Klot - Frket

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.273
jel vi opletete po vasoj polovini sa drustvom?...a posebno me interesuje jel to radite al u negativnom kontekstu...

mislim razumem ja ono iznervira te posvadjate se bla bla...al sad bas da sednes s nekim i da ga ocrnis...meni je to grozno...stvarno...sad nismo svi isti al ja licno nisam nikad pozvala drugaricu i zalila se na decka...a vala ja im dodjem ko ispovedaonica...ok neka, jes da malo gusi al aj sad...al najfantasticniji su mi slucajevi kad se posvadjaju pa dodje pa mu izdeli epitete dok ga ogovara a vis sutra su opet zajedno golupcici :zaljubljena:....kako je to divno :dash:

svi mi pricamo o svojim partnerima...al mene interesuje na koji nacin vi to radite ?..i kosto rekoh, jel ogovarate u negativnom smislu?

meni su ca rekle da nisam interesantna :lol:, samo im pricam neke forice ...oce zenske vise akcije...nije zanimljivo dok ne krenem da kukam a one da mi izigravaju savetu :cistinaocare:...zemljo otvori se:dash:
 
Ako me iznervira , odmah krenem da ga pljujem.. Ne pricam konkretno situaciju jer i mene smara prepricavanje (a i da se ne bi ljudi smejali oko cega se svadjamo :rumenko: ) i niko ne moze da razume sto sam se ja oko toga toliiiiiiiko uzrujala. Ali obavezno moram da se 'ispraznim' :lol:
 
ja kontam da ti treba praznjenje...u sustini bolje je vama koji se izjadate okolini nego meni koja sedi blene u zid i nervira se...da uvatim neku drugaricu da ga ispljuljem verovatno bi mi u tom momentu bilo lakse...al znam da bi se posle pojela ziva sto sam ga napljuvala :sad2:
al zato nemam frke njemu da kazem :mrgreen:...mislim kad te taj neko iznervira onda ga scepas pa njemu trtljas usput mu se naebes keve i ispraznis :lol:
 
Pa zavisi,.... uglavnom pricam kakav je bio sex i da li je dobar ili ne...

a ako me iznervira kao sto kaze Godess onda krene pljuvanje....
Ja recimo mogu da pricam sve sem toga. Mislim, to uporedjivanje velicina (ne napadam nista licno pre nego sto me ne shvatis pogresno) mi je oduvek bilo glupo. Kao : E znas kakav moi je decko je.bach :zcepanje::zper:.
Te neke igrice ostaju izmedju mene i njega. Zauvek. :)
 
Ja recimo mogu da pricam sve sem toga. Mislim, to uporedjivanje velicina (ne napadam nista licno pre nego sto me ne shvatis pogresno) mi je oduvek bilo glupo. Kao : E znas kakav moi je decko je.bach :zcepanje::zper:.
Te neke igrice ostaju izmedju mene i njega. Zauvek. :)

Hahhahahahaha ja volim da im pricam... ali ne tako ali znas ono....:" dobar nam je sex, super mu je,.. bla bla bla bla " Ili kad se nesto desi vezano za sex i onda i to ispircam...
 
Ja recimo mogu da pricam sve sem toga. Mislim, to uporedjivanje velicina (ne napadam nista licno pre nego sto me ne shvatis pogresno) mi je oduvek bilo glupo. Kao : E znas kakav moi je decko je.bach :zcepanje::zper:.
Te neke igrice ostaju izmedju mene i njega. Zauvek. :)

ja obrnuto...lakse pricam o sexu, o forama, dogadjima i td, nego o svojim emocijama (bile one pozitivne ili negativne) ...meni je lakse da caskam sa drugaricom o tehnici pusenja nego o nekim emotivnim stvarima ( a u to spadaju i svadje i ljutnje i bes...zato to i ne govorim)
pa sto sam najvise na ljsu :lol:
 
jel vi opletete po vasoj polovini sa drustvom?...a posebno me interesuje jel to radite al u negativnom kontekstu...

mislim razumem ja ono iznervira te posvadjate se bla bla...al sad bas da sednes s nekim i da ga ocrnis...meni je to grozno...stvarno...sad nismo svi isti al ja licno nisam nikad pozvala drugaricu i zalila se na decka...a vala ja im dodjem ko ispovedaonica...ok neka, jes da malo gusi al aj sad...al najfantasticniji su mi slucajevi kad se posvadjaju pa dodje pa mu izdeli epitete dok ga ogovara a vis sutra su opet zajedno golupcici :zaljubljena:....kako je to divno :dash:

svi mi pricamo o svojim partnerima...al mene interesuje na koji nacin vi to radite ?..i kosto rekoh, jel ogovarate u negativnom smislu?

meni su ca rekle da nisam interesantna :lol:, samo im pricam neke forice ...oce zenske vise akcije...nije zanimljivo dok ne krenem da kukam a one da mi izigravaju savetu :cistinaocare:...zemljo otvori se:dash:
Ako me jako iznervira,a desava se odmah idem na kafu kod moje drugarice i ocrnim ga da crnji ne moze biti.To mi dodje kao neki izduvni ventil ,lakse mi je..
 
Hahhahahahaha ja volim da im pricam... ali ne tako ali znas ono....:" dobar nam je sex, super mu je,.. bla bla bla bla " Ili kad se nesto desi vezano za sex i onda i to ispircam...

ja jesam ranije ...al sad sam prestala...dve glavne za tracaranje su upale u neku krizu sa vezama samo kukaju na sve...nekako mi bude zao da posle njene price o tome kako je ne zadovoljava ja krenem e znas ja juce samo sto nisam pala u nesvest od orgazmicenja :lol:
kvare mi zabavu...mora nadjem neke zadovljne :lol:
 
jel vi opletete po vasoj polovini sa drustvom?...a posebno me interesuje jel to radite al u negativnom kontekstu...

mislim razumem ja ono iznervira te posvadjate se bla bla...al sad bas da sednes s nekim i da ga ocrnis...meni je to grozno...stvarno...sad nismo svi isti al ja licno nisam nikad pozvala drugaricu i zalila se na decka...a vala ja im dodjem ko ispovedaonica...ok neka, jes da malo gusi al aj sad...al najfantasticniji su mi slucajevi kad se posvadjaju pa dodje pa mu izdeli epitete dok ga ogovara a vis sutra su opet zajedno golupcici :zaljubljena:....kako je to divno :dash:

svi mi pricamo o svojim partnerima...al mene interesuje na koji nacin vi to radite ?..i kosto rekoh, jel ogovarate u negativnom smislu?

meni su ca rekle da nisam interesantna :lol:, samo im pricam neke forice ...oce zenske vise akcije...nije zanimljivo dok ne krenem da kukam a one da mi izigravaju savetu :cistinaocare:...zemljo otvori se:dash:

ne pricam loshe o njemu,niti dozvoljavam da neko prica loshe o njemu u mom prisustvu...

ne kazem da se ne jadam drugaricama kad bude neki problem,Boze moj,svi imamo probleme,ali sad da kazem da je idiot,ovakav,onakav....ne pada mi na pamet,da je takav ne bih bila s njim...

aaaaa,i pricam o sexu...
znaci problemi i sex...ovo izmedju mi nije zanimljivo za prepricavanje :mrgreen:
 
ne pricam loshe o njemu,niti dozvoljavam da neko prica loshe o njemu u mom prisustvu...

ne kazem da se ne jadam drugaricama kad bude neki problem,Boze moj,svi imamo probleme,ali sad da kazem da je idiot,ovakav,onakav....ne pada mi na pamet,da je takav ne bih bila s njim...

aaaaa,i pricam o sexu...
znaci problemi i sex...ovo izmedju mi nije zanimljivo za prepricavanje :mrgreen:

a bas sam se pitala kad ce neko da bocne sustinu :D
slazem se klonu moj :cool:
 

Back
Top