Misterija :Udaranje Velje ILica , sta se precutkuje ?

- Чињеница да је тако, као што је и чињеница да је овај тип нека тотална лујка!

- Само још нешто да додам: "ко се мача лати од мача и гине". Кад се Веља својевремено ку.рчио па и напао оног новинара, све пред лицем камере,онда је то било ОК, а сад плачекао нека ..чка!
:super:
tacno tako , mada opet je nejasna ogromna kampanja opozicionih stranaka povodom obicnog udarca ,pred gomilom ljudi sa poznatim i privedenim(i ludim ) napadacem
a u isto vreme potpuno cutanje povodom pokusaja ubistva istog tog opozicionog lidera koji je jedva preziveo i ciji su pocinioci nepoznati i slobodni ko ptice na grani ? :think:
 
Što se kukanja tiče, morate priznati, svka prilika mora da se iskoristi. Da se protivniku nanese šteta. Politička.

Sećam se one pi*kice Vuka koji je bežao u Francusku i vriskao koliko ga glas služi : " Tuko me Sloba".
A i Velja se jadao kako se krio na Jelici (na planini :lol: ) od Slobinih kerova.

Da budem iskren, sasvim iskren : baš i treba da budu zaplašeni . Političari. Svi. Da im dupe žvaće gaće kad izađu na ulicu. Jer, oni kad nešto rade, rade to svima nama a oni, oni nemaju nikakvu svest o tome niti ih boli **** za nas.
 
a mnogo je gore i opasnije kada ti neko udje ili provali u sopstveni stan i zamalo te ubije , a nije ni identifikovan , ni uhapsen , a oko toga se Velja i ostatak opozicije nimalo ne potresa :think:

Pa to nema veze jedno s drugim ne znam sta ti nije jasno. :think:
Ovaj napad je izveden pred policijom na javnom mestu i upravo to je problem - sto drzava nije u stanju da obezbedi javne skupove, ili ne zele da ih obezbede.
 
nema veze to sa temom , napadac je poznat i uhapsen , a jos je jasno bas sa tog neta da je u pitanju teska budala ,kao i da je je u pitanju nanosenje laksih telesnih povreda ,jos je sve snimljeno kamerama ...
a mnogo je gore i opasnije kada ti neko udje ili provali u sopstveni stan i zamalo te ubije , a nije ni identifikovan , ni uhapsen , a oko toga se Velja i ostatak opozicije nimalo ne potresa :think:

To što si opisao da se stvarno desilo ne bi više bilo stvar Velje ili nekog drugog pojedinca.Provaljivanje u tuđi stan je već delo koje se goni po službenoj dužnosti, i policija i tužilaštvo su u tom slučaju, dužni da postupaju nezavisno od saglasnosti oštećenog ili žrtve.To se verovatno nije ni desilo.
 
Đinđić je to govorio za javnost.Šta je govorio šefovima obezbeđenja ne znamo.Pored toga,on nije imao razloga da protestuje jer je on bio i šef policije pa je bilo besmisleno da javno napada policiju dok je Velja u opoziciji i normalno je da proziva ministre.

Nije samo velja u pitanju.Da je bio bilo koji isto bih ovo pisao.Uostalom sta ce velja u Beogradu?Sto ne daje izjave u Cacku?
 
Đinđić je to govorio za javnost.Šta je govorio šefovima obezbeđenja ne znamo.Pored toga,on nije imao razloga da protestuje jer je on bio i šef policije pa je bilo besmisleno da javno napada policiju dok je Velja u opoziciji i normalno je da proziva ministre.
jeste normalno , al je pitanje sto ih nije prozivao kad su po sopstvenom priznanju pokusali da ga ubiju pre godinu dana i kad je taj napad jedva preziveo , a ni dan danas se ne zna ko je to nebrojeno puta teze delo pocinio , a o hapsenju da i ne pricam ?:think:
 
jeste normalno , al je pitanje sto ih nije prozivao kad su po sopstvenom priznanju pokusali da ga ubiju pre godinu dana i kad je taj napad jedva preziveo , a ni dan danas se ne zna ko je to nebrojeno puta teze delo pocinio , a o hapsenju da i ne pricam ?:think:


Zna Velja ko ga je tukao u stanu,nije on toliko glup pa da nepoznate pusti u stan tek tako.Ali zasto ne sme to i da kaze,vec se okliznuo na bananu,to ne znam.:))
 
To što si opisao da se stvarno desilo ne bi više bilo stvar Velje ili nekog drugog pojedinca.Provaljivanje u tuđi stan je već delo koje se goni po službenoj dužnosti, i policija i tužilaštvo su u tom slučaju, dužni da postupaju nezavisno od saglasnosti oštećenog ili žrtve.To se verovatno nije ni desilo.

Al' ako je šef rekao "pusti to", mogu samo da odgovore "znam, šefe".......ustvari "razumem, šefe"...ebg, malko mi se pobrkalo :mrgreen:

Šalu na stranu, ne bi to bila ni prva ni poslednja istraga u Srbiji koja je ćušnuta u paučinu i ja tu ne gajim nikakvih iluzija o tzv. službenoj dužnosti.
 
Bandi, eto ti inspiracije da sledeci put konstruktivnije provedes vreme kada odes u Pariz.
Umesto da,kao sto ti je do sada bila praktika,tumaras kroz mracne kvartove,proganjas muslimanke i guras glavu ispod dimija i feradza da snifujes dlakave noge,mogao bi za promenu da pokusas ovo The great pretenders - customer injury fraud.
Dobro, znam da ti je snifing fetis,ali ne pruza se svaki dan prilika za dobru zaradu
Preuzmi inicijativu!.:ok:
 
sapleo se o flasu...:lol:


To ti je kao kad muz pukne zenu,pa joj napravi sljivu,a ona prica koleginicama na poslu kako se udarila o vrata spajza.
Pazi logiku:Upadnu ti razbojnici u stan i gotovo te ubiju,a ti mesecima pricas kako si se sam povredio u stanu? Koji motiv ima da to krije,koga krije?! Njegovi pa mora da cuti.:think:
I koga je mogla policija da juri kad ugledan covek kaze da se sopletnuo u kupatilu?!
 
Al' ako je šef rekao "pusti to", mogu samo da odgovore "znam, šefe".......ustvari "razumem, šefe"...ebg, malko mi se pobrkalo :mrgreen:

Šalu na stranu, ne bi to bila ni prva ni poslednja istraga u Srbiji koja je ćušnuta u paučinu i ja tu ne gajim nikakvih iluzija o tzv. službenoj dužnosti.

Nije on šef.U slučaju da je Velja tražio da se o tome ne vodi istraga a policajci ga poslušali,ti policijaci bi time napravili težak prekršaj u odnosu na unutrašnja pravila i neko krivično delo.
 
Pa to nema veze jedno s drugim ne znam sta ti nije jasno. :think:
Ovaj napad je izveden pred policijom na javnom mestu i upravo to je problem - sto drzava nije u stanju da obezbedi javne skupove, ili ne zele da ih obezbede.
pa ima veze , posto nije logicno da 10 puta vise kukas kad dobijes po nosu ,nego kad neko pokusa da te ubije u rodjenom stanu i to jedva prezivis (ustvari sa ovo drugo mnogo teze ni ne kukas )
a ovo prekjuce je bila javna akcija u Knez Mihajlovoj , stajali su na sred ulice i pricali sa gradjanima , potpisivali sta god... mogao mu je prici svako , pa taman da je jos 10 puta vise policajaca bilo ... to je neminovan rizik mesanja sa masom
uostalom 100 puta cuvaniji i milion puta bitniji i mocniji politicar od Velje i ne samo premijer nego i Bog Otac u Italiji je prosao slicno i jos gore ...
To što si opisao da se stvarno desilo ne bi više bilo stvar Velje ili nekog drugog pojedinca.Provaljivanje u tuđi stan je već delo koje se goni po službenoj dužnosti, i policija i tužilaštvo su u tom slučaju, dužni da postupaju nezavisno od saglasnosti oštećenog ili žrtve.To se verovatno nije ni desilo.
pa ja sam cuo iz nekih svojih pouzdanih izvora da se desilo , al nebitno je to, nego i Velja kaze da se desilo , Markicevic kaze da se desilo (ima i na onom snimku ) , luda Saska Jankovic je jos pre ovog prekjuce pricala da se desilo ... nije to samo upadanje u tudji stan nego i mnogo gora stvar -pokusaj ubistva sudeci po onome sto sam Ilic prica
a i ovo delo prekjuce ce se goni po sluzbenoj duznosti
 
Poslednja izmena:
To ti je kao kad muz pukne zenu,pa joj napravi sljivu,a ona prica koleginicama na poslu kako se udarila o vrata spajza.
Pazi logiku:Upadnu ti razbojnici u stan i gotovo te ubiju,a ti mesecima pricas kako si se sam povredio u stanu? Koji motiv ima da to krije,koga krije?! Njegovi pa mora da cuti.:think:

a sad se dao u dreku jer misli da ce to da bude sve cesce....a mozda i ozbiljnije.Ne svidja mu se ideja da ga neko jednom mesecno omlati kad izadje na ulicu.A kakvo mu je obezbedjenje,mogu iole ozbiljniji likovi da ga peglaju.
 
a sad se dao u dreku jer misli da ce to da bude sve cesce....a mozda i ozbiljnije.Ne svidja mu se ideja da ga neko jednom mesecno omlati kad izadje na ulicu.A kakvo mu je obezbedjenje,mogu iole ozbiljniji likovi da ga peglaju.


Zna on dobro sa kime ima posla,mnooogoooo su tu velike pare u igri,mnogo je para strpao u dzep.Sad mora da plati i kamatu.Nije mu lako,i mnogima drugima,ali k`o s`djavolom tikve sadi o glavu mu se razbijaju.
Nije on jedini,bice tu lomova jos,ovo je opomena.
 
pa ja sam cuo iz nekih svojih pouzdanih izvora da se desilo , al nebitno je to, nego i Velja kaze da se desilo , Markicevic kaze da se desilo (ima i na onom snimku ) , luda Saska Jankovic je jos pre ovog prekjuce pricala da se desilo ... nije to samo upadanje u tudji stan nego i mnogo gora stvar -pokusaj ubistva sudeci po onome sto sam Ilic prica
a i ovo delo prekjuce ce se goni po sluzbenoj duznosti
On govori da je bio napadnut ali ne spominje da se to desilo u stanu.Malo je verovatno da bi se profesionalci koji su u stanju da upadnu u stan i premlate naoružanog čoveka ,okolo hvalisali tim podvigom.Što ne znači da nije bio napadnut na neki drugi način,na ulici ili pred stanom.
Za lake telesne povrede koje nastanu u tuči ,gonjenje se preduzima po privatnoj tužbi kao i za uvredu ,klevetu i još neka manje značajna dela.Policija je napadača uhapsila i zadržala na osnovu zakona o prekršajima i zakona o javnom redu i miru.Da se ne radi o prekršaju on bi bio na slobodi odmah posle davanja iskaza.
 
Poslednja izmena:
On govori da je bio napadnut ali ne spominje da se to desilo u stanu.Malo je verovatno da bi se profesionalci koji su u stanju da upadnu u stan i premlate naoružanog čoveka ,okolo hvalisali tim podvigom.Što ne znači da nije bio napadnut na neki drugi način,na ulici ili pred stanom.
Za lake telesne povrede koje nastanu u tuči ,gonjenje se preduzima po privatnoj tužbi kao i za uvredu ,klevetu i još neka manje značajna dela.Policija je napadača uhapsila i zadržala na osnovu zakona o prekršajima i zakona o javnom redu i miru.Da se ne radi o prekršaju on bio na slobodi odmah posle davanja iskaza.
pa rekao je da je napadnut i da je jedva preziveo , dakle to je taj napad kad su mu i razbili i posle operisali glavu ,a pricao je da se to dogodilo u stanu koji je koristio dok je u BG ...
a nisam cuo da se neko hvalio da ga je prebio
 
Ma ne razumes bandija,samo sto je skinuo sve sezone CSI-a,jes da nista nije razumeo kad je gledao al se dobro primio.
Moz'te zamisliti kakve ce komentare prosipati po krsti ako se kojim slucajem dokopa Fringe-sa.
Otvorice temu pod nazvom
Uticaj paranormalnih pojava i neutronskog sazvezdja na Ilicevu bradu i misterije iz kupatila
:hahaha::hahaha:
 
treba prvo ispitati pokusaj ubistva opoziconog lidera , a posto je on prilicno dugo cutao o tome , treba proveriti i njegve partnere i kontakte ... ko zna sta je u pitanju
Te dve stvari treba jasno razdvojiti.Ako Velja nema interes da se to prvo istražuje (npr.pretukao ga neki ljubomorni muž),nema opravdanja da policija insistira ali ovo što se desilo neki dan je čisto vraćanje u devedesete ,politički teror protiv neistomišljenika.Jasno je da je napadač dobio inspiraciju slušajući Biljanu Srbljanović,Vučo,Kandić,BiSerko i slične.Mislim da je njihova odgovornost nesumnjiva.
 

Back
Top