zagreb - `Nova žrtva krize: Otkazan ZG Auto Show`

27E

Legenda
Poruka
52.416
malopre na vestima na pimku a evo i originala
http://www.jutarnji.hr/nova-zrtva-krize--otkazan-zg-auto-show/544946/

Sajam se trebao održati od 18. do 28. ožujka, no otkazan je zbog katastrofalnog stanja na domaćem automobilskom tržištu. Iako je čelništvo ZG Auto Showa 2010. smanjilo cijene najma, to nije pomoglo

bas me zanima sta ce biti kod nas na sajmu, isto u to vreme?

posto je sajam pod partijskom upravom, tzv `zlatna koka`, sta ce da pobedi - sitni licni interes ili ekonomska logika. cene izlozbenog prostora na sajmu su ionako otisle u nebesa.

cak i zelim da kupim auto, ali ovo nase vuneno vreme ne mari za narod sa prosecnom platom, a da idem da gledam vibice, blestece limene zveri i `sposobne` koji mogu da pazare neto novo - i ne pada mi na pamet

dakle zbog mene i ne mora da se odrzi beogradski sajam automobila
 
malopre na vestima na pimku a evo i originala
http://www.jutarnji.hr/nova-zrtva-krize--otkazan-zg-auto-show/544946/

Sajam se trebao održati od 18. do 28. ožujka, no otkazan je zbog katastrofalnog stanja na domaćem automobilskom tržištu. Iako je čelništvo ZG Auto Showa 2010. smanjilo cijene najma, to nije pomoglo

bas me zanima sta ce biti kod nas na sajmu, isto u to vreme?

posto je sajam pod partijskom upravom, tzv `zlatna koka`, sta ce da pobedi - sitni licni interes ili ekonomska logika. cene izlozbenog prostora na sajmu su ionako otisle u nebesa.

cak i zelim da kupim auto, ali ovo nase vuneno vreme ne mari za narod sa prosecnom platom, a da idem da gledam vibice, blestece limene zveri i `sposobne` koji mogu da pazare neto novo - i ne pada mi na pamet

dakle zbog mene i ne mora da se odrzi beogradski sajam automobila

Мислим да су Хрвати још једном показали колико су као држава озбиљнији од Србије, док они крешу и режу на свим странама свесни колико су проблеми велики и колико ће тек бити, наши министри предвођени највећим он највећих ................ Крађаном Лажићем изјављују да је код нас криза прошла и да нас је тек очешала... да, да.
Па да ли је овде ико свестан колико "правих пара" зарађују Хрвати а колико ми,па кад се не би рачунао туризам опет би стајали боље од нас, јер код нас НЕ РАДИ НИШТААА.
Дужни су, ми скоро као и они, а јел видео неко њихове ауто-путеве, хотеле и сл, а ми где смо ми потрошили лову којом смо се задужили и од чега ћемо је вратити!
 
Још само ово да додам, па и по цену да ме прогласите усташом, ово што они зову катастрофалним стањем на домаћем ауто-тржишту, ми би смо славили као енорман пораст продаје, али они су имали и једну срећну околност - па због тога возе боља кола- нису имали хебени Крагујевац на врату!
Мени и даље није јасно како ће то ФИАТ да ради у Србији и да извози милионе аутомобила, а пуца на све стране - додуше вести у новинама о томе су упадљиво ситне!
 

Back
Top