NASILJE NAD MUSKARCIMA

Pa jedan od nacina zenskog nasilja nad muskarcem se spomenuo i sex, tj odbijanje sexa.
nasilje ne mora biti uvek fizicko
ovo je primer psihickog zlostavljanja.

Cekaj bre :zcepanje:

Ovako, zena odbija sex (iz bilo kog razloga), znaci zlostavlja muskarca.

Muskarac odbija sex, jer se zena ugojila, isti slucaj

Ako zena nece da muskarac ide sa strane, mora da pristaje na sex (i da drzi dijetu). Isto vazi i za muskarca.

A to dodje prisiljavanje na sex. Obrni , okreni......

Sabrano, muskarci i zene se svakako zlostavljaju = sex je nasilje????? :eek::eek::eek:
 
naravno
ukazes joj da ti treba vise sexa
pitas da li je to tebe
jel bi nesto sto nismo radili?
treba nesto da promenim
itd itd itd
ako to ne uspe, traziti dalje za sex
Meni je barem sex mnogo bitan da bih tek tako pustio da nemam sex zbog necije " migrene"

Shvatam.......tako česte "migrene" zaista ukazuju da postoji problem.....znači treba lečiti "migrene"...one su uzrok a nedostaka seksa posledica
 
Cekaj bre :zcepanje:

Ovako, zena odbija sex (iz bilo kog razloga), znaci zlostavlja muskarca.

Muskarac odbija sex, jer se zena ugojila, isti slucaj

Ako zena nece da muskarac ide sa strane, mora da pristaje na sex (i da drzi dijetu). Isto vazi i za muskarca.

A to dodje prisiljavanje na sex. Obrni , okreni......

Sabrano, muskarci i zene se svakako zlostavljaju = sex je nasilje????? :eek::eek::eek:

:zcepanje:
Dabome........samo bih dodala da je brak medjusobno zlostavljanje.....bili na dijeti ili ne
 
A ako je ostala tvigi.......ako nije debela ni ružna ni zapuštena?
Neverovatno......uvek su žene krive ......jako produktivan stav

Misljenje iz muskog ugla
Ako mi se na nju ne dize(da pojednostavimo stvari) onda je do nje. Njenog izgleda.
Posebno ako mi se na druge dize maestralno.
A ako ona odbija sex, i posle price sa njom oko tog problema, problem nastavi da postoji, ili je frigidna ili me ucenjuje.
Ako je frigidna, ja nemam nameru celog zivota da je molim, vec pogledam sa strane
Ako me kaznjava, kaznice samu sebe. ja cu pogledati okolo.
 
Dobro,pošto smo već apsolvirali seks, mislim, ne postoji više problem jer se razgovaralo i u skladu sa tim nešto i učinilo.....ajmo na drugi problem.......zarade, plate.....ko šta već ima.....ko zaraduje više, nabijanje na nos onome ko zaradjuje manje....na ovoj temi žena zaraduje više te maltretira muškarca koji manje zaradjuje......zar sav novac nije zajednički?
Jeste, ukoliko sve ostalo štima, razumeju se, razgovaraju, dogovaraju........ali, ako nije sve u redu, e, tu žena počinje da zvoca i nabija komplekse muškarcu....
 
Dobro,pošto smo već apsolvirali seks, mislim, ne postoji više problem jer se razgovaralo i u skladu sa tim nešto i učinilo.....ajmo na drugi problem.......zarade, plate.....ko šta već ima.....ko zaraduje više, nabijanje na nos onome ko zaradjuje manje....na ovoj temi žena zaraduje više te maltretira muškarca koji manje zaradjuje......zar sav novac nije zajednički?
Jeste, ukoliko sve ostalo štima, razumeju se, razgovaraju, dogovaraju........ali, ako nije sve u redu, e, tu žena počinje da zvoca i nabija komplekse muškarcu....

problem zarade?
U slucaju da zensko nabija muskarcu na nos kako je nesposoban da zaradi dovoljno a ona zaradjuje sito ili manje nego on... :lol:
U slucaju da zena zaradjuje vise, uvek mozes da podelis racune pa neka trosi vise kad vec zaradjuje vise i to joj toliko znaci.
 
problem zarade?
U slucaju da zensko nabija muskarcu na nos kako je nesposoban da zaradi dovoljno a ona zaradjuje sito ili manje nego on... :lol:
U slucaju da zena zaradjuje vise, uvek mozes da podelis racune pa neka trosi vise kad vec zaradjuje vise i to joj toliko znaci.

ti izgleda sve deliš......u braku i van njega.....kod tebe očigledno opcija "zajedno" ne postoji......
 
ti izgleda sve deliš......u braku i van njega.....kod tebe očigledno opcija "zajedno" ne postoji......

Postoji
Zeleh brak gde se sve deli.
I sledecu vezu cu poceti sa opcijom da je sve zajednicko.
Ali ne trpim mnogo selektivnost.
E ovo zajednicko, ovo ne...
I ne,z ene nisu niza bica
Zene su divna stvorenja
Ali zaprepascujuce veliki broj zena u Beograd(na Balkanu uopste) se pogubilo u ovim vremenima
Neki cudan spoj balkana, emancipacije i sponzorstva...ta grupacija sa te 3 osobine je, plasim se, trenutno najzastupljenija
 
Pa, ako dvoje reši da živi zajedno, onda su odlučili da zajednički naspupaju pred životom, da imaju zajedničku kasu, zajedničku decu, zajedno da rešavaju probleme i da žive lepe zajedničke trenutke. Čim počne "moje i tvoje" nastaje problem......ako imaju dovoljno zrelosti i ako im mentalni sklopivi medjusobno odgovaraju, sešće i rešiti problem.....a ako ne, onda opet rešavaju da trpe ili da se razilaze. Šta god odlučili "moje i tvoje" ostaje kao problem koji rešavaju civilizovano i ne pred decom ili svadjama, ucenama ....opet sve zavisi od karaktera
Što se tiče ove varijante 3u1, koja je kao frankenštajn zalepljena za žene, mislim da ni muškarci nisu imuni na draži novoga sveta....hteli bi ženu koja je pokorna, odlična u krevetu, uvek raspoložena, nasmejana, odlična majka, dobro zaradjuje, održava kuću, ne svadja se sa rodbinom, ponos je i dika svom suprugu, školovana, kulturna, nežna i odlično kuva.....i žene imaju svoje ideale......gle, čuda, potpuno identične muškim prohtevima (naravno da žele muškarca) ........kao i uvek, najteže je biti umeren i realan
 

Back
Top