Ako bi neko znao o cemu se radi...

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.300
Kupila sam racunar ( Dell inspiron 1545 ) proslog aprila...do skoro nisam imala neke vece probleme medjutim u poslednja dva meseca stvari su se znacajno izmenile...

...najpre je poceo da se gasi uvek kada bih koristila Skype program za chat, izaslo bi da mikrofon ne radi i u roku od dve sekunde sam racunar bi se ugasio...Nakon par nedelja poceo je da se gasi sam od sebe nakon dva sata bez obzira na to da li ja gledam film ili radi jedino muzika...Podigla sam ga preko nekih olovkica misleci da je problem u kuleru, ispostavilo se da nije on jedina nevolja...Prosle nedelje sam primetila da se baterija vise ne puni, konstantno je na 10% i mogla bi da drzi do desetak minuta...kada vratim kabl u racunar napuni se do 10% i tako ostane...napominjem da koristim NOD 32 antivirus program koji se svakodnevno obnavlja i obavestava me o tome...mukica je i sto sam kupila laptop u UK pa nisam sigurna koliko i gde mi vazi garancija, cak mi se cini da mozda ne vazi uopste...nisam sigurna...hvala puno...izvinjavam se ako negde postoji slicna tema, ne snalazim se bas najbolje, hvala:heart:
 
Vidi sve ima svoj vek trajanja, tako i baterija, zato nemoj mnogo da se potresaš ako promenom baterije nova radi duže i bolje, drugo obavezno otvori laptop i očisti ga. Možda i nije kuler kao kuler već limovi da su napunjeni prašinom. A što se tiče pričam na skype pa se ugasi i ne prijavljuje mikrofon može da bude da se kolju neki drajveri.
Moj predlog ti je da lepo formatiraš hard i ponovo instaliraš sve.
Ali svakako obavezno otvori kompjuter i očisti ga jer ko zna šta se krije unutra.

v.
 
Dell je najbolje odneti u Direct Link koji se nalazi u ulici Mike Alasa ili jednostavno preko googla nađi njihov telefon i nosi računar kod njih jer tamo je ovlašćeni servis. Dell u glavnom ima višegodišnju garanciju te to neće biti problem jer je ta garancija Worldwide tipa odnosno možemo ih servisirati bilo gde u svetu gde imamo ovlašćeni servis.
 
Kupila sam racunar ( Dell inspiron 1545 ) proslog aprila...do skoro nisam imala neke vece probleme medjutim u poslednja dva meseca stvari su se znacajno izmenile...

...najpre je poceo da se gasi uvek kada bih koristila Skype program za chat, izaslo bi da mikrofon ne radi i u roku od dve sekunde sam racunar bi se ugasio...Nakon par nedelja poceo je da se gasi sam od sebe nakon dva sata bez obzira na to da li ja gledam film ili radi jedino muzika...Podigla sam ga preko nekih olovkica misleci da je problem u kuleru, ispostavilo se da nije on jedina nevolja...Prosle nedelje sam primetila da se baterija vise ne puni, konstantno je na 10% i mogla bi da drzi do desetak minuta...kada vratim kabl u racunar napuni se do 10% i tako ostane...napominjem da koristim NOD 32 antivirus program koji se svakodnevno obnavlja i obavestava me o tome...mukica je i sto sam kupila laptop u UK pa nisam sigurna koliko i gde mi vazi garancija, cak mi se cini da mozda ne vazi uopste...nisam sigurna...hvala puno...izvinjavam se ako negde postoji slicna tema, ne snalazim se bas najbolje, hvala:heart:

Ja mislim da trebaš izmeniti bateriju kupi drugu ali preporučujem ti on line da kupiš jeftinije češ proči.
 
Ljudi prvo neka proveri da li je baterija a ne da kupuje drugu i puca 40-70 €
Drugo nemoj se mnogo zezati ako se greje jer je najjeftinija popravka zbog pregrevanja oko 70 €
treće odmah u servis da se očisti i proveri da nje crklo kolo koje kontroliše punjenje baterije
a ako je sve ovo ok onda je do baterije , e onda kupi novu bateriju
 

Back
Top