ISTINA JE PRED NAMA

vandaluziya

Početnik
Poruka
24
Molicu sve one koje citaju ovo da ne osudjuju ni mene, ni ovaj tekst, niti autore koji imaju vecinski udio u ovom njemu, a da prvo pazljivo ne procitaju cijeli tekst i razmisle o svim cinjenicama ovdje navedenim. Molim jos jednom, procitajte sve polako i razumno i ako imate razum sami razmislite i prosudite o ovom.
Izvinjavam se zbog eventualnih gramatickih i pravopisnih gresaka i zbog nekoristenja slova: đ,š,č,ć,ž,dž. Ovo je iz tehnickih razloga mada to nije ni bitno.
Toliko je toga sto se treba i mora reci tako da covjek ne zna odakle da pocne. Dobro, pocnimo od sledeceih cinjenica. Iako ne zelim otkrivati svoj identitet ovim putem, niti reci ista o sebi, neizbjezno je da kazem kako vjerujem u jednog Boga i vjerujem u Isusa Hrista Sina Bozijeg. Nisam katolik, neki bi rekli da nisam ni pravoslavac niti musliman. Ne znam kako ce me ko okarakterisati ali ja sam jednosatvno osoba koja tezi da nadje odgovore i istinu o svemu i nikada ne prestaje pitati se. Apsolutno sam protiv pasivnosti i slijepih dogmi. No, najbitnije je to da sam dosao do spozanje da smo svi stvoreni od velike i nadasve napredne i savrsene sile i inteligencije, a to je Bog. Stvorio nas je iz velike ljubavi svoje, zbog koje odluci da jos nekome podari dar postojanja. Iako smo ga mnogo puta ljutili i odbacivali (zamislite samo kako se osjeca roditelj kojega dijete odbaci) on nam prasta jer je milostiv i pun ljubavi, da je to skoro neshavtljivo za nas um. Covjek nikada nece nauciti toliko prastati jer je Bozija ljubav i milost daleko veca od ljudske. Tako se i ja u istrazivanju smisla svega vodim samo ljubavlju kao temeljom svega. Osim nas stvorio je jos i druga stvorenja , naprednija od nas. Jedan od njih se pobuni protiv Stvoritelja svog i nadje pristalice te od tada nastade zlo. Jer htjede da bude kao Bog. To je taj prevarant i mracna sila koju je Bog mogao odmah da unisti ali nije jer Bog je pravedan i milostiv. Dade nam svima da probamo sami, bez njega. Pa ce istina isplivati na vidjelo i sretni ce biti oni koji poznaju dobro i prihvate ga. Cilj Lucifera ili djavola ili seitana ili vraga je da u svom bijesu odvuce sto vise ljudi na svoju stranu, a ta strana i put vode u propast. Veoma je istrajan u svome nastojanju da bude kao Bog. Ja sam se u svom istrazivanju sluzio mnogim podacima, sto podacima iz darvinisticke teorije sto teoloskim. Shvatio sam vrlo lako da je evolucija gradja bez temelja i osnovnih cinjenica. Laz i obmana. Imam i dokaze ali necu sada o tome jer to nije bitno. Dalje sam se bavio Svetim pismom jer je ono knjiga koja je jednostavno toliko upecaljiva i traje i cita se toliko dugo vremena ostavljajuci veoma jasan trag u nasem postojanju. Toliko je istine u njoj i toliko predskazanja koja su se obistinila da jednostavno nije moguce ostati hladnokrvan pored tih cinjenica. Dalje sam istrazivao Kuran. Ustvari jos ne dovoljno jer nisam uspio da nabavim preveden Kuran. Istrazivao sam ga preko razgovora sa istinskim vjernicima, muslimanima koji vjeruju iz srca. Nesto sam nalazio na netu i po forumima. Iako bih zelio jos toga procitati i uporediti vec sada sam shavtio veliku paralelu izmedju ove dvije knjige. Posebno je interesantno predsakazanje za buducnost. To je ono cime cu se ja dalje baviti jer sam ubijedjen da je cilj svetih knjiga da nas upozori na ono sto dolazi, kako bismo znali kako da zivimo i kako da se ponasamo.
Idemo dalje. Sveto pismo....u njemu stoji: ¸¸Ko ima mudrost neka izracuna broj zvijeri. A to je broj 666’’. Znaci, gdje god je ta mracna sila upetljala svoje prste na ovaj ili onaj nacin, pronaci cete ovaj broj. Samo ako malo razmislite. I cijela poslednja kniga, Otkrovenje govori o predstojecim danima i o Armagedonu, ili Kijametskom danu, kako god. Pa znamo da se do Avrama, Abrahama ili Ibrahima sve totalno podudara kao i to da ima dvije zene, Saru i Ageru ili Hadziru. Sa svakom po sina. Od jednog nastaje loza iz koje je i Isus, a od druge loza iz koje potice i sam Muhamed jer od te zene su Arapi samim tim i muslimani. No, sve to nije sada bitno osim sto zelim skrenuti paznju na podudaranje ovih knjiga. Pa i u tim poslednjim danima spominje se dolazak Isa odnosno Isusa.
A sada dokazi o priblizavanju sudnjeg dana.
 
Mi ne znamo kada ce to tacno biti i niko od nas ne zna osim Boga ali moramo biti svejsni sta se desava. Jer:¸¸ Kad bi domacin znao u koji cas ce lupez doci, ne bi ostavio da mu potkopa kucu’’.
¸¸Cuvajte se da vas ko ne prevari’’. (Matej 24,4)
Pazite sad ovo predskazanje iz Otkrovenja (gl. 13)
¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.
Upamtimo ovaj citat, vazno je. Pisano je prije skoro 2000 god.

Ko vas posmatra ?



Uzmimo za primjer kompaniju CNN. U ovoj kompaniji svi zaposleni po primjeru direktora moraju da prime cip u ruku ili ce izgubiti radno mjesto. Da li ce ovo biti primjer svugdje u svijetu ? ( imam i video zapis koji je potpuno legalan na kome je prikazana ugradnja ovog cipa zaposlenicima). Veoma mali implant ispod koze. Zig ispod vase koze. Poput bar koda na konzervi, sada ce i svi ljudi biti zigosani tj. bar kodovani. Pitanje je samo trenutka kada ce to biti obavezno. RFID –VERI CIP-. Ili Radio frekventni verifikacioni cip, ili kako ga tvorci zovu: DIGITALNI ANDJEO.
Elitni nocni klub ( Baja beach club) nudi sve lazne uzitke u kojima danasnji svijet uziva. Clanstvo u klubu uslovljeno je dobrovoljnim primanjem cipa u ruku kao clanske identifikacije. Uz cip idu i povlastice: nema cekanja u redu za ulazak ili pice. Takodje postoji video zapis, kao i osvemu o cemu cu govoriti.
Detektori ziga bice instalirani na svim ulazima i izlazima marketa, aerodroma, ustanova i sl. Automatski se detektuje svaka osoba koja prodje izmedju detektora, takodje se tako vrsi isplata ili placanje elektronskog novca.
Da li znate kako izgleda bar kod ? Pronadjite neki koji u sebi ima broj 6. Kojim linijama je ozncena sestica ? Vidjecete da su to dvije identicne linije nesto tanje od onih debelih linija. To je broj 6. E, sada ono najbitinije. Svaki bar kod ima takve dvije linije samo malo duze na krajevima i na sredini samo sto ispod njih ne pise broj. One se isticu od ostalih duzinom ali su identicne sestici. Znaci opet 666. Uzmite bilo koji proizvod i provjerite. Najbolje je da nadjete neki koji ima broj 6 pa da se bas uvjerite.

Vec postoji minijaturna verzija citaca ljudskog cipa koja je za korak ispred sadasnjih fiskalnih kasa.

NATO pakt uvodi obavezno obiljezavanje, zigosanje svojih vojnika cipom.

Ko nema bar kod karticu sa magnetnom trakom i ne pokaze je na ulazu u Metro market ne moze da udje i kupuje robu. Kada ce sistem kartica zamijeniti zig i kada ce onajko ga ne primi biti van sistema i ostati bez sanse da kupuje hranu i pice ?

Poslije primanja novih zdravstvenih knjizica sledeci korak je primanje cipova, tj. novi sistem konrole pacijenata. Ko nema cip nece moci primiti zdravstvene usluge niti se lijeciti. Nema vise humanosti. Video zapis je sa FOX 5 NEWS, znaci vec je legalno prikazan i vidi se kako se pacijentima na dobrovoljnoj bazi, za sada, ugradjuje ovaj cip.
Lagali su od pocetka da cip nece biti koristen cak ni na zivotinjama. Zakon EU nalaze da i kod nas sve domace zivotinje i ljubimci moraju imati ovaj cip. Ako pas nema cip ne moze da predje granicu. Kada ce ovo poceti da vazi i za ljude ? Zasto se ujedinjuje Evropa zaista?
 
Npr. Svako neregistrovano domacinstvo u Srbiji koje nije zigosalo bar kodom stoku, ne moze prodavati svoje proizvode.navedeni razlozi su kontrola bolesti i sl. Domacinstvo mora da se registruje i primi karticu. Slicno je i u Bosni. A znamo procenat oboljele stoke nekad i sad. Zasto li je to tako ? Ko je sledeci da primi zig i da se obiljezi ?
Prvo ce najuglednije svjetske organizacije poput UN predlagati i preporucivati da se svako zigose tj. cipuje redi svjetske i licne bezbjednosti, zastite gradjana od terorizma, mira i ilegalnih emigranata i sl. Pozivace da se svako lojalan zigose dobrovoljno.
Ko bi mogao stajati iza ovoga ? Masoni....??

IBM- verifikacioni cip i Cetvrti Rajh

Tetovaze zarobljenika u Ausvicu su pocinjale istim brojem kao i IBM. Konacno mozemo shvatiti da su sa jedne strane bile IBM-HOLLERITH masine smrti, a sa druge nacisticki kampovi smrti.

IBM i holokaust

Herman Holerit ( amerikanac, njemackog porijekla) je prvi automatizovao sistem za popisivanje stanovnistva u Americi krajem 19. vijeka i osnovao IBM. IBM na celu sa Tomasom J. Votsonom usmjerio je masine za ubijanje u sluzbu u 3. rajhu. Kasnije je okicen medaljom Njemacke za herojske poduhvate. Predvodnik IBM a Tomas J. Votson bio je pripadnik Bohemskog kulta zajedno sa svojim
dobrim prijateljem, fasistickim totalitarnim liderom naci rezima, Adolfom Hitlerom.Postoje i fotografije iz tog doba koje svjedoce o tome. Svaki nacisticki koncentracioni logor je nadgledan i vodjen operacijama iz IBM ovog odjeljenja poznatijeg kao HOLLERITH ABTEILUNG. Na njihovom posteru iz 1930. koji propagira njihov nametnuti sistem kartica naslikano je svevidece oko koje nadgleda cijeli grad.
(HOLLERITH LOCHKARTEN-IBM)
Tu su i danas ali mnogo jaci.(INFORMATION AWARNESS OFFICE)

Rassenamt 1 SS

Ovi IBM ovi uredjaji u toku izgradnje nacistickih ratnih masina spajali su radne vjestine i lokacije sa radnickim potrebama. Zarobljenici su radili do kranje iscrpljenosti, a zatim su ubijani gasom ili metkom. Zarobljenici bi jedino smrcu izbjegli zigosanje petocifrenim brojem i bili bi upisani pod brojem 6 u IBM sistemu jer broj 6 koristen je nad onima koji su istrijebljeni.Ova automaizacija pri unistavanju ljudi upotrijebljena je iskljucivo da bi se omogucio prihod za IBM.Danas je IBM kreditna korporacija osnovala kompaniju VERI CIP (verifikacioni cip). Danas je na celu sa IBM korporacijom usavrsen novi sistem zigosanja, daleko naprednije tehnolosko rijsenje za obiljezavanje i pracenje cijele ljudske populacije.

RADIO FREKVENTNI IDENTIFIKACIONI CIP
IBM CREDIT CORPORATION VERICIP; APLIED DIGITALL SOLUTIONS
(verifikacioni cip, digitalna solucija)

Bar kod, zig 666, odlicno je odradio posao. Ljudi su danas spremni da ga prime na sebe kao sto su spremni da ga prime na svim novim dokumentima, a oni sa druge strane to znaju i to ih veoma raduje.

CIP MOBIL – TEST FAZA
Gradjani SAD upalseni terorizmom, iz bezbjednosnih razloga zovu VERIFIKACIONI CIP sluzbu koja po pozivu stize na kucnu adresu. Dobrovoljno, porodicno primaju cip kako bi putem interneta, uslugom IBM korporacije, satelitskim pracenjem, GPRS-om mogli da prate svaki pokret svoje djece i bliznjih.
Kakva prevara... Od 2008. godine u mnogim skolskim ustanovama ce djeci biti obavezno ugradjivaani cipovi za pracenje u skolske uniforme ili kao narukvice. KUDA TO VODI ? Sve ovo je uzeto iz snimaka americke tv kompanije, znaci o svemu postoji i dokaz u obliku video materijala. Neki ce mozda znati odakle svi ovi izvori jer su vec sve ovo gledali. Dosta toga se moze naci i na internetu.
ONI ovo ne kriju, znaci nije tajna, samo to drugacije predstavljaju, a mi jos mozda nisamo ni svjesni sta se desava u svijetu oko nas.
Vecinu nas navikavaju da pruzamo desnu ruku kada glasamo i obiljezavaju nas sprejom. Navikavaju nas da bi zigosanje prihvatili kao nesto normalno i pozitivno, a ne kao dobrovoljno odricanje od Boga.

RFID je cip narukvica za pracenje djece.

Vjerovatno su mnogi od vas glrdali IBM ovu reklamu iz 2006. god. O novom nacinu kupovine.
Jedan covjek ulazi u market i krisom sakriva razne artikle ispod kaputa tj. krade. Ljudi se ne obaziru na to, jednostavno se ponasaju kao da se nista ne desava. Samo kamere sve prate i senzori biljeze. Na kraju on ipak uspijeva izaci iz marketa i prolazi kroz portal poput onog danasnjeg portala protiv kradje.
Prilazi mu radnik obezbijedjenja i pruzajuci mi mu papiric u ruci,nasmijesi se te kaze: ¸¸Izvinite gospodine, zaboravili ste vas racun. Prijatno i dovidjenja’’. Naplatne kase? Kome jos trebaju? Ovo je buducnost elektronskog poslovanja. IBM.
Eto jednog primjera digitalno andjela u praksi kojeg reklamira IBM.
 
Ko je ustvari osnovao Ujedinjene nacije i zasto je jos prazna stolica za prvog buduceg predsjednika Ujedninjenih nacija? Dobro razmislite o ovome. Ko je on i da li EU i UN samo kao instrumenti sviraju njegove melodije? Pa zbog cega se u Jerusalimu priprema obnova Solomonovog hrama, koga to hoce da zacare i proglse za novog Boga cijelom svijetu? Da nije lazni mirotvorac koji ce uskoro da se objelodani DANOM DEKLARACIJE?
Dan Deklaracije je proglasenje svjetskog lidera novog doba. Bice to TV prenos koji ce prenositi svaka TV stanica na svijetu po nalogu UN-a.
Koja je ustvari funkcija SOBE TISINE u kome se vrse rituali i obredi pred svako zasjedanje UN?
To se radi pod izgovorom da se moli za mir u svijetu. Znate li da sekta NEW AGE (Novo Doba) organizuje i vodi sve to? Slatkorijecivi svjetski lider, lazni mirotvorac, ce predloziti ukidanje svih religija i ujedinjenje svijeta u novu vjeru. Obecace da ce to trajno rijestit svjetski mir i ukinuti sve ratove. Nudice izobilje onima koji ga prihvate za Boga i prime dobrovoljno ZIG. To ce naravno biti ucjena i prevara. Sada govorimo o najvjerovatnijem mogucem scenariju na koji upucuju sva prorocanstva napisana prije 2000 god. Ne kazem da ce on biti doslovno Bog. Ali zamislite mocnika ili mocnike koji preko legalnih organizacija imaju potpunu kontrolu da sa vama urade sta god zele. Da vam izbrisu racun, da ostanete bez novca, da izmijenu dosije, licne podatke, ukinu zdravstveno osiguranje, dodaju podatak koji oni zele kako biste bili drugacije prepoznati jer sve ce raditi preko verifikacionog cipa. Zar nije jeziva sama pomisao da neko ima mogucnost da vam to uradi i ucjenjuje vas zbog svog interesa, bez obzira da li ce to uciniti ili ne? Sama mogucnost toga je jeziva i dovoljno je biti imalo razuman pa ne prihvatiti da stavimo glavu u celjusti krokodila dobrovoljno, kako bi nas zivot zavisio samo od njegove volje.

Po nalogu svih svjetskih organizacija, pocevsi od UN, svijet bi mogao poceti priznavati samo jednu jedinu crkvu, NOVU SVJETSKU CRKVU. A na njenom celu ce sjediti onaj koji je direktni sluga zla i sile neciste.
Grad New York, izvor svjetske diktature, moci i sjediste UN nazivaju i VELIKA JABUKA ili BIG APPLE. Znamo da jabuka simbolise pad.
Da li ce Njujork dozivjeti sudinu Hirosime i Nagasakija? Da li ce poslije napada na Iran doci do nuklearne zetve koja ce odnijeti 2/3 populacije na zemlji ? Ostaje pitanje. Uzmimo za primjer jednu manju balkansku zemlju, Srbiju. Bez obzira na pitanje Kosova, da li je pravedno ili ne, odakle nekome pravo da bombarduje civilne ciljeve jedne drzave iako to savjet bezbjednosti UN nije odobrio ?
Sta predstavlja onda UN? Znaci ovim potezom UN gubi kredibilitet, a zakon sile jos jednom kaze da vlada. Pa zasto onda postoji UN ako postoji sila koja nece uvazavati odluke UN? Odluke UN ce se postovati samo onda kada su u koristi te jace sile. Sutra nas sve moze zadesiti ovakav slucaj. Sta je garant da se to vise nece desiti ?

Sta je sa Palestinom ? Amerika samo sto jos i ne pohvali Izrael za istrebljenje Jednog naroda. I sad recimo ista ta Srbija koju su bombardovali i bez saglasnosti savjeta bezbjednosti UN i silom oduzeli dio teritorije treba da povjeruje da je iz ljubavi i mirnodobskih razloga zovu u svjetske integracije. Ironicno, zaista...
I svi mo mi tako instrumentalizovani.

Pronadjite na netu neke od mnogih fotografija gdje recimo Klinton, Bus i ostali veliki mocnici i politicari dizu ruku sa ispruzenim kaziprstom i malim prstom (kao sto to rade npr. fanovi heavi metal bendova i sl.) Zasto to ? Odakle da oni to rade ? To je pozdrav koji predstavlja simbolicno rogonju ili jarca. A jarac je simbol zle sile nasuprot ovce koja je simbol nevinih. Nista drugo do satanski, djavoli ili seitanski pozdrav, kako god hocete.
Sve ovo sto se desava su jasni znaci da nesto nije u redu. Uzmimo npr. pobjednike eurosonga 2006.
Pa dobro da li ovo ikako moze biti kompozicija koja bi odnijela pobjedu ? Pa i sa stanovista poklonika metala, hard kora, hard roka ili bilo kojeg pravca tvrdje muzike, ovo je pjesma koja ne zasluzuje paznju. To je totalno nekvalitetna numera koja se istice jedino time sto je nastup jako kontraverzan i pobudjuje paznju tamom i jezom. Da li su ovo aduti koji se najvise cijene na izboru pjesme za eurosong ?

Hajdemo sad malo o simbolu zvijezde petokrake. Pojavljuje se svugdje. U grbu UN, na zastavi SAD itd. A znamo li sta je pentagram ? Sta predstavlja?

Svi znamo ko je Dzon Keri. Pogledajte i snimak gdje se jedan od vodecih Americkih politicara rukuje sa vrhovnim svestnikom satanske crkve, Antonom Levijem. Moze se pronaci i na netu.
Religiozni osnov savremenog satanizma dao je prvi Alister Krouli. Na osnovu njegovog ucenja Anton Levi je 1966. godine osnovao satansku crkvu u San Francisku. Vjesto koristeci prvi amandman SAD, uspio je da je registruje i kao religiju. Postoje i fotografije Merlin Mensona, rok zvijezde sa svojim mentorom iz crkve satane.
Da li znate kako se masoni rukuju ? Ovo nije tajna. Taj pozdrav je prikazan na masonskom grbu. Hvataju se samo prsti, ne cijeli dlan, i to tako da je palac jedne ruke na velikom zglobu kaziprsta na mjesu gdje se spaja sa dlanom i obratno.
Ono sto uznemiruje je da postoji veoma mnogo uhvacenih fotografija kako se papa rukuje sa odredjenim politicarima upravo ovim neuobicajenim nacinom, karakteristicnim samo za masone.

Ko je stvorio SSSR i Jugoslaviju i prilicno iskorijenio religije u pravom smislu tim postupkom i kroz komunisticki rezim? Zasto je bas zvijezda petokraka na celu ili pentagram? Nikad se nismo zapitali prije? Moram priznati nisam ni ja dok nisam poceo da razmisljam i istrazujem.

Karl Marks i Fridrih Engels, satanisti i idejni tvorci marksizma po nalogu oka sa vrha piramide samo sprovode Rotsildovski plan. A tu su i Marksova i Engelsova ceda: Lenjin i Staljin.Postoji fotografija gdje se Cercil, Truman i Staljin rukuju isim onim tradicionalnim masonskim pozdravom sto ukazuje da sluze zajedno. Naravno ni ova fotografija kao ni ostale nisu tajne. Sve su to istorijski snimci. Samo sto niko nije obracao paznju na to jer smo bili zaludjeni suludim idejama koje su samo prividno odrazavale svjetlo i prosperitet za buducnost. Svi oni samo su se pokoravali hijerarhiji piramide sa 33 stepena (the basic illuminati structure) sa cijeg vrha sve nize stepene znanja i poslusanja budno kontrolise Lucifer ili djavo ili seitan ili necista sila, kako god. Na novcanici od jednog dolara naslikana je ova piramida sa budnim okom na vrhu.

Lucifer-svjetlonosac-satana, Iluminati-prosvijetljeni. U sustini su veoma mracni.
Alister Krouli je bio mason 33 stepena Skotskog obreda, agent britanske obavjestajne sluzbe MI6 i savjetnik svog sabrata masona i sataniste Vinstona Cercila. Znak Britanske obavjestajne sluzbe MI6 je trouglog oblika kao stranica piramide i u vrhu je isto ono OKO koje sve posmatra. Pronadjite i pogledajte.

Pogledajmo sada pozdrav sa podignuta dva prsta ’’V’’. Cesto se politicari i mocnici sluze ovim pozdravom i na televiziji i u javnom obracanju. Sta li ovo znaci ? Opet rogovi ?
V je simbol satanistickog blagosiljanja tokom obreda. Petorostruki pozdrav kojim se sluze u masoneriji i magiji. Oznacava pentagram. V=5. Ali mnogi ovo ne znaju vec shvataju to kao ’’victory’’. Ali cesto svjetski mocnici u javnosti dizu ovaj pozdrav iako nema razloga da iskazu neku pobjedu na izborima ili sl. Pa zasto onda ? Zato sto je to njihov pozdrav.

Poslednjih godina i Srbi se tradicionalno pozdravljaju sa tri rasirena prsta. Zasto? Polako se tezi da se u sve narode i sfere nenametljivo uvedu ovi simboli. Ovdje je to isto samo je palac ispruzen. Rijetko ko se upitao sta ovaj pozdrav znaci i odakle dolazi. Oni koji su to istrazivali dosli su do interesantnih saznanja. Hrvatske ustase polagali su zakletvu svome poglavniku pod rimokatolickim svestenikom sa rasirena tri prsta desne ruke. Dokazi se mogu vidjeti takodje na istorijskim crno bijelim fotografijama. Ovakav pozdrav preuzeli su od njemackih SS jedinica, mada neki nalazi upucuju da su ovakav pozdrav imali i u prvom svjetskom ratu. Pravi tradicionalni pozdrav srpske vojske u prvom svjetskom ratu je bio sa tri ali skupljena prsta koji su se dodirivali jagodicama. Tako su i polagali zakletvu. Ovaj pozdrav sa tri rasirena prsta mahom se kod Srba pojavljuje devedesetih godina i tako se istice opet ono V=5 i siri se kroz sve narode i nacije simbolicno.
Postoji i niz fotografija gdje i Muslimani dizu dva prsta ili V. Recimo ceste su fotografije Jasera Arafata sa ovakvim pozdravom.

Preskot Bus, otac Dzordza Busa, takodje je pripadnik satanskog masonskog kulta lubanje i kosti sa Jejl univerziteta. Koordinisao je sluzbom unutrasnjih prihoda koju su konrolisali isti ljudi koji posjeduju banku federalnih rezervi i Virdzinija Kompani. Finansirali su Adolfa Hitlera (iz porodice Rotsild ili crveni stit). Takodje postoji istorijska fotografija iz 1909. god gdje Hitler i Lenjin u Becu igraju sah.
Sve ovo su cinjenice. Da li cemo razmisliti o ovome ili cemo samo odmahnuti glavom i gurnuti glavu u pijesak kao noj ?

Cercil je jos jedna cigla u sklopu piramide.
 
Masonski grb sa grancicama i sa pentagramom odnosno zvijezdom dominira svugdje. Cak i na fotografiji, na rukavu Titovog kaputa. Cak i nosi bijele rukavice sto je tadasnji uobicajeni simbol masonerije.
Postoji fotografija gdje Vatikanski poglavar rukuje sa Titom. Vatikan Tita proglasava svecem.
Sveti Josip Radnik slavi se za 1. maj. (malo humora nece skoditi)
Medjutim postoje ozbiljne indicije da je u kucu cvijeca sahranjen sanduk sa obicnom konjskom glavom i kamenjem. A narod kao idolopoklonici isao je i klanjao se tamo.
Bez obzira na ukaze i sumnje nikada nije dozvoljeno i da se ovo provjeri, pa ni dan danas kad komunizmu nema ni traga. Ko onda cuva kucu cvijeca i ne dozovljava da se ovo provjeri ?


Uzmimo i Pentagon. Sta simbolizuje, zasto bas pentagon? Sta se dobije spajanjem uglova pentagona?
PENTAGRAM.
Sve ovo je samo mali dio u sklopu mehanizma zle sile i njenih instrumenata koji sve sprovode zbog krajnjeg cilja.

MASONSKA TEORIJA EVOLUCIJE

Najsramnija teorija koju je ljudski rod dozivio zaslugom ''nacitanih'' je teorija evolucije. Carls Darvin kroz molekularnu biologiju filozofira o evoluciji. Cak ni Darvin nije vjerovao (svojoj) teoriji ali je morao da se povinije naredbama sa vrha piramide. Marks je jasno stavio doznanja da Darvinova teorija osigurava jedino cvrsto tlo za materijalizam, a time i za komunizam.
Kakvo je to drustvo ? Npr.Lenjinovi komunisticki boljsevici krvnicki ubijaju cijelu Rusku carsku porodicu Romanov. Zamislite, cijelu porodicu: oca, majku, djecu...Zaista humano, nema sta...

1923. Lenjin naredjuje sovjetskim pilotima da uniste Biblijske dokaze postajanja.

Podjsecam i muslimane i hriscane da se i Biblija i Kuran potpuno podudaraju o tome da je Bog stvorio Adama i Evu odnosno Adema i Avu.

Lenjin je te godine naredio da avionima uniste Nojevu barku na planini Ararat. Ali Nojeva barka je prezivjela jos jedan potop. Pokusajte pronaci video prilog o ostrazivanju na Araratu. Ja ga imam kod sebe. Na snimku iz aviona ili helikoptera jasno se vide ostaci ogromne barke. Nije da podsjeca niti da lici vec se potpuno vidi da je to bila barka ogromnih domenzija nasukana na vrh planine. A zamislite kako je izgledala prije bombardovanja ruskih aviona. Inace nasukana je na 5000 m nadmorske visine.
A mi bezbozni komunizam pretvorismo u pagansku demokratiju. Ali vuk mijenja dlaku ali cud nikada.

(Vuk) Evropa nam je cesto dolazila u goste, narocito u 20-tom vijeku:
-1914. prvi svjetski rat
-1918. stvaranje shs-jugoslavije
-1941. drugi svjetski rat
-1991. rasturanje SFRJ
-1999. bombardovanje Srbije
-2003. ukidanje preostale Jugoslavije
-2006. nezavisnost Crne Gore
-2007. finale oko Kosova i Metohije
-2008. nezavisnost Kosova i Metohije
-??? Nezavisnost Vojvodine
-??? Nezavisnost Sandzaka
-???? Dalje...???
Sve je ovo scenarij u kome je u ovome slucaju Srbija izvukla ''deblji'' kraj ali to je povrsina i nebitno. Sta je sledece ? Ko je sledeci ? Sta ce im biti sledeci interes i zasto. Poenta je da su u ovom sukobu nastradali svi. Obican narod. Ali to njih nije briga. Ni za zrtve niti za ista. To je za njih samo jedan cin u scenariju i nista vise.
Jasno je da je Karla del Ponte Pontije Pilat sadasnjih vremena. Ona je samo instrument kao i sve.
Pa ne bitno da li su Karadzic i Mladic zlocinci ili ne, mislite da ih ONI do sada uz svu mogucu tehniku i satelite nisu mogli uhvatiti ? Ili pak Bin Ladena ? Zar to nije prica za malu djecu. Znaci imaju interes, scenario i po njemu rade, nista drugo nije bitno.
A sta je ustvari Zvijer opisana u poslednjoj knjizi Novog zavjeta koja prorice sve ovo i buduca vremena? To bi mogao lako da bude najmocniji kompjuter na svijetu koji se nalazi u Briselu u zgradi u obliku krsta ''Berlayamount''. Znate li kako se zove taj kompjuter? THE BEAST tj. ZVIJER.
TO JE TAJ ELEKTRONSKI LOGOR ZA ZIGOSANE SA POMENUTIM CIPOM. (novom licnom kartom ispod koze) To je elektronski dosije koji je izum onoga ko je direktni sluga necistih sila ili djavola. Tu ce biti zivotni dosijei miliona ljudi i tu ce se kontrolisati.

Pazite sada ovo. Svaka internet adresa pocinje sa www. To znaci world wide web ili svjetska siroka mreza. Zasto bas ovaj naziv ? Zar nije mogao neki od hiljadu drugih mogucih ? Razmislite.
WWW=666
Jevrejski alfabet nema odvojene znakove za brojeve i slova. Slova se takodje koriste i kao brojevi. Svako slovo ima svoju brojevnu vrijednost. Jevrejski ekvivalent za englesko latinicno slovo W je slovo VAV ili WAW. U jevrejskom pismu brojna vrijednost za slovo VAV je 6.
Engleski WWW ili jevrejski VAV VAV VAV je numericki 666. Eto jos jednom ostvarenog prorocanstva iz Otkrovenja. Kaze, ko ima razum nek izracuna broj zvijeri. Upozorava nas da sve gdje je zla sila upetljala prste mozemo pronaci ovaj broj ili simbol samo ako se potrudimo.
Samo treba desifrovati nacrtano. Jevrejski alfabet nema nikakve veze sa numerologijom niti gatanjem. Ovo su jednostavno cinjenice i nista vise.

Pogledajmo dalje kroz prostu matematiku kako stvari stoje.
Abeceda ima 26 slova: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWYZ. Jevreji su opet po prostoj formuli dali svakom broju vrijednost. Abecednim redom svako slovo ima mnozilac ''6'' (6+6+6+6....)

A=6 B=12 C=18 D=24 E=30 F=36 G=42 H=48 I=54 J=60 K=66 L=72 M=78 N=84 O=90 P=96 Q=102 R=108 S=114 T=120 U=126 V=132 W=138 X=142 Y=148 Z=154

Uzmimo za primjer rijec C+O+M+P+U+T+E+R
18+90+78+96+126+120+30+108=666
Jos jedna ''koincidencija''.
Kada ime kralja informatike, William Henry Gates III, pretvorimo u brojnu vrijednost kompjuterskog ASCI koda dobija se rezultat: 666.
BAR CODE =666
Lord Maitreya=666, kao i mnogo mnogo drugih. A kako to ? Zar su moguce tolike koincidencije tek onako? To je dokaz istinitosti prorocanstva napisanog prije 2000 godina i dokaz da svi oni sluze istom cilju i istoj mracnoj sili. Zbog toga su vezani za ovaj brojevni simbol.

Na papinoj kruni pise: VICARIUS FILII DEI (zamjenik Sina Bozijeg). Kakvo bogohulstvo, sebe nazivati zamjenikom Sina Bozijeg. U latinskom pismu odredjena slova imaju i odredjenu brojevnu vrijednost.
I=1, V=5, U=5, X=10, L=50, C=100, D=500, M=1000. Vidimo da slova V i U imaju istu vrijednost:5.
Kada se saberu brojevi iz fraze VICARIUS FILII DEI, dobijemo: 666.
V= 5 F= 0 D=500
I= 1 I= 1 E= 0
C=100 L= 50 I= 1
A= 0 I= 1 _________
R= 0 I= 1 501
I= 1 ___________
U= 5 53
S= 0
_______
112
112+53+501= 666.

U judaizmu je broj 666 zlatan broj jer je za Solomonove vladavine tacno 666 talanata zlata dolazilo u njegove riznice svake godine od poreza. Po Otkrovenju iz svetog pisma ovo je zig zvijeri. Znaci broj 666 je simbol, potvrda kojom se ukazuje na poresku podredjenost. I sada je sam sotona odabrao 666 da to predstavlja na neki nacin porez od nas samih koji se naplacuje u njegovu korist. To ce na kraju biti zig. Do tada je ostao predugovor za nova dokumenta u Srbiji npr. E, sad mi u bosni imamo vec CIPS licne karte. One nisu kao ove sto ce izaci u Srbiji sa mikroprocesorom (bar se nadam). Ali sve podatke o nama imaju u centralnoj bazi kojoj neko veoma mocan ima pristup.
 
Kaze se:’¸¸ Zaista, niko nece znati dan i cas dolaska Gospodnjeg’’.
Ali antihrist se vec uveliko sprema da sjedne na tron svjetske scene i to je vec kristalno jasno. Svi znakovi poslednjeg vremena su tu i mozemo ih pratiti. Ove znake dao nam je Bog kako bi nas upozorio.


Skoro svi znaju da su Dzordz Bus i Dzon Keri clanovi drustva ''lobanje i kosti''. Znamo da u njihovom grbu stoji broj 322.
Postoji na netu snimak njihovih intervjua pred izbore, u toku politicke kampanje za predsjednika gdje oni ustvari javno priznaju da su clanovi tog drustva.
TV voditelj (TVV): Obojica ste u tajnom drustvu lobanje i kosti ?
Dzordz Bus (DZB): Toliko je tajno da o tome ne mozemo pricati.
TVV: Sta to znaci za Ameriku ?...teorije zavjera divljaju unaokolo...
DZB: Siguran sam da je tako ali ne znam, jos uvijek nisam nista vidio na web u...
TVV: Broj 322 ?
DZB: Ne znam, on jos uvijek nije nominovan ali ako pogledam unaprijed...
TVV: Da li ste spremni da izgubite ?
DZB: Ne, ja necu izgubiti.

Sada intervju sa Dzon Kerijem (DZK)

TVV: Obojica ste u tajnom drustvu '' lobanje i kosti'' sa JEILA (univerzitet). Sta nam to govori ?
DZK: Ne mnogo jer je to tajna.
TVV: Da li je to tajno rukovanje ili tajni kod ?
DZK: Volio bih da tu ima nekih velikih tajni koje bih mogao da vam predstavim.
TVV: 322, tajni kod ?
DZK: Ima tu svakavih tajni ali jedno nije tajna. Ne slazem se sa tim kako ovaj predsjednik vodi drzavu i ja bih mogao da odradim bolji posao.

Postoji fotografija na kojoj su Dzon Keri i vrhovni lider satanisticke crkve zajedno.

Adam i Eva poslusase zmiju koja ih nagovori da jedu plodove sa drveta poznavanja dobra i zla jer im ona rece da ce onda biti kao Bogovi ali to je zamka jer je iskonska zelja djavola da bude Bog. Njih dvoje poslusase i prekrsise Boziju zapovijest. Kad je prekrsaj ucinjen i Bog to sazna on rece: ¸¸Eto, covjek posta kao jedan od nas znajuci sta je dobro, a sta zlo. Ali sada da ne pruzi ruke svoje i ubere sa drveta od zivota i okusi te dovijeka zivi’’. (Matej; glava 3;22)
3;22 je poglavlje u Bibliji gdje se opisuje kako su Adam i Eva pali u grijeh i tako nastaje pad u truleznu materiju. Lobanja predstavlja Adamovu lobanju, prvog covjeka koji je prekrsio Boziju zapovijest. Slusajuci Evu. Zato Bog i rece zeni da ce od sada biti podredjena muzu u svakom pogledu i da ce volja njena zavisiti od volje njegove jer ga je ona nagovorila na grijeh. Zato masoni za svoga prvoga sabrata uzimaju Adama. Jer je prvi prekrsio Boziju zapovijest poslusanja. Zato nam je i danas sve kako jeste. Mi ne mozemo prilagodjavati Boga sebi vec sebe Bogu i to je kraj price. Ko je koga stvorio ? Na kraju krajeva to nije Boziji hir vec za nase dobro. Ne moze se sluziti i Bogu i masonu istovremeno.

Interesnno je vidjeti masonsku zahvalnicu Bilu Klintonu, velike loze Izraela sa grbom i pecatom. Jevreji su se vratili u svoju obecanu zemlju 1948, tacno nakon 2000 godina od progona (sto se poklapa sa Biblijskim prorocanstvom) te osnivaju drzavu Izrael. Jevreji nisu poslusali cara Davida niti Mojsija vec su Isusa proglasili lazovom i raspeli ga negirajuci da je on Boziji prorok-Mesija.Mnogi od Jeverja ne znaju da su raspeli proroka te i dan danas cekaju da mesija dodje. I kad dodje onaj lazni koji ce se predstaviti kao svjetski mirotovrac njega ce da prihvate za svog mesiju. Ponovo ce podici Solomonov hram i u njemu zacariti novog poglavara cijelog svijeta, predsjednika svih naroda i nacija.

Kad su masone 1903. pitali kako ce prepoznati vodju sa vrha piramide odgovorili su: ¸¸Javice nam se putem talasa’’. Danas znamo da su to TV i radio signali.

Da je Sveto pismo isitna, svjedoce dokazi koji i dan danas leze na dnu Crvenog mora. Dokazi da je Mojsije stvarno izveo svoj narod iz Egipta kroz rastavljeno more koje se zatim sastavilo i potopilo Egipatsku vojsku su brojni materijalni nalazi koje su snimili i izvadili ronioci. Interesantno je da je bas na tom mjestu crveno more najplice. Tu na dnu nalaze se i dan danas tockovi i osovine kocija, stitovi, macevi, konjske kosti cak i mnoge druge i slicne stvari koje su nepobitan dokaz da je mnogo ljudi i konja sa opremom bilo odjednom u sred morske dubine i to cijelom rutom prelaska sa jedne na drugu obalu.Sve ovo je naucno dokazano i potvrdjeno.

ZNACI DA SE PRIPREMA ZACARENJE ANTIHRISTA

Taj antihrist ili lazni svjetski mirotvorac, bi lako mogao biti Lord Maitreja. On je predvodnik pokreta NEW AGE. Taj pokret sebe smatra za konacni sabirni centar, ujedinjenje svih religija i nacija. Zele da transformisu svijet u svim aspektima i da se Maitreji svi povinuju kao Bogu. Tacnije, oni ga smatraju Bogom ili inkarnacijom svih Bogova. Lord Maitreja rodjen je 1962. u Siriji.Njegov izaslanik koji ga promovise svuda po svijetu kao buduceg ujedinitelja svijeta i svjetskog mirotvorca zove se Bendzamin Krim. New Age je 1982. osnovao grupu unatar UN koja se naziva Drustvo koje se moli za mir u svijetu. Opet, iza svega stoje Alis i Foster Bali, osnivaci sekte koja se bavi kontrolom uma i promovisanjem satanistickih rituala i meditacije. Kompanija se zove: LUCIS TRUST. (povjerenje u lucifera). Rituale obavaljaju u poznatoj ''sobi tisine'' u zgradi UN (NJUJORK) u kojoj se kao mole za mir u svijetu. (kroz neke svoje mracne i tajne rituale). Ta soba ima i jedan cudan oltar, poput onih koje koriste satanisticke sekte.

Dovoljno je pogledati jednu promotivnu reklamu Lorda Maitreje pa da nam sve bude jasno. Pa sve i da on nije Taj kojeg ce zacariti mracne sile za predsejednika cijelog svijeta, sve jedno, jer njemu kroci put Maitreja. Kaze se u reklami da zamislimo svijet bez ratova, pohlepe i nasilja. Sada je to moguce jer je novi svjetski ucitelj medju nama...itd. Kao da je on izmislio nesto novo sto niko drugi ne zeli. Samo sto je problem u onome sto stoji iza njega. Pa znamo da skoro sve religije propagiraju ovo isto. A pocemu je on sad drugaciji ? Drugaciji je jer on je TAJ. Ujedinitelj svijeta i vladar elektronskog koncentracionog logora buducnosti.

Hajde da se sada osvrnemo na druge prevare koje treba da zalude razumne ljude, poput misterija letecih tanjira i sl. Da li je iko cuo za nacisticke letece tanjire ?
Postoji mnostvo crteza, fotografije i kompletne tehnicke dokumentacije za izradu '' letecih tanjira'' iz nacisticke Njemacke. To su ustvari avioni pokretani vazdusnom silom ili mlaznim pogonom kao i svaki drugi avion, samo je dizajn i nacin upravljanja kao i sama konstrukcija u cijelini veoma neobicna i fascinantna. Sluzili su u razne svrhe: spijunske letjelice, oklopne letece tvrdjave, da bi zbunili neprijatelja i narod. U dokumentaciji je i opis untrasnjosti i pogon kao i sve ostalo pa cak i fotografije ljudi na njima. Pa ovaj dizajn je ''ukraden'' i modifikovan za F 117 A (nevidljivi za radar). Ti leteci tanjiri su i bili avioni tesko vidljivi za tadasnje radare zbog svog oblika i konstrukcije. Projekte su vodila tajna okultna drustva ''Tula'' i ''Vril''. Postoji mnogo pisanih dokaza i dokumentacije poput: ''Vril'' Die Kosmiche Varkraft. http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12033.30.html

Takodje je dokazano da '' krugovi'' u zitu i ostali znaci ne poticu od vanzemaljaca. Engleska sluzba za ispitivanje ovakvih i slicnih pojava je potvrdila da vanzemaljci ne postoje tj. da ne postoji ni jedan validan dokaz koji bi dokazao njihovo postojanje. Dokazano je da ove znakove u zitu pravi ljudska ruka. Ali kao i sve ostalo, nakon sto ovakava istina ispliva na vidjelo, ubrzo se zataska i ljudi koji ozbiljno rade na ovome se uklone sa projekta i iz javnosti ili im se zaprijeti.

Nije sasmo Hitler prebjegao iz Evrope vec je cijeli naucni tim III Rajha prebjegao i samo promijenio uniforme nastavivsi da radi u zemlji iz koje su finansirani cijeli 2. svj. rat, SAD.Samo, sada su obukli uniforme sa oznakama: NASA.
Pa sta mislite odakle Hitleru tolike pare da stvori u to vrijeme nevidjenu vojsku i tehniku? Napredak tadasnje Njemacke za tako kratak period jednostavno je nemoguc i neobjasnjiv bez stranog finansiranja.
 
Vratimo se sada UN u. Znak UN ima 33 odjeljka unutar kruga u skladu saa 33 zvanicna stepena masonske loze Skotskog obreda. Okvir znaka UN vuce porijeklo direktno od masonskog tacnije iluminatskog simbolizma (uokviren je grancicama). Grb iluminata sastoji se od otvorenog sestara, dva linijara, grancica koje sve to uokviruju, i dvije ruke uhvacene u njihovom pozdravu, a na vrhu je luciferovo oko u trouglu. Njihov pozdrav je takav da se rukuju hvatajuci se samo za prste, a ne i za dlan i tako da palac jedne ruke dodiruje clanak kaziprsta druge i obrnuto.

Poznata je bankarska i mocna porodica, Rokfelerovi , dali su zemljiste za izgradnju zgrade UN na kojem je ranije bila klaonica.

Kazu da ce sve biti u redu kada udjemo u Evropu. Zatvorite 100 vukova sa 100 ovaca i sve ce biti u redu.

Pogledajmo sada neke istorijske dogadjaje u Srbiji koji su vezani uz sve ovo i mogu nam upotpuniti sliku svega jer se to dogadjalo u nasem okruzenju.
Kralj Aleksandar je bio masnon, tacnije lufton (sin masona koji automatski ima prvo da bude mason). On to zapravo i nikada nije bio svojevoljno. U noci izmedju 28. i 29. maja 1903. godine, pukovnik Dragutin Dimitrijevic Apis sa jos 28 oficira upada u dvor na prevaru i ubija kralja Aleksandra Obrenovica i kraljicu Dragu Masin, a njihova tijela izbacuje kroz prozor. To je nestanak dinastije Obrenovic sa politicke scene Srbije (majski prevrat). Sutradan je zasjedala vlada koja je izglasala Petra 1. Karadjordjevica za kralja i vratila ustav iz 1901. god.
Ciji je ovo zaista potez ? Ko to stoji iza ovakvih nezamislivih poteza ? Iz ovog dogadjaja se vidi da neko veoma mocan iz sjene upravlja dogadjajima u svijetu.

Karadjordjev unuk Petar 1. je bio izuzetno vezan za Francuze. U Francuskoj je zavrsio vojnu skolu 1870/71 i ucestvovao u francusko-pruskom ratu gdje se prikljucio masoneriji. 1908. car Franjo Josip pripaja BiH Austro-Ugarskoj. I to izaziva ogorcenje Beograda. Kao glavni argument se cesto iznosi kako to Austro- Ugarska zassluzuje svojim prosloscu i civilizacijom, a cesto se pominje majski prevrat kao argument da je Srpski narod daleko od civilizacije nedorastao za Evropske tokove. 1909.Srbija priznaje aneksiju BiH i to pod jakim uticajem zemalja sa zapada.
Srpski masoni koji su bili pod patronatom velike loze Ugarske se zale da njihova braca nisu uradila nista po tom pitanju pa dobar dio krivice svaljuju na njih. Odlucuju da se osamostale od velike loze Ugarske i dvoume se izmedju velike loze Rumunije i Velikog Orijenta (Francuski masoni) sa kojima su u odlicnim odnosima. Nakraju se priklanjaju velikoj lozi Grcke.
Djordje Vajfert postaje mason broj jedan u Srbiji.kasnije 1919, kada nastaje velika loza SHS Djordje Vajfert takodje preuzima ulogu velikog majstora u toj lozi. Zivio je izmedju 1850. i 1937.Apsolvirao je veliku pivarsku skolu u Vajenstefanu kod Minhena. Preuzeo je pivaru koju je njegov otacm Ignjat Vajfert, sazidao kod ''Mostara'' u Beogradu, a koju je kasnije prosirio. Kupio je rudnik mrkog uglja kod Kostolca, rudnik bakra u Boru i rudnik kamena u Podvisu, cemu pridolazi jos jedan zlatni majdan u Svetoj Ani. Bio je guverner Narodne Banke Srbije u periodu 1890.do 1902. i 1912. do 1926. To je ukupno 26 godina. O svom trosku je u Pancevu 1922/1923. sazidao crkvu sv.Ane i portalnu zgradu na rimokatolickom groblju 1924. godine. Danas se na novcanic iod 1000 dinara nalazi lik Djordja Vajferta.
Iluminati su u Srbiji preko Djordja Vajferta imali kontrolu nad skoro svim resursima drzave, ekonomskim i vojnim. Izvrsavali su naredjenja iluminata sa vrha piramide, cesto misleci da je masonerija prestiz i dobra stvar i da je globalni cilj svijetla buducnost. Mnogi masoni nizeg stepena kao ni dan danas nisu svjesni niti su predstavljali to da je krajnji i pravi cilj masonerije Lucifer tj. sila zla i tame. Mnogi u nizem stepenu nisu ni svjesni konacnog cilja jer sa visim stepenom dolazi i veca moc i vece znanje. Tako su vrbovani generali u Srbiji koji su po naredbi naivno pristupali lozi bez pred znajnja. Mnogi nisu bili svojevoljni masoni niti su isli na sastanke.

Poslije prvog svjetskog rata Srbija je strasno oslabljena zarad ciljeva masonerije. Sledeci korak iluminata 1918. bio je stvaranje bratske drzave SHS pod izgovorom stvaranja bratstva i dobra imedju 3 naroda. Medjutim ta drzava nije bila ni nalik onakvoj kakvom je zamisljana. Odmah su nastali problemi. Vladika Nikolaj Velimirovic je u to vrijeme bio u veoma prijateljskim odnosima sa Kraljem Aleksandrom te je uspio da ga odvrati od masonerije koju je ovaj shvatao kao prestiz. Iluminati izfrustrirani ovim, pustaju lazne osvetnicke informacije da je i sam vladika bio mason. Prost narod znajuci za traceve oko ova dva prijatelja pocinje pomalo i da sumnja u to i biva izmanipulisan. Kralj Aleksandar prestaje da odlazi na masonske skupove i da prihvata direktive oko donosenja politickih odluka, mada je na njega vrsen jak pritisak da prihvati Hitlerov talas, a sa druge strane da ga odbije.
Jedan Italijanski casopis je 6 mjeseci ranije najavio da ce kralj biti ubijen i da iza toga stoji masonska loza VELIKI ORIJENT iz Grenobila jer smatra da ih je kralj svojom politikom obnauo. Navodono zbog toga sto hoce politicki da se priblizi Hitleru i da sve vise odstupa od politike koja je u njihovom interesu sto je nedopustivo. Kralj Aleksandar je kasnije uspio da izgladi odnose sa Bugarskim kraljem Borisom i cak su se kao prijatelji kasnije povjerili jedan drugom...
Razgovor izmedju Kralja Aleksandra i Kralja Borisa

Aleksandar: Ubice nas Borise, obojicu ce nas ubiti.
Boris: Aleksandre, reci mi nesto. Jesi li ti mason ?
Aleksandar: Nisam, nekad sam bio ali odavno ne idem na sastanke po tim lozama.
Boris: Aleksandre, onda ce tebe prvo ubiti, a ne mene.

Kada je Kralj Aleksandar kretao iz Crne Gore za Francusku, pozdravio se sa Knezom Pavlom.

KnezPavle: Do skorog vidjenja.
Kralj Aleksandar: Ko zna da li cemo se ikada vise vidjeti.

05. 01.1934. Kralj je sastavio svoj testament rekavsi:
¸¸Ja imam osjecaj da cu biti ubijen. Odredite Zecevicu (kraljev sluga) pristojnu penziju. Moj sprovod da bude skroman, bez stranaca.’’
Avgusta 1933. u Rimu, Pavlic predlaze Vanci Mihajlovu da se atentat na kralja obavi u Bugarskoj, dok on bude u posjeti caru Borisu. Medjutim Vanco to odbija. Hoce da pomogne u pripremi atentata ali se to ne smije dogoditi u Bugarskoj. Koja je slijedeca zemlja koju kralj treba da posjeti poslije Bugarske? -Francuska.
-Tamo cemo to odraditi, tamo cemo ga ubiti. Dacu vam covjeka za tu akciju. Ako ni ovo ne uspije (bilo je vec pokusaja atentata i ranije) ubicemo ga kad slijedeci put bude van zemlje.
- Poslije Francuske, gdje kralj ide ?
-U Englesku.
 
Pavelic poucen losim iskustvom neuspjelih atentata sada trazi pouzdane ljude. Vlado Sofer je osoba koja je idealna za takvo nesto, provjereni ubica, koji je mnogo ljudi poslao cernoj zemlji kako mu i glasi jedan od nadimaka. Cim ga preporocuje Vanco Mihajlov znaci da ne smije omanuti.
Ostale detalje oko atentata prepustice Didi Kvaterniku. On je kontaktirao sefove sa kampa u Madjarskoj. Vjekoslav Servatzi, ( kasnije jedan od ustasa 1941-1945) mu salje 3 svoja covjeka: Zvonimira Pospisila, Miku Kralja i Ivana Rajica. U Francusku je prije kralja stigao Vladeta Milicevic i on kaze da je vec znao da su teroristi tamo ali nije imao neke preciznije podatke o njima. Preko Italijanskih izvora szanao je da oni nisu bili u Marseju sve do tog jutra. O detaljima i planu napada iskusni obavjestajac javio je ambasadoru Jugoslavije u Parizu. Prenio je prouku da kralj odustane od puta.
¸¸Kako smo saznali da postoje dvije grupe i da ce jedna biti u Parizu u slucaju da ona u Marseju ne uspije. Najvaznija informacija do tada je da su imali Cehoslovacke pasose’’. Rijeci Vladete Milicevica stigle su do kralja ali je on odmahnuo glavom i rekao da je kasno da se mijenja protokol posjete.
Poslije atentata Milicevic je uspio da dodje do pisama koje su razmijenjivali Dido i ostali koji su proveli naredbu sa vrha piramide
.
Dido: ¸¸Poruci Ciglaru da sam napisao rekvijum za onog Ciganina’’.
Ciglar je bio Pavelic, a Ciganinom je nazivao kralja.
Dido: ¸¸Atentat u Marseju je moje remek djelo’’.

I danas postoji snimak parade u Marseju kada je kralj posjetio Francusku. Vidi se kako se krov automobila spusta kako bi svi mogli vidjeti kralja i francuskog ministra.Ispred kraljevog auta ide policijski auto sa covjekom zaduzenim za obezbijedjenje parade i dva oficira na konjima. Iz guzve ljudi istrcava Vlado Sofer sa cvijecem u ruci uzvikujuci:¸¸Zivio kralj’’.
Baca cvijece, staje na prag automobila, vadi revolver i zatim pocinje da puca u kralja, a potom u francuskog ministra i generala. U nastaloj guzvi hitci lete na sve strane. Zapucala je i policija. Sumnja se da je i tamo bilo ubacenih da pucaju na kralja. Kralj Aleksandar Karadjordjevic ubijen je, tacnije preminuo je ubrzo poslije, oko 17 casova od tri rane zadobijene od metaka.Na snimku fale odredjeni kadrovi koji bi dokazali neke stvari. Kamerman je ubijen tri dana poslije atentata.

Ovo je samo mali primjer kako se naredjenje sa vrha piramide sprovodi postepeno prema dnu i to tako da sudionici na dnu i ne znaju sta je krajnji cilj vec u tome vide neke svoje interese. Jer vrh to tako i radi. Jednostavno svoje ciljeve ostvaruje kroz interese onih nizih, bezznacjnih.

Nakon ovoga dolazi do drugacijeg ustrojstva drzave na nasim prostorima. Dolazi petokraka, zatim se brisu nacionalne svijesti naroda, religiozne pripadnosti...I to sve zbog toga da se onaj na vrhu prikrije. Da bi se ono sto je proreceno zaboravilo i okrenulo se nekim drugim stvarima. Na trenutak je kao i nastalo blagostanje. Ali i sam djavo se ponekad i u svjetlu pokazuje samo kako bi dosao do krajnjeg cilja. VUK DLAKU MIJENJA ALI CUD NIKADA.
Znaci sve ono sto nam u vjeri pokazuje da sila zla koja zeli vladati svijetom i povuci u propast sto vise ljudi, trebalo je biti izbrisano. Skrenuti paznju u drugom pravcu. Umjesto preko religije i propagiranja mira i ljubavi narodi da se zblize, oni su se zarad religije medjusobno pobili i zamrzili. Moramo uvidjeti tu njegovu namjeru kako bismo gledali dalje i spoznali pravi put, a ne put koji vodi u ropstvo djavolu.

Na kraju krajeva, strasno im se zuri da ujedine svijet pa zato i prave razdore, da promjene korijenito ljude, kako bi ih na kraju dobro pripremljene, isprane od vjere i nacionalnih uvjerenja, spremili za pec i kolac te donijeli glavnom kasapinu koji ce ih zigosati i staviti na razanj. Restoran novog svjetskog poretka sa gazdom luciferom i kelnerima svjetske scene nam kao specijalitet kuce nudi ZIG. Za sada su tu jos uvijek predjela-nova dokumenta. Glavno jelo ce biti poslije servirano. Nadam se da ste shvatili ovo preneseno znacenje jer zaista je jasno samo ako se malo osvrnemo oko sebe i razmislimo glavom.

1054. masoni skoluju papu i rasturaju Hriscanstvo
-Pravoslavlje (katolicanstvo) odbija reformu, bez izmjena.
-¸¸(Rimo)katolicanstvo’’ (Papa) mora biti na visokom stepenu jedne od masonskih loza. Mijenjaju vjerske dogme. Pa, dobro zbog cega ? Ocito je da postoji cilj. Nisu se odvojili samo tek tako sto im se prohtijelo. O, da postoji cilj. Ali on je naredjen sa vrha piramide i o njemu govorimo cijelo vrijeme, a mnogi sudionici pa i religiozni vodje na nizim stepenima ga nisu ni svjesni jer su im mozgovi isprani i gledaju samo svoj interes. Sve ovo je kasnije rezultiralo, pocevsi od krstaskih ratova i nastajanja inkvizicije da nastaju dalje podjele od Rimokatolika. Nastade jos hiljade nekih novih Hriscanskih zajednica koje imaju neko svoje vlastito mudrovanje.

I taj plan im je uspio. Sad dolazi treci, EKUMENIZAM. Paradoksalno je. Hriscanstvo je bilo jedno, a sada oni koji su to razjedinili hoce ujedinjenje???
Cilj je da se svi preobrate u neki novi vid hriscanstva pa onda u najvece zlo, kult NOVO DOBA ili NEW AGE. I onda da nas sve strpaju u jedan mracan dzak u ruci satanskoj.
E sad, najverovatnije ce u ovu novu vjeru uvlaciti cijeli svijet pa i Muslimane.
Moze se desiti recimo slijedeci scenario.
Moze se desiti da veliki broj Muslimana ne htjedne da odbaci svoju nacionalnu i religijsku svijest. Ali kada ovo zavlada i kad postignu vecinu i kada vecina bude cipovana u ruku moze se desti slijedece. Ujedinjeni svijet na celu sa predsjednikom anihristom ce smatrati da su pobunjenici opasnost po mir i blagostanje. Moze doci do ozbiljnih konflikata. Onda oni odluce da problem recimo na Bliskom istoku rijese nuklearnim bombama. E, sad bice i mnogi koji ce se usprotiviti jer vide da je to zlo. Ali sta vrijedi... dovoljno je samo da im se iskljuci cip u ruci i oni doslovno ne postoje. Ne mogu jesti, kupiti, prodati, lijeciti se. Da ne govorimo o djelovanju frekventnim talasima na svijest i raspolozenje covjeka preko tog cipa. Ovo je jedan primjer moguceg scenarija za jedan dogadjaj, samo da bismo vidjeli sta ce se sve moci sa takvom vrstom obiljezavanja ljudi. Strasna je i sama pomisao na te mogucnosti.

Iluminati za prvoga masona smatraju Adama jer se nije pokorio Bozijoj volji vec zmijinoj. Opet zmija stoji na vrhu piramide i navodi ljude na nepokornost Bogu vec na pokornost prema njoj. A Bog iz svoje savrsene ljubavi i milosti dao nam je savrseno slobodnu volju da radimo kako zelimo sve do trenutka kada ce sici da nam svima da konacni sud.
¸¸Zaista, prije ce djeca ovo razumijeti’’.
¸¸Zlo ce doci od nacitanih’’.
Pa i genij Nikola Tesla je mnoga znanja i otkrica krio u svojoj glavi jer je vjerovao u Boga i znao je za predskazanje da ce ljudi sve moguce znanje upotrebljavati za zlo. Cak je i Ajnstajna nazvao magarcem jer je smatrao da zadiranje u atomske sile i pokusaj cijepanja jezgra predstavlja nesto suprotno prirodi i samom Bogu. On je zato istrazivao samo energiju koja je prirodna kao sto je elektricitet.

Eto sve ovo nam govori i velikom planu koji se polako sprovodi. Cak i ovo sto se desava u poslednje vrijeme u neposrednoj blizini je proreceno. Cak i samo otcijepljenje Kosova pa i Vojvodine pa i Sandzaka, sve je to proreceno.Postoje karte velike Albanije tacno ocrtane i zahvataju i dio Crne Gore. A svi ti lokalni narodi vide samo svoj interes, a ne znaju sta nam se svima kuha. A zbog Srpskog kralja koji je prekinuo vezu Srba sa masonima danas i Srbija ispasta. Jer Srbija time sto se vec dugo vremena ne ponasa kako bi njima odgovaralo predstavlja jednu malu prepreku i prijetnju koju ce lako eliminisati.

Sve ovo je recimo dirigovano iz pentagona. A sta je Pentagon? Zasto bas Pentagon? Otkuda bas taj oblik? U Pentagon se upise upravo u tih 5 uglova i sam djavolji pentagram. A i u pentagramu sama sredina sadrzi pentagon ili petougao. Zar nije cudno zasto bas opet ovaj oblik?
Zastava vojvodine sadrzi opet tri zvijezde petokrake ili pentagrama postavljene u oblik nacrta piramide.
Jos malo simbolike. Velika Beogradska hala Limes nalazi se tacno na granici tj. prelasku juznog dijela Srbije u Vojvodinu. Znamo da rijec limes znaci granicnu vrijednost. I pazite koincidencije da se hala naziva limes. Jeste, ona ce i biti bas Limes u skorijoj buducnosti.
Da li se iko sjeca izjave njemackog ambasadora Cobela o paraleli Vojvodine i Sandzaka?
Ali ipak, Hriscani i Muslimani imaju zajednicku stavku, svima ce nam suditi gospod Isus Hristos.
U Islamu se postuje kao Prorok Isa sto i pise na kraju Kurana.
Sada ako shvatamo sustinu, budimo bezazleni kao golubovi, a mudri kao zmije.
Proreceno je da ce doci i glad i bolest i muka. Da nece biti dovoljno vode za pice osim na planinama. Tuci ce se narod za red na izvoru.
Kompanija Koka Kola drzi skoro sve bitnije izvore vode na svijetu. Imace kontrolu nad snabdijevanjem skoro svih centara cistom pijacom nezagadjenom vodom. Zasto i kod nas skoro sve fabrike i izvore pijace vode kupuje Koka Kola ? Ko im to dozvoljava? Da li ste znali da je voda Olimpija u vlasnistvu Koka Kole i da je ogromno podzemno izvoriste u podnozju olimpijsih planina njihovom vlasnistvu ? Da li ce poslije trovanja i zagadjivanja rijeka te susa ucjenjivati da vodu mogu kupiti samo oni koji imaju zig? (cip ispod koze na ruci ili glavi).
Kada se Coca Cola po pravilu satanizma napise naopako i to slovima originalnim kakva su na flasama na njihovom logu, dobijamo tacno frazu napisanu arapskim pismom koja znaci:¸¸Nema Muhameda, nema Meke’’.
Sad povezite sve ovo gore napisano i recite da je to puka slucajnost kao i bezbroj drugih navedenih.
 
Sad povezite sve ovo gore napisano i recite da je to puka slucajnost kao i bezbroj drugih navedenih.
Djeluje paradoksalno ali Gadafi drzi akcije Koka Kole.
Vec se uveliko pominje ideja ujedinjenja Afrike. I Gadafi je zagovornik te ideje. Vec je i smisljena zastava te buduce Afrike koja ce biti u sastavu Unitarnog svijeta.
Sve ovo nas ocekuje, a mi imamo samo dvije opcije. Prihvatiti zig i ici linijom manjeg otpora koja nas vodi u propast ili ne prihvatiti ga.

Kaze se:- Blago siromasnima jer su naucili skromno da zive, a tesko bogatima jer nece moci lako neimastinu da prihvate. Ali nista im pare nece tad pomoci.

Ljudska civilizacija, zbog bezakonja i nemorala koji se sve vise umnozavaju, prevazisla je i drevnu Sodomu i Gomoru u stepenu sagresivanja i nepostovanja Bozijih zapovijesti. Pornografija, pedofilija, razvrat i mnogo drugih stvari koje je tesko i spomenuti.
Sve ovo se desavalo i u Sodomi i Gomori koje je Bog sprzio i sravnio sa zemljom jer vise niko normalan tamo nije zivio. Zlo i tama su totalno zavladali svima u ovim starim gradovima. Postoji mnostvo naucnih dokaza i nalaza o ova dva grada pa cak i dokumentarni filmovi. Nalaziste se nalazi uz Mrtvo more mada postoje i nalazi na dnu mora.
Veliki talas promjena bacio je i na obale nasih prostora mnogo duhovnog otpada da bi kroz demo(n)kratiju pravilt nove generacije poslednje globalne Sodome i Gomore. Uzmimo npr. gay parade poput jedne odrzane u Srbiji. Ovo je ruglo Bozijoj zapovijesti:¸¸Radjajte se i mnozite i napunite svijet’’. Na tim parolama, na gay paradama pise: ¸¸Hvala bogu da smo gay’’. Interesantno je da niko ne zna sta znace piramide nacrtane na tim parolama. Opet piramida, po ko zna koji put. I to uvijek taj simbol gdje god je zlo i ruglo Bogu.
Uzmimo emisiju Veliki Brat. Cilj svakako nije zabava za gledaoce, vec psiholosko privikavanje gradjana na svakodnevni apsolutni video nadzor i pracenje kao sto je to slucaj sa ukucanima i javno danonocno prikazivanje nemorala. U sluzbi oku sa vrha piramide (logo velikog brata) treba izmanipulisati ljude da prihvate ovakav besraman zivot jer veliki brat ce kroz digitalnog andjela tj. zig uci ispod koze u sve domove ne svijetu. Jednostavno kroz dugacak vremenski period sve ovo nam postaje normalno. Zamislite da je ovakva emisija kod nas prikazana prije 30 god. Kakav bi to sok bio ?
Ali danas, to je samo mali korak blize ka potpunom mijenjanju naseg shvatanja i nase svijesti.
Sou predvodi Donald Tramp. Ko stoji iza Donalda Trampa ?

Sve ovo nam govori da je tacno prorocanstvo koje govori Otac Gavrilo da ce se vladari svijeta udruziti i onda ce se povezati sa trgovinom, oruzjem i u svemu. Masoni, Jevreji i drugi. I onda ce rijesti da tog njihovog vladara postave na celo te njihove zajednice i on ce sve da se pita. Za svoj centar, gdje ga ustolice uzece i obnovice tamo gdje je bio Solomonov hram kako bi se prikazali svijetu mocni i jaki.
Oni pripremaju sve to kako bi ga postavili. Imaju plan. Pogotovu u tome prednjace Amerika, Jevreji i masoni. Oni ce biti toliko bogati i brinuce se kako da svoje bogatstvo i zastite. Taj covjek koji je njihov vladar je vec rodjen. Rodila ga je necista zena i zato ce se¸¸onaj’’ u njemu zacariti. Bice i lukav i zao i osvetnik ali ce se vjesto prikrivati. Glumice dobrotu i sve ce nuditi, sva obecanja, samo da se predstavi kao neko ko je mudar i zeli dobro svijetu i narodu. On ce sjesti na prijesto i trazice da ga svi na silu prihvate. Hvalice ga svuda i na svakom mjestu i njegova obecanja ce se velicati. On ce traziti da svom tehnikom upravlja i to preko nekih cipova gdje ce imati podatke o svakom covjeku, sve. Prvo ce po zatvorima to robijasima stavljati, da ih prije pronadju, kao kriminalce. Onda ce to, te cipove sa svim podacima stavljati svim ljudima na ruku i celo. Tu ce sve pisati, ko je , odakle je, koliko novca ima i od cega boluje i sve o njemu pisace u tome. Tada ljudi ne smiju to primiti, to je znak ¸¸onoga’’. Ljudi koji to ne prihvate ponovo ce se kriti po pecinama i planinama. Oni koji to ne budu primili nece moci ni da kupe ni da prodaju ali ce Bog vjerne cudesno hraniti. Na zemlju ce tad biti pustena velika glad i susa bas zato da ¸¸onaj’’ ne moze da ispuni svoja obecanja, da se pokaze da je lazov. Ljudi ce bacati novac putem jer nista nece moci da se kupi.

Iz svega ovoga jassno vidimo sta je cilj i ne mozemo biti hladnokrvni prema zahtjevu da primimo nove licne karte sa cipom koje se u Srbiji vec usvajaju, a zatim i verziju ispod koze. Jer moramo uzeti u obzir da je prije 2000 god napisano sledece:
I ko se pokloni zvijeri i ikoni njezinoj, i primi zig na celo svoje i ruku svoju, i on ce piti vina od gnjeva Bozijega.
I dim mucenja njegovog izlazice va vijek vijeka; i nece imati mira ni dan ni noc koji se poklanjaju zvijeri i ikoni njezinoj. I koji primaju zig imena njezina. (Jovanovo otkrovenje, glava 14.) Podsjecam jos jednom da je ovo proreceno jos prije skoro 2000 godina.

Sada vidimo da se zig uveliko sprema i pocinje uvoditi. Jos tada je napisano gdje ce se nalaziti zig odnosno ugradjivati.
Ovo je upozorenje da se ne zavaravaju oni koji misle da zig ne moze da im izbaci vjeru i ljubav iz srca, jer je sam Bog preko Svetog pisma pisanog od strane Duha svetoga projavio unaprijed sta ce biti sa onma koji prime zig.
Moramo pobjediti sujetu i misao da cemo ostati vjerni i poslije primanja ziga jer nismo visi od samoga Boga koji nam je rekao da zig ne primamo.

Postoje bezbrojni znaci da se blizi Armagedonski dan. Pogledajte malo detaljnije slike Svjetskog trgovackog centra dok je gorio. Na netu ima mnostvo fotografija. Na uvelicanim fotografijama se u gustom dimu jasno vidi mracno lice sotonino. Dok ovo pisem upravo pregledavam te fotografije i zaista ne moze se ostati hladnokrvan kada ih se pogleda. Jasno se vidi lik u dimu. Nije da lici na lik vec se jasno vidi. To je lice sotone. Snimke je snimio CNN.
Kada se na odredjen nacin presavije novcanica od 20 americkih dolara, nastaje jasna slika zgrada koje gore iz njih se vije dim. Ovo pokazuje plan za 11.09.2001.

Na internetu postoji snimak intrvjua bivseg Rokfelerovog prijatelja, poznatog rezisera, Arona Rusoa.
Saznavsi za planove svjetskih mocnika Aron se okrenuo protiv njih.
Intervjue mozete naci preko google video. Kljucne rijeci su: ¸¸Aaron Russo’’ google.com
Evo sada kratkog dijela iz cijele price.
Na jednoj fotografiji vidi se Aron Ruso poznati reziser i bivsi politicar. Pored njega, covjek koji ga je zagrlio i stavio mu ruku na rame je Nikolas Rokfeler iz Rokfelerove bankarske, poslovne dinastije. Poslije intenzivnog i bliskog prijateljstva sa Rokfelerom Aron je prekinuo odnose suocivsi se sa strasnom istinom koju je saznao otkrivsi koje su ciljne ambicije Rokfelerovih.
Aron kaze u intervjuu:
¸¸Primio sam poziv jednog dana od zene, advokatice koju saam licno poznavao.
Pitala me je:¸¸Da li zelis da se sastanes sa jednim od Rokfelerovih?’’
Rekao sam: ¸¸Naravno, volio bih.’’
I postali smo prijatelji...pricao mi je o raznim stvarima...tako da mi je jednom prilikom rekao...(11 mjeseci prije napada na Njujork)
Rekao mi je: ¸¸Bice jedan dogadjaj Arone. I poslije tog dogadjaja, vidjeces, idemo u Avganistan...da bi imali liniju snabdijevanja – cjevovod kroz Kaspijsko more. Zatim idemo u Irak da zauzmemo naftna polja i uspostavimo bazu na Bliskom istoku... I onda idemo na Venecuelu da se otarasimo Caveza.
Prva dva cilja su vec postigli. Caveza u ovom trenutku jos nisu sklonili... i rekao je... vidjeces ljudi ce ici po pecinama trazeci ljude (smijao se) koje nikada nece naci... Znate, smijao se cinjenici da imate rat protiv terorizma. Nema pravog neprijatelja. Pricao je, kako, ako imate rat protiv terorizma ne mozete nikako da ga dobijete, zato sto je to interni rat... I tako mozes ljudima uvijek oduzimati slobodu. Pitao sam ga: Kako ces ubijediti ljude da je rat protiv terorizma istina? Rekao je: Putem medija. Mediji ce ubijediti ljude da je to stvarno. Samo ponavljaj stvari iznova i iznova i na kraju ces ubijediti ljude i natjerati ih da ti vjeruju. Stvorili su federalne rezerve 1913. godine kroz lazi. Stvorili su 11. septembar sto je jos jedna laz. Kroz 11. septembar stvoren je rat protiv terorizma. Zatim su isli na Irak, sto je jos jedna laz. Onda ce da krenu na Iran... i tako iz pobjede u pobjedu...pobjeda za pobjedom.
Pitao sam ga, zasto...zasto to radite? Zbog cega, sta je poenta svega, imate sve sto zelite na svijetu, sav novac, moc, rekao sam, povrijedjujete tolike ljude, to nije dobra stvar...
Rekao mi je samo: ¸¸Zasto ti brines o ljudima? Brini o sebi, o svojoj porodici.’’
I onda sam ga pitao: Sta vam je cilj, sta zelite da postignete na kraju ?
Rekao je da je konacni cilj da svako na svijetu mora da primi cip – zig. I da sav novac i svi podaci budu u cipu. I ako neko bude htio da protestvuje protiv nas ili zbog onoa sto radimo i krsimo, dovoljno je samo da mu iskljucimo cip.
(kraj citata iz intervjua)
 
Na osnovu ovoga vidimo sta je ustvari DIGITALNI ANDJEO i da je to nas neprijatelj, a ne da je to nas tehnoloski prijatelj.
Ovaj mikro cip se puni na osnovu tjelesnih temperaturnih razlika. Potrosili su mnogo novca da bi se otkrilo samo dva mjesta na tijelu na kojima je temperaturna promjena najcesca. U oblasti cela (primarna pozicija) odmah poslije linije kose i pozadina ruke (alternativna pozicija).
Primijetili su da frekvencija cipa ima veliki uticaj na ponasanje, tako da su istrazivali i usavrsaavali mogucnost primjene cipa na modifikacije ljudskog ponasanja.
Kontrola radjanja postize se tako da se osoba uz pomoc cipa dovede u meno pauzu odnosno izazove se smanjenje ili potpuni prestanak lucenja estrogena.
Mikrocip moze i da se upotrijebi za izazivanje migrenoznih glavobolja, stimulisanje ili prekid seksualnog nagona. Tzv. Elektronska akupunktura
.
Kako je moguce kontrolisati ljude ukoliko se prvo ne identifikuju?
Ljudi kao sto su pripadnici CIA-e posjecivali su takve skupove. Raspravljalo se na temu: ¸¸Kako navesti ljude da povjeruju u neophodnost ovih cipova’’
Odgovor se nametnuo: ¸¸Navedimo ih da shvate da mogu da izgube djecu ako ne prihvate cipove i slicno’’. Ono sto je najvaznije u ovoj prici je da osoba koja je mikrocipovana moze biti sa lakocom manipulisana i kontrolisana i to pomocu odasiljaca specificnih talasa na niskim frekvencijama.
Ovi talasi imaju dejstvo na mozak preko mikrocipa koji moze u potpunosti izmijeniti uobicajene misli i emocionalne sablone. Na taj nacin mogu navesti covjeka da se ponasa u skladu sa zamislima nekog drugog, onog koji rukovodi ovim projektom.

Pogledajmo sada sta se nalazi na novcanici od jednog americkog dolara.
Naslikana je piramida, a na vrhu je Luciferovo oko.U bazi piramide upisana je godina 1776. (MDCCLXXVI). Ovo je godina osnivanja Ilminata. Sta nam govori to? Sto ce ta godina na dolaru bas?
Pise i jos nesto. NOVUS ORDO SECLORUM sto u prevodu sa Latinskog znaci: Novi svjetski poredak. Ovo i jeste cilj Iluminata. I sve to na novcanici od jednog americkog dolara. Slucajno ?
Novi svjetski poredak predstavlja staru teznju grupe ljudi da zagospodari planetom Zemljom i na celu sa Luciferom predstavljenim na vrhu piramide na novcanici od jednog dolara. Idejni tvorci su Iluminati ili tajna organizacija ¸¸prosvijetljenih’’.
Glavni oslonci novog svjetskog poretka su snazne organizacije medju kojima su svakako najznacajnije
CFR, trilateralna komisija i bilberzi. Funkcionisu po principu sinhroniteta.
Takav sistem kontrole ima za cilj da izazove poremecaje u misljenju kod ljudi i da obezbijedi da, kada dodje dan ’’D’’ ljudi ’’dobrovoljno’’ prihvate sve ponudjene promjene, rezonujuci da je to najbolje rijesenje
.
AKO LAZE KOZA, ROG NE LAZE.
Ko primi ZIG odrice se vjere u boga i ljubavi.Jednom rijecu odrice se Boga. Sta se dobija primanjem ziga?
Lazna obecanja, ali na kraju nista. Jer ce bog dopustiti suse i glad kako bi se razotkrio bezakonik. Ali sve ovo najvjerovatnije nece trajati duze od 3,5 godine. Hrane i vode bice dovoljno za mudre koji se na vrijeme sklone od modernog nacina zivota i razmisljanja i posvete Bogougodnom zivotu.

Cuvajte se i od astrologije, horoskopa, numerologije, tarota i gatanja i ostalih zabluda. To je prokleto od strane Boga i ne bavite se tim. Cuvajte se.
A o onom danu i casu niko ne zna do sam Bog. I nije nase da predvidjamo tacan datum. Nase je da uvidimo da se prorocanstvo obistinilo i da su dosla ta vremena. I nase je da budemo oprezni i cuvamo se da ne potpadnemo pod zlo.
Vjerovatno ce se mnogi ovom svemu smijati i ismijavati. Kao sto su se mnogi ismijavali Noju i njegovoj barci, a njeni ostaci i dan danas stoje na planini Ararat kao nijemi svjedok. Kao sto su mnogi ismijavali i Isusa Hrista tako ce se i sad ismijavati. Sve jedno smijali se oni ili ne prorocanstvo se ipak obistinjava i predskazana vremena dolaze. Vec zivimo u tim vremenima sto se i vidi.
Ako zelimo da imalo sprijecimo zlo i usporimo njegovo djelovanje i ako zelimo da se izvucemo iz njegovih kandzi moramo krenuti od nas samih. Prvo se treba okrenuti ljubavi i porodicnom zivotu i postovanju zivota. Moramo po svaku cijenu sprijeciti abortuse jer to su ubistva nevine jadne djece od strane njihovih roditelja. Eto nam zla. Snimci koji govore o tome, a upravo ih gledam, su toliko potresni da covjeku krenu suze na oci i zastane mu dah od jeze. Ubijaju se djeca koja imaju formirano cijelo tijelo samo su sicusna. Ponekad se prethodno muce slanom otopinom prije negoli se odstrane. Znate li da se iz fetusa uzima kolagen. To je cudesna materija koja omogucava celijama da formiraju tkivo, a stavlja se u kreme, parfeme i kozmetiku poznatih svjetskih proizvodjaca.
Prema zvanicnoj statistici, samo u Srbiji godisnje se na ovaj nacin, abortusima, ubije 200 000 djece. Zar nemaju pravo na zivot ? Odakle nam pravo da ih ubijemo ? Treba samo pogledati kako izgleda izvadjen fetus i odmah ce nam biti jasno da je to zivo stvorenje, da je to dijete. A ko zna koliko se ne zvanicno ubije djece na ovaj nacin. I gdje su ostale zemlje i cijeli svijet. Eto nam zla od nas samih.
Jos jednom se sjetimo prorocanstva.
 
ELEKTRONSKI KONCENTRACIONI LOGOR NA NASIM PROSTORIMA

¸¸I ucini da svi, mali i veliki, siromasni i bogati, slobodni i robovi, nacine sebi zig na svojoj desnoj ruci ili na svom celu. I da niko ne moze kupiti niti prodati sem onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njena imena. Ovdje je mudrost. Ko ima um neka izracuna broj zvijeri jer je covjekov broj. A njen broj je 666.

Upozorava nas Sveto pismo na elektronski logor koji vec stize na nase prostore. U nasem susjedstvu, skupstina Srbije je, kako je najavljivano medijima i sredstvoima informisanja izglasala zakon o novim licnim biometrijskim kartama sa mikroprocesorom. U tim kartama bice sadrzani otisci prstiju, oblik lica pa i oblik zjenice. Ovi biometrijski cipovi sadrzace i potpis i digitalnu fotografiju svakog stanovnika. Niko ne zna koji ce se sve elektronski podaci dodavati, poput genetskih zapisa, intimnih zivotnih detalja, policijskih dosijea, bankovnih racuna i sl. Medjutim kada se jednom tim putem krene povratka nema.
Cipove tih novih licnih karata koji su proizvedeni u inostranstvu i nabavljeni pod sumnjivim okolnostima, zasigurno pod nekom vrstom strane kontrole, moci ce da citaju jedino citaci u posjedu drzavnih organa, poput policije i pasoske kontrole, ali i drzavnih sluzbi birokratije u svim sektorima kao i policijskih i obavjestajnih organa stranih drzava.
Jedino gradjanin nikada nece sa sigurnoscu moci znati sta sve nosi ovaj cip na sebi tj. koje podatke. Domaci istranzi organi represije kao i bilo koje druge drzavne i privatne organizacije moci ce putem kupovine ili raznim vidovima drzavne saradnje doci do njegovih ili njenih najosjetljivijih i najintimnijih podataka licne prirode. Ali to je samo pocetak.
Moderna tehnologija vec sada omogucava pracenje raznih cipova putem satelita aparata nevidljivih golim okom. Sta vise kad god budete legitimisani ili kad god upotrijebite licnu kartu u bilo koju svrhu, trag o tome bice neminovno pohranjen u centralizovanu bazu podataka. Znaci da ce svaka vasa akcija, korak, odlazak u bolnicu, aerodrom i sl. biti za sva vremena zabiljezen i mapiran i da ce stalno da se dodjau novi podaci na vas cip i u vasu jedinstvenu bazu podataka bez vaseg znanja.
Prvo, pojam licnih karata je veoma sumnjiv. On nema nikakve veze sa bezbjednoscu. Cak najorganizovanije zemlje svijeta nemaju licne karte. Licne karte kod nas je prvi put uveo Hitler 1942.godine i to u Srbiji, kada je Njemacka okupaciona sila imala potrebu da uspostavi apsolutnu kontrolu nad cjelokupnim stanovnistvom.

Sa stanovnistva bezbjednosti, zamisao da svi podaci gradjana jedne zemlje stoje u jednoj centralnoj bazi podataka, cak van drzave, dostupni potencijalnim neprijateljima, hakerima, kriminalcima, u potpunosti je suluda. Oprema koja je u Srbiju za ovo narucena jos prije 4 godine, a da uopste nije bilo ni blizu pojavljivanje novog zakona pred skupstinom, bez znanja i odobrenja gradjana, kostala je po priznanju samog ministra policije, Dragana Jocica, skoro 100 000 000 eura porskog novca od naroda. Nabavljena je pod tajnim i sumnjivim okolnostima bez konkursa i zakonskog osnova. Podpredsjednik advokatske komore Srbije, Vlastimir Djordjevic kaze kako je oprema nabavljena pod sumnjivim okolnostima jer nije normalno da nabavljate opremu koja kosta veoma mnogo, a da ne znate njene tehnicke karakteristike. ’’Kao advokat mogu reci ono sto kao drzavni tuzilac ili javni sluzbenik nebih smio reci...a to je da je kupovina dirigovana iz nekog velikog centra moci iz vana.’’-kaze V.D.
 
Neko je debelo profitirao od ovoga i taj neko ce nastaviti da profitira jer ovakvi sistemi zahtijevaju stalnu nabavku i nadogradnju nove opreme. Niko u Evropi jos nema ovakve napredne dokumente i licne karte kakve danasnja vlast namjerava da uvede u Srbiji. Ali to ne znaci da ih nece uvesti. U skoroj buducnosti, vladari svijeta ugradice ovakav cip svakom stanovniku Evropske unije. Podaci koje sadrze cipovi bice pohranjeni u centralni kompjuter koji nosi ime, vjerovali ili ne, ponavljamo jos jednom, ZVIJER. (The Beast). Na ovaj nacin bice moguce da se kontrolisu i misli i postupci svakog stanovnika.
Dok mikrocipovi pohranjeni u ljudsko tijelo ne udju u masovniju upotrebu, dobri su i oni koji ce se naci na nasim novim licnim kartama. Svaki od 450 000 000 stanivnika EU morace po zakonskoj osnovi dati da mu se uzmu otisci prsta, skenira lice i zjenica. Prikupljeni biometrijski podaci nalazice se u cipovima smjestnim u njihovim ispravama. Licni detalji i biometrijski podaci bice cuvani u nacionalnim bazama podataka i u zajednickoj bazi podataka Evropskog centra za izdane isprave. U Velikoj Britaniji ce u nekoliko narednih godina, 80% gradjana imati identifikacionu karticu i u tom trenutku ona ce postati obavezna za sve.
Onda u narednoj fazi nece biti tesko da se rasiri misljenje kako takva kartica moze da se osteti i izgubi ili ukrade, zbog cega je najpametnije, ugraditi je u sebe. Laka ambulantna intervencija i nema problema. Dobro dosli u ruke vladara planete. Mocne medijske masinerije upalice sve motore i uz pomoc intelektualca i javnih licnosti ubijedice nas kako je na ovaj nacin covjecanstvo uslo u novu fazu...kako vise nec biti otmica, kriminala, terorizma, pa ni banalnih kradja, kako cemu u svakom trenutku znati stanje svoga zdravlja.
Papirni novac, cak i kartice, oticice ce u proslost, jer cemo kupovati prostim pritiskom nadlanice na skener. Prakticno, zar ne. A to sto cemo se svi i u svakom trenutku naci u kuci ’’Velikog Brata’’, eee, o tome vec nije politicki korektno govoriti. Svako ko pokusa reci kako je uz pomoc cipa moguce uticati na necije misljenje , ponasanje i zdravlje, bice proglasen za neprijatelja progresa, zatucanog tradicionalistu kojeg valja eliminisati da bi ostatak covjecanstva mogao nesmetano da se razvija.

Velika Britanija je vec blizu takvog drustva. U Velikoj Britaniji ima preko 4 500 000 kamera koje danonocno snimaju gradjane. Svaki prosjecan gradjanin Velike Britanije snimljen je u prosjeku oko 300 puta dnevno.
To je jedan pravi elektronski koncentracioni logor i on bi mogao da se ozvanici poslije neke velike sledece krize ( neki veliki ¸¸teroristicki napad’’ ili slicno, objavljivanje nekog ratnog stanja-bili da je stvarno ili lazno, epidemija poput pticijeg gripa i sl.)
Gdje je u ovoj prici cinjenica da nikakve javne rasprave o ovome nije bilo, a da se zadire duboko u privatnost gradjana? Pitanje novih licnih karata za gradjane provlaci se kroz medijske margine skrenuto stotinama nekih drugih manje vaznih stvari.
Ako je neko uspio da iz savezne uprave ukrade disk sa podacima o 22 000 000 Americkih ratnih veterana, zasto ne pretpostaviti da bi tako nesto moglo da se dogodi i u Srbiji? Zasto se ne bi dogodilo i u BiH? Ili bilo gdje drugdje?
Neko moze nase digitalne biometrijske podatke da ukrade i upotrijebi da napravi laznu licnu kartu na nekom drugom mjestu u nekoj trecoj zemlji. Jednom kad se ukrade neciji elektronski identitet, nemoguce ga je zamijeniti jer vi ne mozete da izmijenite svoje fizicke osobine.
Kako pise dopisnik kanadskog lista Toronto star, Kevin Hegerti: ¸¸Mikrocip ce ljude povezivati sa centralnim bazama podataka koje ce nadzirati i snimati njihove najsitnije navike ponasanja u zivotu. Vecina ljudi na ovo gleda sa uzasnutom nevjericom odbacujuci je kao naucnu fantastiku.’’ Jedan broj ljudi je vec cipovan sa uredjajima koji automatski otvarju vrata, pale svijetla i sl.
Sve pocinje u dalekim zemljama. Poslije isprobavanja tehnologije na zamorcicima, prvo siroko rasprostranjeno ugradivanje svijeta desava se na obroncima zapadnog svijeta. Cipovani ce biti prvo kriminalci, teroristi, a zatim i oni koji postuju zakon. Poslodavci ce zahtijevati cipovanje kao uslov za poboljsavanje. Armije ce uvoditi cipovanje kao poboljsasnje kontrole na terenu. Ubrzo ce se krenuti sa cjelokupnim sektorom bezbjednosti.
Prvi znaci ovoga vec su vidljivi. Tokom 2004. ured Meksickog drzavnog pravobranioca poceo je sa ugradnjom cipa u zaposlene radi ogranicavanja pristupa povjerljivim podacima i zonama. Proizvodjaci cipova ce se udruziti sa policijom radi podsticanja glasne javne kampanje za roditelje da cipuju svoju djecu kako ih nebi izgubili i radi opste bezbjednosti djece i sl. Bice nudjene posebene pogodnosti. Ugradjivanje ce biti besplatno. Svaka nova generacija tehnologija bice pravljena da moze sve efikasnije da sudejstvuje sa cipom. Pa cak i kucni aparati. Pacijenti u bolnicama ili na kucnim njegama bice vec rutinski cipovani sto ce omoguciti med. osoblju ili tacnije dalekim racunarima da nadziru njihove bioloske funkcije. Svaka mogucnost uklanjanja cipa iz tijela bice sve manje moguca posto ce cip biti preduslov za ucesce u najbitinjoj dinamici savremenog zivota.
 
I tako ce cip zamijeniti zdravstevnu knjizicu, stednu knjizicu, licnu kartu, vozacku dozvolu, pasos i sve ostale dokumente. Svako placanje, kupovina, odlazak na aerodrom ce se obavljati preko njega. To znaci da ce se lako znati svaki korak jednog covjeka i bice ga veoma lako kontrolisati i manipulisati sa njim. Na kraju oni koji svaki dan budu gledali susjeda koji ne mora da ceka red i polazi mimo njih, koji budu izlozeni raznim neprakticnostima i otezanjima izabrace put manjeg otpora i dozvoliti da im se ugradi cip.
Bivsi pomocnik predsjednika SAD za nacionalnu bezbjednost Bzezinski pise: ¸¸ Sada kada smo savladali komunizam, nas glavni neprijatelj je Pravoslavlje’’. (neprijatelj im je svako ko im se suprostavi u njihovom nastojanju da globalizuje svijet i ko pokusava da razotkrije bilo kakvu njihovu nakanu) Zato ne treba da cudi sto su se u poslednjih 15 godina, kao pecurke poslije kise u pravoslavnim zemljama umnozile razne sekte, nevladine organizacije i udruzenja gradjana, a koja su iskljucivo finansirana sa zapada.
Osvrnimo se na kratko unazad u jednu od drzava gdje je trebalo hitno djelovati kako bi se destabilozovao protivnik. Rusija.
U Rusiju danas postoji oko vise od stotinu hiljada sekti i raznih udruzenja koja djeluju. Mnoga od njih imaju i status kompanije pa obavljaju razne poslovne i trgovinske transakcije te im je spektar djelovaja mnogo siri. Sve ove sekte i organizacije finansirane su sa zapada. Zbog toga, Ruski parlament devedesetih godina predlaze da se usvoji zakon o zabrani djelovanja takvih sekti. Ustvari zakon je postavljen tako da svaki ruski gradjanin ima pravo osnovati neko drustvo religijskog ili nekog drugog karaktera ali ne i strani drzavljanin odnosno neko ko je dosao u Rusiju iz druge zemlje. Svi su glasali za i parlament je usvojio zakon. Ali odmah se javila prva dama, Hilari Klinton i rekla kako je to ugrozavanje gradjanskih sloboda. Klinton je licno sugerisao Jeljcinu da stavi veto na taj zakon. Jeljcin je prihvatio ovu sugestiju i vetom sprijecio donosenje zakona. Tako je djelovanje sekti i raznih drugih organizacija nastavilo da djeluje kako bi masonerija u buducnosti mogla i tamo da se ustolici (sto se vidi i danas) i nesmetano djeluje. Ali sa druge strane, ako ste stranac i dodjete u SAD, zakon vam ne dozvoljavate da osnujete religijsku zajednicu i bavite se ovakvom djelatnoscu. Ironicno zar ne ?

Pogledajmo jos u nazad. Za vrijeme carske Rusije, nekoliko godina pred boljsevicku revoluciju, drzava naglo napreduje i razvija se u veliku i prosperitetnu silu. Razvija se poljoprivreda, industrija i proizvodnja raste. Masoni ubacuju marksisticke ideje i stvaraju komunisticke odnosno boljsevicke organizacije te sire takve krugove u drustvu. Medjutim na prvim izborima boljsevici i pored tolikog finansiranja i propagande dobijaju samo 30% glasova u cijeloj Rusiji.
Onda se dodatno finansiraju snage da se prosiri haos u zemlji i pocne revolucija. Krvnicki ubijaju kralja i cijelu kraljevsku porodicu Romanov i silom dolaze na vlast. Normalno da pored tolike propagande i finansiranja, sada kada su na vlasti oni koji su izvrsili takav cin, a obecavaju vlast i blagostanje narodu, vecina iz straha tjera sama sebe da vjeruje u to i dolazi do postepenog rasta i sirenja ove sulude ideje.
Jedini cilj svega je ustvari brisanje nacionalne svijesti i stvaranje novih zabluda samo kako bi se narod okrenuo od istine i od Boga. Djecica Marksa i Engelsa, Lenjin i Staljin, sire i dalje filozofiju marksizma i darvinizma i eto, masonski cilj se lagano ostvaruje. Moramo imati u vidu da ovo nije rat izmedju istoka i zapada vec jednostavno uticaj masonerije. Danas je masonerija ostvarila veliki uticaj u Rusiji. Lako moze biti i da je Putin mason, ko zna. Bilo kako bilo ovo je samo primjer djelovanja masonerije tj. Iluminata vodjenih samim djavolom kako bi narod prestao da vjeruje u Boga i kako bi zaboravio na upozorenje koje nam bog daje o poslednjim vremenima koja se upravo sad desavaju.

Proces globalizacije je zahvatio cijeli svijet, a ona podrazumijeva stvaranje univerzalne civilizacije bez podjele na drzave. Nju karakterise univerzalna religija, jednistvena kultura, jedinstven trgovinsko finansijski sistem i globalna kompjuterska mreza koja ce nadzirati sve i svakog covjeka. Direktor svjetske zdravstvene organizacije pri organizaciji UN izjavio je:¸¸ Da bi se doslo do stvaranja jedinstvenog svjetskog poretka, ljudi se moraju odreci svoje individualnosti, vezanosti za porodicu, patriotizam i religiju koju ispovijedaju. ’’
Zak Atali, savjetnik francuskog predsjednika, u svojoj knjizi ¸¸Linije horizonta’’ pise o ljudima kao o nomadima koji se krecu sa jednog kraja planete na drugi i koji ce biti kontrolisani preko kompjuterskih mreza. Svaki nomad ce imati specijalnu magnetnu karticu ili ugradjen cip sa svim potrebnim podacim o njemu. Tesko onome za koga se uspostavi da ugrozava svjetski poredak. Pred nama je stravicna slika kompjuterskog koncentracionog logora u kome covjek prestaje da bude licnost i gubi Boziji pokrov. A nova svjetska religija, NEW AGE, zasniva se na ekumenizmu. Ona ne samo da brise razlike izmedju hriscanskih vec i izmedju svih religija uopste. Koliko je taj pokret uticajan vidi se po tome sto ga podrazava citava mreza medjunarodnih organizacija: organizacija UN, Svjetska banka, MMF, Svjetski savez crkava, masoni, Rimski klub i mnogi drugi.
Sve ovo nam ukazuje da dogadjaji oko nas i u svijetu nisu slucajni vec pazljivo iscenirani. Pored vidljivh vlada postoj tajna supervlada pred kojom sile poput Rusije i Amerike stoje u stavu mirno.
A ko stoji iza te vlade?
MEDJUNARODNI CIONIZAM. Za izvrsenje svojih nakana cionisti koriste agente u svim zemljama kao predstavnike raznih vjerskih skupina religijskih zajednica te gradjanskih udruzenja. Agente u medijskim organizacijama i u svim porama zivota. Njima se daju instrukcije kako da sprijece da gradjani dobiju prave informacije sta se desava u svijetu oko njih. U svrhu degradacije i omamljenosti ljudi i omladine koristi se droga, pozoriste, telefizija, filmovi, muzika, internet itd. Sve kako bi se ugasila sposobnost svijesnog razmisljanja, a unaprijedilo duhovno i moralno otpadnistvo. Sve ovo u cilju zaglupljivanja i zatupljivanja ljudi i u propagiranju nemoralnog nacina zivljenja.
Sve ovo u svrhu stvaranja zaglupljenog , nemoralnog, bezlicnog, covjeka – robota koji ce biti kontrolisan budnim okom digitalnog andjela.
U ovu svrhu prave se razlicite bankovne kartice zbog cega bi se ljudi navikli na pogresan nacin zivota i prihvatili elektronsku licnu kartu, a poslije tog i CIP- digitalni andjeo na ruci ili celu kao nesto normalno i obicno. Elektronska licna karta je odlucujuci korak u lovu na ljudski rod u prihavatnju cipa. Nedvosmisleno je utvrdjeno da tri zadebljane linije u bar kodu (na pocetku, sredini i na kraju ) prilikom dekodiranja odgovaraju broju 666. Oba postojeca koda, (UPC u Americi i Kanadi, te EAN u Evropi) u sebi sadrze broj antihrista: 666.
Licne karte koje ce izdati Srbija svojim gradjanima sadrze mikroprocesor, samo sto on nije ispod koze.U sustini nije bitno gdje se nalazi zig zvjeri, ispod koze, na ruci, na glavi ili u dzepu. Susina je ista samo je razlika u tehnici.
Ono sto prilicno uznemirava je simbolika jer bar kod koji se najavljuje u novim licnom kartama pominje se u Svetom pismu u Otkrovenju Jovanovom kao broj antihrista.
Jedno je jasno. Ko primi taj broj na celu ruci ili licnoj karti, odlazi od pravog puta i prelazi djavolu i njegovom nacinu zivota i pod njegovu vlast.
Treba znati da su isti problem imali gradjani Grcke, Rusije Ukrajine, Kipra i drugih zemalja. Ali tamo su se ljudi izborili na zakonit nacin da ne uzimaju takva dokumenta. Kada su u Grckoj pokuali da 1997. uvedu elektronske legitimacije koje nisu bile ni blizu smart karticama kao sto se predvidjaju za Srbiju, otpoceli su masovni protesti. Na ulice je izaslo hiljade demonstranata. Radnici, studenti, profesori, pjesnici, slikari, profesori, naucnici, knjizevnici izasli su na ulice i odbranili se i oduprijeli elektronskom obiljezavanju ljudi.
Nekada su se filmovi dijelili da stidljive i manje stidljive. Kasnije na pristojne i nepristojne. Danas se ta razlika brise u ime stvaralacke slobode. Danas kada u svakoj kuci imamo ekran nestaje bilo kakva kontrola. Citav sistem naseg zivota mijenja se i okrece od Boga ka materijalnom. Na tom putu uspavanosti, pojava licnih elektronskih karata, jedna je od najvaznijih faza.
Vi mozete nekoga da obiljezite i da ga kontrolisete i pratite, a da on to ustvari i ne zna. To toliko podsjeca na opis ziga iz otkrovenja da je nemoguce to opovrgnuti i ostati hladan na ovu cinjenicu. Ovo je toliko alarmantno kod bilo koga ko razumno razmislja i rezonuje, pogotovu kod onih koji imalo vjeruju u Boga. Samim prihvatanjem centralizovane baze podataka otvara se put ka zigosanju ljudi i pracenju te ugradnji cipa. Zbog toga ovo treba sprijeciti u pocetku.

Uznemiravajuci je izvjestaj koji je uputio Pentagon Americkom predsjedniku Dzordzu Busu, koji je objavio Britanski list Gardijan. U njemu se upozorava na drasticne klimatske promjene koje nas ocekuju. Po njemu, do 2020 doci ce do katastrofalne nestasice vode, hrane i energije. Posledice ce postati gotovo nepodnosljive, a cijeli svijet bi uslijed toga mogao postati bojno polje. Sva alarmantnost izvjestaja sadrzana je u izjavi da ce Veliku Britaniju do 2020. god. zahvatiti sibirska klima. Predvidjaju se i velike suse, glad, svjetska anarhija, neredi ogromnih razmjera. Postoji cak i mogucnost izbijanja nuklearnih konflikata kako bi se zastitile zalihe hrane, vode i energije. Pretnja svjetskoj stabilnosti nekoliko je puta veca od prijetnje terorizma, navodi se u izvjestaju. Britanski naucnik Dzon Hughton, bivsi sef britanske meteoroloske sluzbe uporedio je prijetnju klimatskih promjena sa terorizmom i zabrinuto izjavio: ¸¸Ako i sam pentagon sada salje takvu poruku, onda se radi o vrlo vaznom dokumentu’’. A kako Sveto pismo opisuje buduce dogadjaje ?
 
Ustace narod na narod i carstvo na carstvo
i zemlja ce se tresti po svijetu.
I bice gladi i pomora i strahota
i veliki znaci bice na nebu.
Izacice lazni Hristosi i lazni proroci.
Pokazace znake i cudesa da bi prevarili
ako bude moguce i izabrane.
Ali u te dane, poslije te nevolje,
sunce ce se pomraciti
i mjesec ce svoju svjetlost izgubiti.
Ljudi ce umirati od straha
i od cekanja onoga sto ide na zemlju.
Jer ce se i sile nebeske pokrenuti,
jer ce biti nevolja velika
kakva nije bila od postanja svijeta do sad
niti ce biti.
I tada ce se mnogi sablazniti.
I drug druga izdace,
i omrznuce drug druga
i sto ce se bezakonje umnoziti
ohladnice ljubav mnogih.
Ali koji pretrpi do kraja
blago njemu.
I da se oni dani ne skrate
Niko nebi ostao.
Ali izabranih radi
skratice se dani oni.
I tada ce se pokazati znak Sina covjecijeg na nebu.
I tada ce proplakati sva plemena na zemlji.
I ugledace Sina covjecijeg
gdje ide na oblacima nebeskim sa silom i slavom velikom.
Strazarite dakle jednako
i molite se Bogu da biste se udostojili uteci od ovoga sto ce se zbiti
i stati pred Sinom covjecijim.
A kad se pocne ovo zbivati,
podignite glave svoje jer se priblizava izbavljenje vase.
A oni koji se poklanjaju zvijeri i ikoni njezinoj
i koji primaju zig imena njenog
nece imati mira dan i noc
i dim mucenja njihovog izlazice u vijek vijekova.


I kako se kaze u Otkrivenju Jovanovom:

Nepravednik neka i dalje cini nepravdu.
Necisti neka se i dalje kalja,
A pravednik neka i dalje cini pravdu
i sveti neka se i dalje osvecuje.
Vidi, dolazim ubrzo
i plata moja ide samnom
da uzvratim svakom onako kako je njegovo djelo.



I ponovimo jos jednom:
Upamtimo ovaj citat, vazno je. Pisano je prije skoro 2000 god.

¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.


Da li cemo prihvatiti ZIG ili ne ?

Dobro razmislite, jer nova dokumenta vec stizu. Eto ih u komsiluku, u Srbiji.
Jos malo pa ce iz dzepa preci na ruku i celo.
Imate samo dva izbora:
Prihvatiti zig – linija manjeg otpora koja vodi u propast
Ne prihvatiti zig – tezi put koji vodi ka spasenju od zla

Razmislite...
 
Ok oprostite, izvinite, ovo je jedan text koji imam vec 3 godine i mislila sam da je interesatno da se procita i da se mozda izvuce neka pouka iz njega...

ps - ovaj sam tekst bila davno nasla negde na nekom forumu ne secam se bas sada kojem.
 
Poslednja izmena:

Back
Top