Help

*misutka*

Aktivan član
Poruka
1.107
Pomozite dobri ljudi...Odmah da kazem da sam potpuni laik(zapravo pocetnik) za ovo cudo tehnike na kome upravo kuckam pa imajte razumevanja.Evo u cemu je problem.Kad zelim da se diskonektujem sa neta,ja pozatvaram sve prozore koje sam imala na ekranu,i onda kad zelim da udjem u ikonicu na desktopu,da bih izvrsila diskonektovanje,nastaje potpuna blokada,znaci mis uopste ne reaguje i nista ne mogu da uradim jedno 5-7 min.Nakon tog vremena sve se vrati u normalu,i ja nastavim gde sam stala.Imam XP.Sta se desava?Hvala unapred.
 
Verovatno je necim zauzet - imas li fax? Ppritisni istovremeno Ctrl+Alt+Del pa pogledaj u Procesima sta radi (pored kog exe se menjaju brojevi)
 
Evo ponovo mi se desilo>uradila sam kako si mi rekao i evo rezultata.Krecu se brojevi ispred sledecih stavki
AVENGINE.EXE SYSTEM
PAVFIRES.EXE SYSTEM
svchost.exe NETWORK SERVICE
System SYSTEM
System Idle Process SYSTEM

Inace fax nemam,a trenutno mi ni stampac nije prikljucen
 
Znaci da je problem bio Panda. Verovatno ti je podesen automatski update - promeni to u Manualy (ili opcija koja je suprotna od Automatic). Monitoring mu ostavi kad si na netu. Znaci pogledaj opcije... ipak nije resenje da iskljucis AVP.
 

Back
Top