СРАВНИТИ СРБИЈУ...- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostranstv
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: СРАВНИТИ СРБИЈУ...- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostranstv

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Starosedelac МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2346

Podrazumevano СРАВНИТИ СРБИЈУ...- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostranstv

http://www.scribd.com/doc/25303871/S...uzbe-vs-Srbija

Sravniti Srbiju

01. jul 2008. Kurir
    NATO u potpunosti kontroliše proces privatizacije prirodnih bogatstava na Kosovu

BEOGRAD – U drugom delu razgovora bivši generalni sekretar NATO Havijer Solana i
    glavnokomandujuci alijanse Vesli Klark evociraju uspomene iz ratne kampanje u Srbiji
    1999. godine.

Solana: Nego, reci mi, Vesli, kako ide s privatizacijom preduzeca na Kosovu? Ko je
    tamo od naših prijatelja?

Klark: Mi smo postavili eksperte koji vode glavnu rec pri privremenoj vladi Kosova.
    Predsednik komisije je Fred Barlou, za koga znaju samo oni iz vrha vlasti u Prištini.
    Politicki dirigent je Medlin, koja, zajedno sa Ricardom(Holbrukom), kupuje sve što vredi
    na Kosovu. Toliko su razgranali poslove, da cesto pomislim da ce se jednog dana preseliti
    da žive u Prištini.

Solana: Vesli, nešto su me sinoc obavestili da je došlo do razmimoilaženja izmeduKisindžera i Bžežinskog, ali su ostali

nedoreceni. Šta se to zakuvava u Pentagonu?

Klark: Kisindžer i Bžežinski su kao macka i miš, jer se stalno ganjaju, ali ne mogu jedan
    bez drugoga. Uživaju u ulogama, jer se zna da oni kreiraju politiku Amerike. Bliži mi je
    Bžežinski, jer je ratoborniji. Da smo njega slušali za vreme bombardovanja, Srbije ne bi
    više bilo. Kisindžer je mlakonja i, kako sam kaže, savestan. On me kritikovao zbog
    napada na beogradsku televiziju.

Solana: Da, previše je mlak.

Klark: Sa Srbijom cemo stalno imati probleme, jer je to buntovnicki i ratoboran narod.
    Kad se razgovaralo o Srbima u Krajini, neki od naših su predlagali dugotrajan rat, a ja
    sam to presekao i naredio da se svi Srbi proteraju iz Krajine i Hrvatske kako bi Hrvatska
    bila mirna decenijama. Kakav rat sa njima! Oni bi se razbežali po šumama i godinama
    zagorcavali život Hrvatima, jer imaju iskustvo s partizanskim ratovanjem.

Solana: Vesli, dobro znaš da sam ti dao odrešene ruke oko odabira ciljeva i umalo da mi
    se ugasi karijera zbog toga. Preneli su mi da je licno Klinton uzbunjivao generale NATOprotiv mene, jer je njemu za ovu funkciju

bio pogodniji Žabar Romano Prodi. Italijani su
    mi najviše zamerili što nisam sprecio bombardovanje televizije. Imaš pravo, Vesli,
    trebalo je Srbiju sravniti sa zemljom. Gledam ove iz Vlade Srbije i, iskreno da ti kažem,
    gade mi se, pošto su obicni poltroni i ulizice.

Ljubitelji lakih žena

Klark: Kakve su žene Beogradanke, ti si cesto u poseti Beogradu?

Solana: Sve cu te uputiti. Srbija je bila zapuštena za vreme vladavine Miloševica, aliŽene su im mnogo lepe. Posle dolaska

demokrata na vlast situacija se promenila. Za
    smešne pare možete da imate i najlepše žene. U nekim ministarstvima Vlade Srbije
    sekretarice su najcešce zanosne lepotice, koje su spremne da za 500 dolara provedu noc
    sa strancem. Primanja u Srbiji su još uvek mizerna.

Klark: Ti, izgleda, imaš veliko iskustvo u toj oblasti.

Solana: Dacu ti broj telefona coveka koji ima sve što treba. Ima tu i glumica, estradnih
    zvezda, krem srpske prestonice.
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: СРАВНИТИ СРБИЈУ...- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostra

aaaa citao sam to davno...
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Starosedelac МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2346

Podrazumevano Re: СРАВНИТИ СРБИЈУ...- Transkripti razgovora stranih obaveštajaca u Srbiji i inostra

Citat Original postavio Serdar Scepan Radojevic Pogledaj poruku
    aaaa citao sam to davno...
    Случајно наиђох на то...
    Доста интересантних текстова тамо има....
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    http://www.scribd.com/doc/25303871/S...uzbe-vs-Srbija

Sravniti Srbiju

01. jul 2008. Kurir
    NATO u potpunosti kontroliše proces privatizacije prirodnih bogatstava na Kosovu

BEOGRAD – U drugom delu razgovora bivši generalni sekretar NATO Havijer Solana i
    glavnokomandujuci alijanse Vesli Klark evociraju uspomene iz ratne kampanje u Srbiji
    1999. godine.

Solana: Nego, reci mi, Vesli, kako ide s privatizacijom preduzeca na Kosovu? Ko je
    tamo od naših prijatelja?

Klark: Mi smo postavili eksperte koji vode glavnu rec pri privremenoj vladi Kosova.
    Predsednik komisije je Fred Barlou, za koga znaju samo oni iz vrha vlasti u Prištini.
    Politicki dirigent je Medlin, koja, zajedno sa Ricardom(Holbrukom), kupuje sve što vredi
    na Kosovu. Toliko su razgranali poslove, da cesto pomislim da ce se jednog dana preseliti
    da žive u Prištini.

Solana: Vesli, nešto su me sinoc obavestili da je došlo do razmimoilaženja izmeduKisindžera i Bžežinskog, ali su ostali

nedoreceni. Šta se to zakuvava u Pentagonu?

Klark: Kisindžer i Bžežinski su kao macka i miš, jer se stalno ganjaju, ali ne mogu jedan
    bez drugoga. Uživaju u ulogama, jer se zna da oni kreiraju politiku Amerike. Bliži mi je
    Bžežinski, jer je ratoborniji. Da smo njega slušali za vreme bombardovanja, Srbije ne bi
    više bilo. Kisindžer je mlakonja i, kako sam kaže, savestan. On me kritikovao zbog
    napada na beogradsku televiziju.

Solana: Da, previše je mlak.

Klark: Sa Srbijom cemo stalno imati probleme, jer je to buntovnicki i ratoboran narod.
    Kad se razgovaralo o Srbima u Krajini, neki od naših su predlagali dugotrajan rat, a ja
    sam to presekao i naredio da se svi Srbi proteraju iz Krajine i Hrvatske kako bi Hrvatska
    bila mirna decenijama. Kakav rat sa njima! Oni bi se razbežali po šumama i godinama
    zagorcavali život Hrvatima, jer imaju iskustvo s partizanskim ratovanjem.

Solana: Vesli, dobro znaš da sam ti dao odrešene ruke oko odabira ciljeva i umalo da mi
    se ugasi karijera zbog toga. Preneli su mi da je licno Klinton uzbunjivao generale NATOprotiv mene, jer je njemu za ovu funkciju

bio pogodniji Žabar Romano Prodi. Italijani su
    mi najviše zamerili što nisam sprecio bombardovanje televizije. Imaš pravo, Vesli,
    trebalo je Srbiju sravniti sa zemljom. Gledam ove iz Vlade Srbije i, iskreno da ti kažem,
    gade mi se, pošto su obicni poltroni i ulizice.

Ljubitelji lakih žena

Klark: Kakve su žene Beogradanke, ti si cesto u poseti Beogradu?

Solana: Sve cu te uputiti. Srbija je bila zapuštena za vreme vladavine Miloševica, aliŽene su im mnogo lepe. Posle dolaska

demokrata na vlast situacija se promenila. Za
    smešne pare možete da imate i najlepše žene. U nekim ministarstvima Vlade Srbije
    sekretarice su najcešce zanosne lepotice, koje su spremne da za 500 dolara provedu noc
    sa strancem. Primanja u Srbiji su još uvek mizerna.

Klark: Ti, izgleda, imaš veliko iskustvo u toj oblasti.

Solana: Dacu ti broj telefona coveka koji ima sve što treba. Ima tu i glumica, estradnih
    zvezda, krem srpske prestonice.

AAA uuuuuuuuu sta ima sve da se procita na tom linku sto si dao ,muka me hvata

Starosedelac Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    969

"Курир", забавна новина...
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје гостовање: http://www.youtube.com/watch?v=PyLuMkdy064&feature=youtu.be
    http://www.youtube.com/watch?v=0h15ET9HRFU&feature=youtu.be

Starosedelac Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    969

А на "Крсти" све сами срески шпијуни...
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје гостовање: http://www.youtube.com/watch?v=PyLuMkdy064&feature=youtu.be
    http://www.youtube.com/watch?v=0h15ET9HRFU&feature=youtu.be

Primećen član
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    А на "Крсти" све сами срески шпијуни...
    Joj milunka kako ti kroz tvoje komentare ostavljas neki utisak kao neka baba od 80 god. pa zvoca li zvoca ali onako nasitno ...
    koliko ti je godina????????

Starosedelac Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1979

u beogradu sve "krem" prostitucije radi sta oces za pare prljavim natovskim nacistima
    За Цара Славе, За Цара Небеског, Ми борбу водимо, Зло да покоримо.

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    Случајно наиђох на то...
    Доста интересантних текстова тамо има....
    aha ima.

http://www.scribd.com/Loparac ...

ja bas sad citam neke turske tekstove...
    http://www.scribd.com/PatriotskaLiga
    Poslednji put ažurirao/la Serdar Scepan Radojevic : 08.02.2010. u 20:32
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

ovna ,pardon ,#OVNA !

Slične teme

1. Transkripti/Prevod za Masinski fax
    Autor kariserna u forumu Fakulteti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 14:44
  2. U Srbiji 5% manja poseta stranih turista
    Autor mariobre u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.08.2008., 05:29
  3. Registrovanje tel. razgovora
    Autor france u forumu Softver