Puna podrška za Jelenu Karleušu i njen politički angažman

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Istrebljivac arhaizma

Aktivan član
Poruka
1.562
"Nacionalizmom se pune prazne glave neobrazovanih i zatucanih i onda se njima lako manipuliše! Hvala Bogu, nikada se moja ličnost nije ograničavala takvim glupostima! Izražena mi je i politička svest, i kao mnogi mladi ljudi u našoj zemlji ne mirim se sa ovom zabokrečinom! "

Jelena Karleuša


http://www.gayecho.com/interview.aspx?id=6829

Ovom izjavom zaslužila je da bude proglašena za srpsku Madonu. :heart:
 
"Nacionalizmom se pune prazne glave neobrazovanih i zatucanih i onda se njima lako manipuliše! Hvala Bogu, nikada se moja ličnost nije ograničavala takvim glupostima! Izražena mi je i politička svest, i kao mnogi mladi ljudi u našoj zemlji ne mirim se sa ovom zabokrečinom! "

Jelena Karleuša


http://www.gayecho.com/interview.aspx?id=6829

Ovom izjavom zaslužila je da bude proglašena za srpsku Madonu. :heart:

ova izjava je takodje dokaz da su glasaci DS-a najprimitivniji deo srpskog naroda, onaj polusvet sto uvece odmara uz grand prodaksn , zvezde granda , kursadzije i slicna sranja od emisija , a dize ruke u sevdahu uz "hitove" dromfi karleusa, stoja, seka, mici tigrica i slicnih "zvezda"

ej bre - karleusa "srpska madona" :hahaha: :rotf: :hahaha:

pa mene bi bilo sramota da ovako nesto pomislim a ne da kazem z:D
 
e vi tadicevci i sorosevci ste bas prsli skroz kad vam je jedna silikonska dromfulja i frulasica postala krunski argument da je vasa izdajnicka antisrpska i otpadnicka politika - prava z:D

Ja nisam Tadicevac.
Ako bih morao da se emotivno opredelim za politicara to bi bio Vuk Draskovic. Kralj trgova.

Karleusa ima originalan, urban pristup, i po stilu se izdvaja od mora slicnih.
A to sto hoces da sve pevaljke smestis u isti kos je jedan vid generalizacije.
 
ova izjava je takodje dokaz da su glasaci DS-a najprimitivniji deo srpskog naroda, onaj polusvet sto uvece odmara uz grand prodaksn , zvezde granda , kursadzije i slicna sranja od emisija , a dize ruke u sevdahu uz "hitove" dromfi karleusa, stoja, seka, mici tigrica i slicnih "zvezda"

ej bre - karleusa "srpska madona" :hahaha: :rotf: :hahaha:

pa mene bi bilo sramota da ovako nesto pomislim a ne da kazem z:D

Капирам шта си хтео да кажеш, али не бих се сложио да су гласачи ДС циљна група Курсаџија.
Курсаџије су таква увреда за елементарну интелигенцију, да је то стварно страшно. Што се ЈК тиче - њу стављати у било какав озбиљан контекст - је пре свега проблем за постављача, па тек онда њу!
 
Карлеуша????????????
Па где нађе транџу да проглашаваш за српску Мадону????????

ОК, за љубитеље примитивизма, голих дупета, сиса и силикона са два разреда основне школе то је можда и разумљиво али сваком иоле образованом, културном човеку тај трансвестит изазива гађење самом својом (пластичном) појавом, брендираним примитивним укусом и малограђанским манирима.
Дно дна.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam Tadicevac.
Ako bih morao da se emotivno opredelim za politicara to bi bio Vuk Draskovic. Kralj trgova.

Karleusa ima originalan, urban pristup, i po stilu se izdvaja od mora slicnih.
A to sto hoces da sve pevaljke smestis u isti kos je jedan vid generalizacije.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Он је краљ кокаина, станова и пословног простора.
 
Ja nisam Tadicevac.
Ako bih morao da se emotivno opredelim za politicara to bi bio Vuk Draskovic. Kralj trgova.

Karleusa ima originalan, urban pristup, i po stilu se izdvaja od mora slicnih.
A to sto hoces da sve pevaljke smestis u isti kos je jedan vid generalizacije.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

najgori sljam srpske estrade ima "urban pristup" z:D :hahaha: :super:

priceless :super:
 
I Madona je qrrva.

Madona sigurno nije idealna osoba, ali pogledaj njeno zalaganje za mir u svetu, njen pozitivan uticaj na mlade... Ne mora neko biti Ajnštajn da bi se politički angažovao, i estradne zvezde imaju pravo na stav. Samo neke od njih i umeju da formulišu svoj stav. Mene više nerviraju ove što ćute o politici.
 
...Karleusa ima originalan, urban pristup, i po stilu se izdvaja od mora slicnih.
A to sto hoces da sve pevaljke...

Mozda nije lose potraziti odakle potice taj "originalni" i "urbani" pristup. Svakako se izdvaja od ostalih...:aha:.

Priznajem da poslusam neke od njenih pesama, ne zbog volkalnih ili fizickih "kvaliteta" vec zbog ritma koji me nekad vuce na ples i zabavu. Ima (recimo) jednu noviju numeru koja je odradjena dobro, u smislu da se na nju moze privuci masa, ali mi je sve teze gledati je, a slusati - izbegavam sto je vise moguce jer .... vuk dlaku menja, ali cud - tesko. Slabo se ona moze kultivisati. Sirovost, primitivizam, nekultura, iskompleksiranost, podcenjivanje svega osim sebe i (mozda) najblize okoline i td, tesko da ce ikad prevazici...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top