Passione...

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Hello boys & girls :rumenka:

Nasa draga Metlica na vestici nas je pitala sta je za nas romantika...
Ja vas pitam sta je za vas le passion (ne znam da li se stvarno ovako pise, ako neko parla lingua italiana, neka me slobodno ispravi) :tick: Ko otvara teme na forumu, taj i gresi :cistinaocare:

Dakle, sta to u vama izaziva pozar kada je l'amour u pitanju???
Znate, onaj pozar kada vam je okretanje broja vatrogasne sluzbe poslednje na pameti :zaljubljena:

Budite kreativni, najzanimljiviji odgovori ce, u duhu predstojecih praznika, biti nagradjeni! :zurka:

Welcome :heart:
 
Poslednja izmena:
Strast je....kad nekoga zelish toliko,da od same njegove blizine drhtish...ma od pomisli na njega...

kada samo na trenutak skolopish oci,i vidish se s njim u zagrljaju mokri od...:) strasti...:mrgreen:

strast je zelja da nekog posjedujesh najintimnije,da ga osjetish na svaki moguc nacin...
 
pa valjda misli na onu strast kad si u ljubavi s nekim...nije ista ko cista strast...
mogu ja da osetim strasne porive (aj da ih tako nazovemo) i ka dzoni depu al nisu isti ko prema decku
u prevodu mnogo je jace kad je pomesano s ljubavlju

dep ce mi valjda oprostiti :lol:
 
mislim da tako "cista" ne mozesh da osjetish strast do kraja...
moje neko mishljenje....

nije to,to...

a ljubav i strast nemaju veze jedno s drugim...najnaj je kad je zajedno u kombinaciji,ali nekad savrsheno funkcionishe strast bez ljubavi...

ovo prvo je tacno...moze malo...al do kraja (dobro si rekla ) ne moze


a ovo drugo...ljubav je jedno ...strast je drugo...zajedno idu najbolje
kako bre nemaju veze jedno s drugim?...mislis osecanja kao osecanja? da ih ne mesamo? to oces da reknes?
 
ovo prvo je tacno...moze malo...al do kraja (dobro si rekla ) ne moze


a ovo drugo...ljubav je jedno ...strast je drugo...zajedno idu najbolje
kako bre nemaju veze jedno s drugim?...mislis osecanja kao osecanja? da ih ne mesamo? to oces da reknes?

osecanja kao osjecanja...mogu da osjetim strast a da tu osobu ne volim...
obrnuto ne...ali to nisam navela kao primjer namjerno...jer ljubav bez strasti ne moze,strast bez ljubavi da...

kontash?
malo sam konfuzna i sama sebi...
 
osecanja kao osjecanja...mogu da osjetim strast a da tu osobu ne volim...
obrnuto ne...ali to nisam navela kao primjer namjerno...jer ljubav bez strasti ne moze,strast bez ljubavi da...

kontash?
malo sam konfuzna i sama sebi...

dada jasno...ok...slazem se

a sta oce postavljacica...pretpostvaljam oce strast pomesanu s ljubavlju?...il da pisem kako bih rastrgla tamo nekog baju? :lol:
 
pishi shta je strast...strast je kad ja njemu,on meni i mi tako to...
a sad je l' to baja,il' co'ek u te...nije ni bitno...

bitna je straaaaast,grrrr....:zper:

kad mi pridje od pozadi (ne mislim samo da me bocne, nego inace, kad ga osetim da mi prilazi od pozadi, il da me zagrli il sta god)...ljudi moji gotava sam u sekundi :zper:

vidim da ce ovaj smjli :zper: biti cesto ovde upotrebljavan :zper:
 
Poslednja izmena:
Поглед...речи...његов глас...испрва додир...овлаш ненаметљив...лагана музика...размена искрица погледом...жеља која те гуши...а онда...
страсан пољубац у коме ти температура расте на 100 степени...његов додир..и
длан који пали...где год да додирне
 

Back
Top