Tema o pobesnelim psima lutalicama je obrisana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Treba lepo i civilizovano da vratimo šintersku službu, da pohvatamo te kerove, da ih humano poubijamo i od njih pravimo mesno-koštano brašno, kao što se dosad godinama radilo. Kakva evropa kavi bakrači. Kao kuce i mace ne smeju da se ubijaju, a svinje, krave i ovce smeju. Zašto??? Ko koga pravi ludim. Džukele se puštaju da divljaju ulicama iz "humanih" razloga. Koja humanost? Dok bude ljudi koji ubijaju životinje za jelo ne može se govoriti ni o kakvoj humanosti. Je li humano klati hiljade krava godišnje da bi se pravila hrana za pse i mačke na kojoj piše "Čista govedina"?
Koje EU licemerstvo. Po čemu je život jednog psa vredniji od života jedne krave?

p.s. niko neće na ovo odgovoriti nego će zaključati temu ZNAM :evil:
 
Treba lepo i civilizovano da vratimo šintersku službu, da pohvatamo te kerove, da ih humano poubijamo i od njih pravimo mesno-koštano brašno, kao što se dosad godinama radilo. Kakva evropa kavi bakrači. Kao kuce i mace ne smeju da se ubijaju, a svinje, krave i ovce smeju. Zašto??? Ko koga pravi ludim. Džukele se puštaju da divljaju ulicama iz "humanih" razloga. Koja humanost? Dok bude ljudi koji ubijaju životinje za jelo ne može se govoriti ni o kakvoj humanosti. Je li humano klati hiljade krava godišnje da bi se pravila hrana za pse i mačke na kojoj piše "Čista govedina"?
Koje EU licemerstvo. Po čemu je život jednog psa vredniji od života jedne krave?

p.s. niko neće na ovo odgovoriti nego će zaključati temu ZNAM :evil:

Niko tebi ne brani ako imas zeludac da jedes i pse i macke.
Treba kazniti one koji takve zivotinje napuste ili jednostavno bace na ulici.:evil::evil:
 
Pa da, očigledno je da problem postoji i da su najmladji najugroženiji, szamislite da vam se dete zimi vraća po mraku kući iz škole i napadne ga čopor lutalica i iskida :(
Sve se nadam da je tema samo privremeno uklonjena na razmatranje, baš mi je frka i ako ne može, da palim na neke druge forume koji su raspoloženi za saradnju. Bitno je napisati i dokumentovati, upozoriti ljude da ne pustaju svoju decu u sitne sate bez motke...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top