujete li taj "praznik" ?
Sta mislite o tom cuvenom danu i tolikom *********** oko poklona, garderobe i ostalih stvarcica koje prazne novcanik i da li samo tokom tog dana u potpunosti pokanjate paznju svojoj ljubavi?
 
Ja sam od jedne vojčice jednog 14. II dobio Gavrana sa prelepim ilustracijama i sve njenom pekmez-posvetom i to je datum koji me uvek toga seti.
Ne slavimo tog vinogradara ili irske pastire, ništa od ponuđenog
 
S jedne strane mi je strasno ruzno kad se svi tek tog dana sete: "O, pa ja imam devojku/decka i bilo bi lepo da mu/joj odnesem neki cvetic/cokoladu...". Brrr, najezim se od toga!!!

S druge strane, meni je svaki dan kao praznik za zaljubljene, jer sam vam ja, ljudi moji, zaljubljena mnogo preko usiju!!! Simpaticno mi je sto cela planeta tog dana slavi ljubav i lep je osecaj da se sirom sveta toga dana salju srcaste cestitke, korpe cveca, rezervisu romanticne vecere za dvoje...

Obelezim ga uvek, vrlo rado, obucem malu crnu haljinu i uz svece i muziku plesem sa njim i uzivamo zajedno... Razmenimo nesto poput luckastog pisamceta ili nekog malog, simbolicnog pokloncica, obicno neceg sto smo sami napravili jedno za drugo...
 
gde god se okrenem, pucaju reklame o vesu za dan zaljubljenih, o cokoladama, poklonima, izlascima....zar ne bi svaki dan treba da bude na neki nacin dan zaljubljenih, ako se dvoje iskreno vole.

ako vidis negde popust na cokolade zbog dana zaljubljenih javi...da se udvaram sama sebi
72.gif
 
gde god se okrenem, pucaju reklame o vesu za dan zaljubljenih, o cokoladama, poklonima, izlascima....zar ne bi svaki dan treba da bude na neki nacin dan zaljubljenih, ako se dvoje iskreno vole.

ovo mi vise deluje kao nesto u fazonu...isprazni novcanik na taj dan da bi nekome dokazao da ti je stalo.
Све си рекла, не морам ништа да кажем ;)

Не славим.
 
Narode, u pravu ste skroz da je bas bezveze sto se vecina tog dana voli ludo i nezaboravno, bajkovito i filmski, a onda opet godinu dana zacarani krug bez neznosti, romantike, emocija...

To je neopisivo bljak, fuj...
 

Back
Top