Hvala rodjaci gastabajteri !!!

Pare su u beton ulozene a pare od poreza na taj beton je drzava uzela za funkcionerske plate i vakcine za onaj ludi grip npr
A kroz istoriju ako se vratimo malo unazad, pa od tih para su nase vodje ratovali,otvarali diskoteke,drogirala im se deca itd
 
Pare su u beton ulozene a pare od poreza na taj beton je drzava uzela za funkcionerske plate i vakcine za onaj ludi grip npr
A kroz istoriju ako se vratimo malo unazad, pa od tih para su nase vodje ratovali,otvarali diskoteke,drogirala im se deca itd

Сва, све... ал ово за дискотеке није у реду. Добро је позната историјска чињеница да су паре за дискотеке обезбеђене из накнаде добијене за посао преношења гајбица, тако да је ова тврдња била скроз злонамерна!
 
i iz rusije gastosi salju velike pare.

pitaj jevdja ako ne verujes

no cinjenica je da srbiju u kojoj se nista ne radi u zivotu odrzavaju iskljucivo nasi ljudi koji rade u inostranstvu.

da nije njih ovde bi se na ulici ubijali za 100 grama hleba :(

Tjuti ti molim te, nisi smeo da se kladish sa mnom da evro netje pretji 100 do kraja februara. To je zato shto i sam znash da nisi u pravu.
 
evo ti kursna lista za danasnji dan iz banka intese

EUR 96,19 98,65 101,12

ko sto vidis da kupis evro treba da platis 101.12 dinara

to znaci da je evro presao 100 dinara ,jer ti da kupis 100 evra treba 10.120 dinara.

Srbija će izaći iz recesije najkasnije u prvom tromesečju 2010. godine, rekao je juče ministar ekonomije Mlađan Dinkić
Press utorak, 13. oktobar 2009.
Evo nam izlaska.
 
evo ti kursna lista za danasnji dan iz banka intese

EUR 96,19 98,65 101,12

ko sto vidis da kupis evro treba da platis 101.12 dinara

to znaci da je evro presao 100 dinara ,jer ti da kupis 100 evra treba 10.120 dinara.

Ja sad bio na Zelenom vencu i gornji kurs u dve menjachnice u jednoj 98.2 u drugoj 98.5.
No sve to nije ni bitno, moja tvrdnja se odnosila na SREDNJI kurs. On NE SME pretji 100, a ima sredstava da se to sprechi, 10 milijardi u deviznim rezervama.
 
Ja sad bio na Zelenom vencu i gornji kurs u dve menjachnice u jednoj 98.2 u drugoj 98.5.
No sve to nije ni bitno, moja tvrdnja se odnosila na SREDNJI kurs. On NE SME pretji 100, a ima sredstava da se to sprechi, 10 milijardi u deviznim rezervama.

sva roba uvozna se placa u srbiji po kursu iz banke , isto tako i krediti se placaju po kursu iz banke

u menjacinici mozes da kupis devize jedino za kes i to je to

samim tim je validan kurs iz banke a ne iz menjacnice jer se vecina stvari u zemlji obracunava po bankarskom kursu.
 
Da su malo pametniji ne bi bili gastarbeiteri pa da izdrzavaju srbiju, sto se ne utope u ruse i nemce??

sto se ti ne utopis u srbe jugoslave?

u vezi clanka, ovo da emigranti stede u Srbiji je i vise nego sumnjivo. nikad cuo nisam od nekog da bi svoj kesh i pomislio da stavi u banku u Srbiji a kamoli da to radi.
pa prosto mi neverovatno!
ko ima lovu ovde, taj si kupi kucu i iznajmi je i ima siguran priliv i to ohoho priliv, kakva bre crna banka u srbiji!

sticem utisak da gos'n ministar gura banke s obzirom da je masa love prosle godine povucena iz njih u srbiji.
 
И Србија и СРЈ и СФРЈ пре ње имају огромне користи од печалбара који носе барем исти терет колики и држава у социјалним давањима. Без достава из иностранства помрло би бар милион Срба.

Нисмо ми једини. Исто је у свим сиротињским земљама.
 

Back
Top