A kako reaguju Srpkinje na Isidoru Bjelicu...

Teki

Zainteresovan član
Poruka
487
Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?
 
nekako mi je.... fuj...
ne zbog tih natpisa, vec od kad je pocelo njeno favorizovanje kao "umetnice". kriterijume sta je umetnost svako drugacije dozivljava, ali ja ipak ne volim ni da je vidim ni da je cujem. samo neka se drzi svog pomerenog centra, a sto dalje od mojih putanja, i svi srecni.
 
Teki:
Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?


NE! i ne znam samo ko je njoj dozvolio da izdaje knjige... i ko joj je dozvolio da se rodi :) salim se..
da je grozna grozna je... ali mozda nam je i to potrebno kao i neke "kontroverzne" stranke u politickom svetu... mozda je to sve bolje... jer da je sve jednako i da je sve nezno meko i suptilno (kao sto je u sustini nasa knjizevnost) mozda bi bilo suvise bljutavo... treba nam neko da nam podize pritisak iz dana u dan... eto, jeste ona i meni grozna... ali mozda nam je to potrebno... tako neka dvorska luda... posto, ruku na srce ona to jeste
 
Teki:
Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?
A kako bi se estete i pametni zabavljali bez takvih horor lepotica i "spisateljki"? :lol:
 
Obrazovana-da
Nacitana-da
Videla puno toga-da
Ekscentrik-da
E, kod nje ovo poslednje preovladjuje, kao da nikada nije izasla iz puberteta, pa svojim glupostima zaseni one svoje prve tri osobine i ostavlja samo utisak gluposti. Pokusava da nadvisi tatu, ali pogresno, ne koristi upravo svoje prednosti koje je joj je otac obezbedio.
 
Ja se izvinjavam sto upadam u zensku temu,ali razlog sto se obracam ovde jeste doticna osoba pod imenom Isidora Bjelica.Ja sam vec ionako negde na njenom spisku za odstrel,i umesto mog rada,mojih knjiga ocekivacu od nje samo da napadne ne mene,nego moju zenu,njen izgled,da mi se mesa u privatni zivot,da mi kaze koliko i kada treba da vodim ljubav,bla bla bla.
Ta zena je sve drugo nego umetnik.
E onda cu ja lepo da je postavim na kulturnu crnu listu i napadacu njen "talenat i njene knjige" sve dok doticna ne pobesni i ne poludi.
Takvi ljudi nam ne trebaju u umetnosti.
 
Ona je svojevremeno shokirala crveni "establishment" zurkom sa kukastim krstovima (u Sarajevu - i gle ne ode u neki grad tamo vec u Bgd), njen muz je namerno svojom pojavom asocirao na Hitlera... Ona nije ekscentrik vec show-women koja time privlaci paznju i eventualno odvlaci paznju sa svojih kvaliteta (?)!

Ali sve treba relativizovati, tako i nju: kada imamo Tijanica (coveka koji smatra da nedostatak visokog obrazovanja ne moze da ga koci u karijeri savetnika predsednika drzave i dr.), Legiju (penzos, koji nije sluzio vojsku...), itd. Sto je IB nesto tu specijalno - ona se uklapa, a nama to samo na grub nacin docarava kakav smo mi narod.

Svako sme da dodje i da pljune ono sto je bilo pre njega i da kaze da era pocinje sa njim/njom. Kazu da kada dodjete u NWC treba da se ponasate kao njujorcanin - ovde toga nema... :cry:
 
Pa dobro joj ide , zar ne ?
A i bas je preterala sa svojim sex "atributima" za naslovnu stranu svoje knjige ...
Usput , u tom textu u novinama , osudila je sve ljubavnike Suzane Mancic, Seke? i Severine ..
Verovatno je htela da se neko izjasni i u vezi nje ..Mislim, neko BIVSI (sko takav kod nje uopste postoji ) - jedino ako joj njena drugarica Ceca neso ne nabaci!
 
Petka:
Obrazovana-da
Nacitana-da
Videla puno toga-da
Ekscentrik-da
E, kod nje ovo poslednje preovladjuje, kao da nikada nije izasla iz puberteta, pa svojim glupostima zaseni one svoje prve tri osobine i ostavlja samo utisak gluposti. Pokusava da nadvisi tatu, ali pogresno, ne koristi upravo svoje prednosti koje je joj je otac obezbedio.

eh da je meni tata Bjelica.....
ma ona je ok od kada ja napusila onu V.R. gistro veliku kreatorku.
samo da promeni muza i savrsena je :twisted:
 
Espanol:
Teki:
Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?
A kako bi se estete i pametni zabavljali bez takvih horor lepotica i "spisateljki"? :lol:

Da bi ste o nekome nesto pricali morali bi i da znate to o cemu pricate!
Novine su novine, javni nastup, za izliv ekstravagancije!
Medjutim, Isidora je potpuno cool tip koja se zalaze za legalizaciju lakih droga, bori se za zenksa prava (necu da navedem njenu NGO da je ne bih reklamirao). Znam i nju i njenog muza, kao i devojke koje je okruzuju. Pozdrav njenim saradnicama koje izuzetno postujem!
8)
 
MUDRICA:
Kakva god bila ( a ja zaista ne znam kakva je I.B. jer je ne poznajem ) :P , svakako ume da skrene paznju na sebe... heh, a nije ni to bas mala stvar. Neko je voli, neko je ne voli, ali svi citaju njene izjave i gledaju emisije u kojima gostuje, zasto sto je zanimljiva i poprilicno drugacija od drugih.
Slazem se , ali ipak bi trebala da malo povede racuna da ta njena SLAVA i PAZNJA koju privlaci ne prodje suvise kratko , to na nacin koji joj uopste nije potreban
Mozda bi trebala da svome muzu vrati muskobanjasti stil , a sebi posveti malu dozu zenskih hormona ...Ili da startuje nesto ZENSKO pa da se smiri
 
pusac:
Espanol:
Teki:
Svi oni koji su imali prilike da tokom vikenda procitaju Kurir , i komentar gore pomenute , mislim da su bili blago receno zgranuti njenim krajnje ekcentricnim (citaj : PROSTACKIM ) izjavama i krajnje idiotskim recnikom ... Pitanje je da li je ovo dostojno knjizevnice i novopecene rediteljke ?
A kako bi se estete i pametni zabavljali bez takvih horor lepotica i "spisateljki"? :lol:

Da bi ste o nekome nesto pricali morali bi i da znate to o cemu pricate!
Novine su novine, javni nastup, za izliv ekstravagancije!
Medjutim, Isidora je potpuno cool tip koja se zalaze za legalizaciju lakih droga, bori se za zenksa prava (necu da navedem njenu NGO da je ne bih reklamirao). Znam i nju i njenog muza, kao i devojke koje je okruzuju. Pozdrav njenim saradnicama koje izuzetno postujem!
8)
Pozdrav sa Isidorinog prijatelja !!
Svaka cast za drustvo , i ja bih volela da je upoznam... zasto da ne ! Samo ne kapiram u kakvoj je vezi biti cool, lake droge i devojke u okruzenju ..
VELIKI pozdrav za sve njene PRIJATELJE
 

Back
Top