Mtv Video Music Awards 2004

In The Zone

Početnik
Poruka
14
Nocas u dva sata posle ponoci pocinju 21. mtv video muzicke nagrade, koje ce se ove godine odrzati u suncanom Majamiju. Nastupace: Usher , Jessica Simpson, Outcast, Nelly feat. Christina Aguilera i jos mnogi drugi. Naime , kao i svake godine bice nekih iznenadjenja i specijalnih gostiju!

Da li cete ih gledati i sta mislite o ovom najvecem muzickom spektaklu godine?
 
In The Zone:
Nocas u dva sata posle ponoci pocinju 21. mtv video muzicke nagrade, koje ce se ove godine odrzati u suncanom Majamiju. Nastupace: Usher , Jessica Simpson, Outcast, Nelly feat. Christina Aguilera i jos mnogi drugi. Naime , kao i svake godine bice nekih iznenadjenja i specijalnih gostiju!

Da li cete ih gledati i sta mislite o ovom najvecem muzickom spektaklu godine?
Boze me sacuvaj sta ti nazivas najvecim muzickim spektaklom. . .
 
britgirl:
Mike girl:
menjaj pravac zike dete...
GO GO LINKIN PARK!!!!!!!!!!!!
Mislim da nije fer da neko sudi sta ce ko da slusa... :wink:
BTW,Linkin Park osvoji Viewers Choice...A toliko sam htela da Kristina dobije! :(
Gledala sam ja...Uzas zivi :roll:
Jedino mi se Kristinin nastup dopao.
Па наравно кад девојка зна да пева... :wink: 8)
 
Crazy_creature:
..i onda je mrmot zavio chokoladu u foliju...Bliznakinja,cuti sreco,nisi mogla da izdrzhish da odgledash njen nastup :lol: A Britney nominovana..u koliko...4 kategorije?Ni jednu nije dobila...brooka...a nije se ni pojavila na dodeli koliko mi je poznato..
Ма не морам ја њу да гледам опет да знам да је сјајана певачица.. :wink:
Гледаћу репризу :lol: :lol:
А за Бритни...ха..то сам и очекивала... :roll:
 
Ja inace nemam MTV kuci, ali sad nisam kuci pa ovih mesec dana cu imati. Vec nedelju dana imam MTV i nisam skupio ni 20 min efektivnog gledanja tog kanala. Postao je najiskomercijalizovano (kol'ka rec!) njesra na svetu. Pusta se samo Hip hop i nesto za napaljene tinejdzerke... Eh, sta je MTV bio pre 7-8 godina...
 
britgirl:
Mike girl:
menjaj pravac zike dete...
GO GO LINKIN PARK!!!!!!!!!!!!
Mislim da nije fer da neko sudi sta ce ko da slusa... :wink:
BTW,Linkin Park osvoji Viewers Choice...A toliko sam htela da Kristina dobije! :(
Gledala sam ja...Uzas zivi :roll:
Jedino mi se Kristinin nastup dopao.
sasvim je fer za LP,zna se shta je band... 8)
p0z za Sofi kao Xtina fanu.....koju ja bash ne volim,ali ok Merlin look... :roll:

Maroon 5-------------zasluzno... 8)
 
^ne
Tipkaros:
Ja inace nemam MTV kuci, ali sad nisam kuci pa ovih mesec dana cu imati. Vec nedelju dana imam MTV i nisam skupio ni 20 min efektivnog gledanja tog kanala. Postao je najiskomercijalizovano (kol'ka rec!) njesra na svetu. Pusta se samo Hip hop i nesto za napaljene tinejdzerke... Eh, sta je MTV bio pre 7-8 godina...
Mtv,a i ona Nemacka Viva,je blago receno-uzas.Vh1 je sto puta bolji kanal...Pustaju samo staru=kvalitetnu muziku :roll: :)
 
Mike girl:
britgirl:
Mike girl:
menjaj pravac zike dete...
GO GO LINKIN PARK!!!!!!!!!!!!
Mislim da nije fer da neko sudi sta ce ko da slusa... :wink:
BTW,Linkin Park osvoji Viewers Choice...A toliko sam htela da Kristina dobije! :(
Gledala sam ja...Uzas zivi :roll:
Jedino mi se Kristinin nastup dopao.
sasvim je fer za LP,zna se shta je band... 8)
p0z za Sofi kao Xtina fanu.....koju ja bash ne volim,ali ok Merlin look... :roll:

Maroon 5-------------zasluzno... 8)
Поздрав Минче :wink:


Crazy_creature:
Jao,zlaaato moje
Meni je drago zbog No Doubt...zasluzhili su ono shto su dobili.. :D
Да,знаш да јесу... :)
 
Bliznakinja:
britgirl:
Mike girl:
menjaj pravac zike dete...
GO GO LINKIN PARK!!!!!!!!!!!!
Mislim da nije fer da neko sudi sta ce ko da slusa... :wink:
BTW,Linkin Park osvoji Viewers Choice...A toliko sam htela da Kristina dobije! :(
Gledala sam ja...Uzas zivi :roll:
Jedino mi se Kristinin nastup dopao.
Па наравно кад девојка зна да пева... :wink: 8)
stvarno ima jedan od boljih glasova...Dobra je ona pesma sto je pevala,nisam znalada ima duet s Nelijem?
 
britgirl:
Bliznakinja:
britgirl:
Mike girl:
menjaj pravac zike dete...
GO GO LINKIN PARK!!!!!!!!!!!!
Mislim da nije fer da neko sudi sta ce ko da slusa... :wink:
BTW,Linkin Park osvoji Viewers Choice...A toliko sam htela da Kristina dobije! :(
Gledala sam ja...Uzas zivi :roll:
Jedino mi se Kristinin nastup dopao.
Па наравно кад девојка зна да пева... :wink: 8)
stvarno ima jedan od boljih glasova...Dobra je ona pesma sto je pevala,nisam znalada ima duet s Nelijem?
Право да ти кажем нисам гледала...заспала сам ко топ :lol: :lol:
А,на њеном последњем албуму нема тог дуета... :?
 

Back
Top