докле?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi kako se snalazite sa ovim smornim ispitima. pre par sati sam dosla iz grada i upravo gledam ekonomiju ispred sebe ali mi se nikako ne uci
 
malena1985:
ljudi kako se snalazite sa ovim smornim ispitima. pre par sati sam dosla iz grada i upravo gledam ekonomiju ispred sebe ali mi se nikako ne uci

Lepo, sednem da ucim, procitam pola strane i shvatim da sam gladna...Onda napravim pauzu od 15 min da bih pojela nesto, pa se vratim knjizi, dovrsim stranu i onda postajem zedna..A soka nema vise, pa skoknem do prodavnice da kupim. Kad se vratim, ne secam se vise ni koje pitanje sam ucila, pa sve batalim i zbrisem negde..Leto nije stvoreno za ucenje! :roll:
 
Lepo sednem, pogledam u knjigu, shvatim da je ekonomija za bubanje, pa onda krenem...
Shvatim da me mrzi da čitam i ponavljam iznova i iznova pa onda rešim da podvlačim iako znam da time nepotrebno gubim vreme...
Pošto podvlačenjem ništa nisam postigla rešim da sve lepo prepisujem svojim rečima na papir... Iako nemam vremena za to.
Negde, u međuvremenu, (posle nekih 15 - 20 min., pošto mi je to granica izdržljivosti) shvatim da nisam poslala "vrlo važan" mail, I ONDA SEDNEEEEEEEEEM... I, tako, kada dođe ispit, shvatim da nisam spreeeeeeeeeeemnaaaaaaaaaa.........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top