Gde uložiti 2.000 evra? Svi predlozi dobrodošli.

Auu ljudi probao sam ja i manje kvote od 2, i prelaze i golove i crvene, crne, velike, male i orfanele.. samo sam živce pokidao i gubio pare...
Ali sam sada postao ozbiljan čovek i rešio da krenem od nule :)
Sa preko 10.000 hiljada može čovek čuda da pravi da hoće.. otvori kafić, uvozi automobile, frizerski salon, prodavnicu, trafiku, pekaru, perionicu veša, itd itd, može čak i da ode do Kine da nauči kinesku masažu pa da ovde masira po kućama..
 
Auu ljudi probao sam ja i manje kvote od 2, i prelaze i golove i crvene, crne, velike, male i orfanele.. samo sam živce pokidao i gubio pare...
Ali sam sada postao ozbiljan čovek i rešio da krenem od nule :)
Sa preko 10.000 hiljada može čovek čuda da pravi da hoće.. otvori kafić, uvozi automobile, frizerski salon, prodavnicu, trafiku, pekaru, perionicu veša, itd itd, može čak i da ode do Kine da nauči kinesku masažu pa da ovde masira po kućama..

Pa posto nemas 10k evra za Kinu,izuci ti dobro tehniku rucne obrade pa idi po kucama i to radi:mrgreen:
 
kupis dobre makaze i ides od sela do sela da sisas ovce, da te bog vidi ,milina.
Jos znas kako je kod nasi domacina meze,rakija,kava,slaninica i joo...

Da budes i sit i pijan a iz djepa dinarcici vire....tri muve od jednom

Imam ja dve ovcice,mozes za pocetak da pocnes kod mene...cisto kao probni uzorak,da se naucis

 
Pa vidim imate tako jake predloge da nemogu a da nepomognem coveku, mnogo ste jaci......
Evo ti predlog vulkanizerska radnja imao si u oglasima tip je prodavao montirku balanserku kompresor i peglu za 800e , nadjes prometan lokal za automobile , jeftin zapostavljen lokal i pun gas uvek ce da voze kola ,mimimalna ulaganja 90% tvoja zarada, najlekse izbegavanje fiskalnog dovoljan ti je pazar 2-3 crvene i vratices pare za najkasnije 3 meseca(moze da bude samo bolje), otvoris zanatsku....koliko je krpljenje i balansiranje 450 din pa ti vidi(ako neznas zanat objasnice ti taj sto ti proda masine to je jako jednostavno+ forum i sve ce da legne)
 
Poslednja izmena:

Back
Top