Veruj mi dušo....

Da li verujete ljudima i koliko vam se puta desilo da budete povređeni zbog toga što ste poverovali u neku spiku koja vam je na najpodmukliji način bila servirana?:neutral:

ja sam jos u prenatalnoj fazi izgubila poverenje u ljude...nikad ni u sta ne verujem 100 posto
dajem maximum 98 posto...2 posto ide meni da sumnjam...da mogu posle sebi lepo da kazem eto znala sam :lol:
 
Da li verujete ljudima i koliko vam se puta desilo da budete povređeni zbog toga što ste poverovali u neku spiku koja vam je na najpodmukliji način bila servirana?:neutral:

Verovala sam dok kroz razna razocarenja nisam naucila da ne trebam da verujem.Plasim se samo da sam sada otisla u drugu krajnost.Uvek sve prihvatim s nekom dozom rezerve.Nekad ni to nije dobro.Valjda je to neka vrsta straha,nemam pojma
 
Da li verujete ljudima i koliko vam se puta desilo da budete povređeni zbog toga što ste poverovali u neku spiku koja vam je na najpodmukliji način bila servirana?:neutral:
Да, верујем.
Мени није толико битно у почетку да ли лаже или не.
То се брзо открије.
Не може то да ме повреди.
Што пре сазнам, то боље.
А он нек настави да лаже...
Јер, на крају лаже само себе. ;)
 
Da li verujete ljudima i koliko vam se puta desilo da budete povređeni zbog toga što ste poverovali u neku spiku koja vam je na najpodmukliji način bila servirana?:neutral:

Vjerujem u toj mjeri koliko neko zasluzi povjerenje...imam onako,podosta dobar osjecaj kada me neko farba i laze...

naravno bila sam izlevacena na najgori moguci nacin,upravo zbog povjerenja...ali to su druge i jako duge price...nije ni bitno....

mogla bih reci da uzimam 80 posto kao tako,kako je...
za par prijateljica 100...

a sebi prvoj ne vjerujem ni 50 posto..
 
Verujem ljudima, nekima sa rezervom, nekima potpuno.
Mislim da je ruzno da nove ljubavi i prijatelji ispastaju zbog gresaka starih, svako zaslusuje svoju sansu da u njega steknem poverenje i intuicija me u poslednje vreme jako dobro sluzi. Ja verujem u doboro u ljudima iako su me veoma vazne osobe povredile jako ruzno i nesavesno. Vise puta. Ne mislim da je to naivno s moje strane.
 
E da i ja kažem koju....ja sam kao i svako naivno stvorenje vođeno emocijama, blanko davala poverenje... na onome ko ga prima je da odluči šta će sa njim....i po nekom običaju jako malo njih je to poverenje ostavilo ne okrnjeno....sada imam obrnut režim postavke a to je da se svako potrudi da moje poverenje zasluži....tako je to, 100 puta te zahebu- 101 put se naučiš pameti.;)
 

Back
Top