NASILJE NAD MUSKARCIMA

Podeljenost
Ima zene koje vole nasilje.
Ja licno ne volim, ali bih se branio
Kao sto si videla, napisao sma u slucaju da me udari prva--vratio bih.
Prvi ne bih udario
Cudno sto bih vratio?

PS: Zivot bez zena bi bio uzasno dosadan. iako ste sulude i priglupe, ja vas obozavam
:lol:
 
Podeljenost
Ima zene koje vole nasilje.
Ja licno ne volim, ali bih se branio
Kao sto si videla, napisao sma u slucaju da me udari prva--vratio bih.
Prvi ne bih udario
Cudno sto bih vratio?

PS: Zivot bez zena bi bio uzasno dosadan. iako ste sulude i priglupe, ja vas obozavam
:lol:

I sad ti to dodje kao kompliment.

Sva sreca pa ti obozavas zene ispod 30 godina a ostale ne volis jer su ruzne, tako da komplimente deli nekoj mladjoj, molim te..........lol
 
Ko kaze da sam se trudio da sam kompliment.
Vreme emancipacije. Dakle zene su samosvesne, emancipovane i ne treba im kompliment.
Kako su ravnopravne sa muskarcima, nema potrebe zenama davati vise komplimenata nego one nama.
Dakle ne, nisam dao kompliment.
Samo napisah iskreno da bi zivot bez zena bio uzasno dosadan
A misljenja sam da ste onako...ludnjikave...mozete da kokodacete po ceo dan, mzoete da smislajte razne teorije zavere, mozete da imate 37kg i da ste i dalje ubedjene da ste debele, mozete u isto vreme da cujete 3 razgovora(strasno yebote), naljutite se akda vam neko kaze "shupi racku"a sa druge strane vam ne smeta da to pretvorite u delo ;)
Ukratko, zamorne, sulude, neretko i dosadne
Ali meni bi bez vas bilo uzasno dosadno.
Ne samo za sex, volim zene i kao koleginice(ne previse ali par komada je OK..) i kao komsinice...
Sta znam, nekada u zivotu treba imati i sulude osobe u orkuzenju, da ne bude sve rpevise standardno
 
Kao sto vise puta rekoh, zene obozavam i sasvim je prirodno da vam delim komplimente


Ko kaze da sam se trudio da sam kompliment.Vreme emancipacije. Dakle zene su samosvesne, emancipovane i ne treba im kompliment.
Kako su ravnopravne sa muskarcima, nema potrebe zenama davati vise komplimenata nego one nama.
Dakle ne, nisam dao kompliment.
Samo napisah iskreno da bi zivot bez zena bio uzasno dosadan
A misljenja sam da ste onako...ludnjikave...mozete da kokodacete po ceo dan, mzoete da smislajte razne teorije zavere, mozete da imate 37kg i da ste i dalje ubedjene da ste debele, mozete u isto vreme da cujete 3 razgovora(strasno yebote), naljutite se akda vam neko kaze "shupi racku"a sa druge strane vam ne smeta da to pretvorite u delo ;)
Ukratko, zamorne, sulude, neretko i dosadneAli meni bi bez vas bilo uzasno dosadno.
Ne samo za sex, volim zene i kao koleginice(ne previse ali par komada je OK..) i kao komsinice...
Sta znam, nekada u zivotu treba imati i sulude osobe u orkuzenju, da ne bude sve rpevise standardno

Kažem ja da on nas voli......tako kontadiktornim ljubavima.....ali su ipak to ljubavi......:heart:
i tako je pun razumevanja.......duša nežna.......:manikir:
 
Pitu sa krompirom...
To je porpilicno masno, zar ne?
necu ovako rano
beli davidov?
Hmmm
uzecu ipak svoje.
Aj cekam da zavrsis klopu

Kakav si ti muškarac kad ne jedeš pitu... pih...:rtfm::mrgreen:
E onda ću morati sama da je pojedem... ali kasnije...
Sad sam smandrljila sendvič, i jedem jabuku... pa jedan cigarelos... i mandarinu i Bog da me vidi...:mrgreen:

P.S. Pita je na radijatoru-održava temperaturu... ako se predomisliš...:lol::mrgreen:
 

Back
Top