Koje novine čitate i zašto?

munjoliki

Domaćin
Poruka
4.324
Štampani mediji-novosti,politika,kurir,blic,glas,danas,pravda,zatim svedok,telegraf,revija92,grom,pečat,vreme,status itd, se nalaze na kioscima.
Pojedine novine i čitaju ljudi ali ko još kupuje i čita npr."svedok" ili "telegraf" a i "glas" odavno nisam video da uopšte da je kupio neko ili da ga nosi dok ide na posao.
Čemu služe pojedine novine,kako se izdržavaju i kakav je kvalitet tekstova i informacija koji nude čitaocu.
Zašto novine za politička dešavanja,za pojedine slučajeve različito pišu,utiču li političari.savetnici,mafijaši da se piše kako neko traži.
Koje novine,nedeljnik čitate i pišu li ispravno o političkim i ekonomskim dešavanjima u našoj zemlji.
 
Политику јер је најквалитетнија, има најобразованије новинаре, најбољи аналитички приступ темама...
А Правду јер је антирежимска и зато што је доста објективан лист ( колико је то данас уопште могуће бити ).
 
Читам све новине, које ми дођу под руку,
не би ли нашао, да се у текстовима разликује по неко слово.
Али џаба...
Разлика је само, у писму...ЋИРИЛИЦА и ЛАТИНИЦА.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Блиц купујем, 24 сата кад ми га уделе. Некада сам куповао Курир и Блиц, али у једном тренутку више нисам желео да дам ни динар за гомилу измишљотина, полуистина , конструкција, одсечених глава на насловној страни и сл. које Курир ради читаности сервира.
Са Блицом се редовно свађам, као и са вестима на У92, али некако је барем мало умивено, и ако је реч о пропаганди!
 

Back
Top