NASILJE NAD MUSKARCIMA

Jadna je što se i udala za tebe, pa se još morala razvoditi...
Ali dobro, bolje ikad nego nikad...
I šta je ti 'leba ti podržavaš... da te voli, ne bi te ostavila... nego pametna žena našla boljeg... a još ako i smrša uz njega... a to se nikad ne zna... ihajjjj... gde će joj biti kraj...:lol:

ma cujem da je tom novom kita 25cm
a meni 11
pa mi tesko pada sto sada ima 125% vecu kitu na raspolaganju
to me proganja
 
Ajde da ostavimo NN76 na miru.......njegov život, njegov brak, njegova deca......da li zajedno ili odvojeno...opet njegova stvar.

Meni ovo liči na zezalicu..pa ti NN76 kad kreneš da pljuješ po ženama. braku ili nečem drugom, lepo napiši poduži post sa svojim stavom i obrazloženjem istog......da te razumem.....ovako....možda je tebi interesantnije da se natežeš sa ženama, možda je i njima, ali meni nije.....
 
gde sma pljuvao po braku?
Za mene je brak uzvisena stvar, iako je moj propao
Po divnim zenama nikada ne pljujem, njima se divim

Zezalica nastane onda kada zenkice na neki moj post odgovore...tipa..
Äko te je ostavila"
Meni simpa, jer nikada nisma napisao ko je koga ostavio...ili smo mozda zajedno jedno drugo ostavili.
Simpa mi je taj start djonom i umisljanjed a samo zene ostavljaju
Dalje sve OK
Moj ex brak, moja stvar
 
khm.

15432_1297625887850_1446453840_30819485_410316_n.jpg
 
gde sma pljuvao po braku?
Za mene je brak uzvisena stvar, iako je moj propao
Po divnim zenama nikada ne pljujem, njima se divim

Zezalica nastane onda kada zenkice na neki moj post odgovore...tipa..
Äko te je ostavila"
Meni simpa, jer nikada nisma napisao ko je koga ostavio...ili smo mozda zajedno jedno drugo ostavili.Simpa mi je taj start djonom i umisljanjed a samo zene ostavljaju
Dalje sve OK
Moj ex brak, moja stvar

1. boldovano :manikir::manikir::manikir::manikir::manikir:(pronadjoh se....blagodarim....ne bi bilo lepo da mi razbiješ iluziju.... :lol:)

2. boldovano pa ti uskladu sa ponašanjem ženkica izigravaš mužjačića?

3. davno, pre nego ste podneli zahtev za razvod braka
 
Majstorisao moj tata nešto kod nekih komšija ( po fazonu - aj' komšo da pomogneš, aj' evo me samo da se presvučem :) ). Sred leta, vrućina, zapara, užas... i pošalje me mama da mu odnesem suvu majicu, leti se najlakše navuče upala pluća il neko slično zlo.
Ja 15 godina, navikla na mir, razgovor, bez svadje, batine, mi deca, nismo dobijali ( izuzev vaspitnih ćuški, a i to kao sasvim mali, posle ne :) ). Približavam se ja njihovoj kući, i iz daleka još čujem vikanje i neku lomljavu. Kad sam prišla bliže, vidim - on bukvalno beži niz stepenice, a ona ga juri da ga mlatne nekom letvom po glavi, sa sve propratnim arsenalom : stoko, svinjo, govedo, ****ti materina, dodji da ti jaja iščupam, ***** ti mater... i tako dalje.
Ćale stoji, zabezeknut, i gleda, a komšija viče - eeee, komšo, odma' ja stižem da ti pomognem, samo da rešimo nešto!
Pa se okrenu, i vrati u kući, a onda je tek nastao haos. Lepo se moglo čuti kako se lomi staklo, keramika, porculan. Tatojko batalio posao, došli mi kući, a ja u šoku. Posle sam imala jezive traume da toj komšinici kažem - dobar dan - stalno sam u njenom pogledu prepoznavala neki bes i ljutnju, iako je bila nasmejana....
Elem, kraj priče je najžešći. Posle par dana, te iste komšije parkiraju kola ispred naše kapije ( jel smeta, za čas ćemo? Ma, taman posla , komšija, samo ti završavaj svoje :) ) i nose kutije - tanjiri, čaše, šerpe... :eek:
Tada sam rekla da nikada neću da se udam i zasnivam porodicu... al' me bandit prevari šarmom ;) :D:D:D
 
Bas tako
Sigurno se mzoes pronaci u prvom boldovanom
drugo je odgovor na ove "moderne"sa viklerima u kosi
trece, najverovatnije si u pravu

Hvala.....eto kako lepa reč može da ulepša dan :)
pa svi su modernizovani......i muški i ženski......samo je pitanje mere.....e, sad, što vi uglavnom imate kratku kosu pa nema za šta vikleri da se drže......;)
 
Скоро, у Лапову, жена измлатила мужа...па га везала за лустер и млатила га даље љуљајући га. Причала ми инспекторка из те станице.
Каже да се насиље жена над мужевима све више пријављује.
 
Скоро, у Лапову, жена измлатила мужа...па га везала за лустер и млатила га даље љуљајући га. Причала ми инспекторка из те станице.
Каже да се насиље жена над мужевима све више пријављује.

u bezmalo 100% slucajeva je muskarac jaci od zene. Tj muz od zene.
Ako joj dozvoli da je tuce, a on je jaci, njemu ne treba sigurna kuca. Njemu treba psihijatrijska ustanova. Ludnica.
Zene to rade perfidno( kao i sve u zivotu)
Prvo ga ubedi da nicemu ne vredi, a da je ona ohoho vredna
Onda mu smanji "trzisnu vrednost"i samopouzdanje na nulu a njega ubedi kako od taxiste do doktora nauka u nju svi gledaju sa poluotvorenim ustima, cudjenjem da takva zena postoji, sanjajuci da bas nju imaju pored sebe.
Posle toga dolazi dreka, vristanje i povremeno gadjanje necim(kutlaca recimo)
Kada on tu ne reaguje vec je uhavti za ruke i kaze : Äli srce, sta ti je?" onda ona zna da je spremna za sledecu fazu, da mu po nekada zapeli sljagu.
Ja ne sazaljevam te muskarce.
Zasto je dozvolio da ga odvoji od familije(da nije tako familija bi videla i reagovala)
Zasto je dozvolio da ga icim gadja?
I na kraju, zasto joj sve zube nije izbio kada ga je prvi put udarila?
jaci si majku mu, brani se!
Ne umes?
Aj polako u ludaru
 
To je vec malo teze
Do 8h mislite jedno, od 8h do 12h mislite drugo, od 12 do 16h trece, od 16 do 20h se vracate na prvo
od 20h vas boli glava i niste us tanju da mislite

Zdravo........vidim stigao si :)
Kako je prosto divno kada ujutru pročitaš ovako nešto lepo....i otkriješ svrhu svog postojanja .......da misliš........i to u jednakim intervalima od po 4 sata što samo dokazuje organizovanost kao i širok spektar interesovanja ........i najvažnije, da imam glavu koja je u stanju da misli........hvala :)
Pa, posle celog dana razmišljanja.......kada se prepustim lečenju glavobolje ......e, onda doktor napokon treba da počne da misli.......:manikir:
 
u bezmalo 100% slucajeva je muskarac jaci od zene. Tj muz od zene.
Ako joj dozvoli da je tuce, a on je jaci, njemu ne treba sigurna kuca. Njemu treba psihijatrijska ustanova. Ludnica.
Zene to rade perfidno( kao i sve u zivotu)
Prvo ga ubedi da nicemu ne vredi, a da je ona ohoho vredna
Onda mu smanji "trzisnu vrednost"i samopouzdanje na nulu a njega ubedi kako od taxiste do doktora nauka u nju svi gledaju sa poluotvorenim ustima, cudjenjem da takva zena postoji, sanjajuci da bas nju imaju pored sebe.
Posle toga dolazi dreka, vristanje i povremeno gadjanje necim(kutlaca recimo)
Kada on tu ne reaguje vec je uhavti za ruke i kaze : Äli srce, sta ti je?" onda ona zna da je spremna za sledecu fazu, da mu po nekada zapeli sljagu.
Ja ne sazaljevam te muskarce.
Zasto je dozvolio da ga odvoji od familije(da nije tako familija bi videla i reagovala)
Zasto je dozvolio da ga icim gadja?
I na kraju, zasto joj sve zube nije izbio kada ga je prvi put udarila?
jaci si majku mu, brani se!

Ne umes?
Aj polako u ludaru

:rotf::rotf::rotf::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top