JUG Mitrovice prepun šiptara varvara

nesko101

Elita
Poruka
18.089
Ono prikazano na Dnevniku u pola osam večeras na RTS1 je samo deo onog što su šiptarske zveri počinile Srpkim grobljima na jugu Mitrovice.To sam imao prilike i lično da vidim danas i mogu vam reći da to televizija ne može da prikaže jer se uništavanje tj.prosto rečeno drobljenje spomenika nastavilo od prošle godine.Znači šiptari i dalje nastavljaju da se iživljavaju nad mrtvim Srbima,nije im bilo dosta punih 10 godina nego gledaju da svaki deo spomenika i betonskih temelja, cokli pretvore u pesak.Zato najava šiptara da će napasti Sever Kosova na proleće postaje veoma moguće jer zlo ne može da miruje dok ga ne stigne Božja pravda i Srpska ruka.
 
Poslednja izmena:
Ono prikazano na Dnevniku u pola osam večeras na RTS1 je samo deo onog što su šiptarske zveri počinile Srpkim grobljima na jugu Mitrovice.To sam imao prilike i lično da vidim danas i mogu vam reći da to televizija ne može da prikaže jer se uništavanje tj.prosto rečeno drobljenje spomenika nastavilo od prošle godine.Znači šiptari i dalje nastavljaju da se iživljavaju nad mrtvim Srbima,nije im bilo dosta punih 10 godina nego gledaju da svaki deo spomenika i betonskih temelja, cokli pretvore u pesak.Zato najava šiptara da će napasti Sever kosova na proleće postaje veoma moguće jer zlo ne može da miruje dok ga ne stigne Božja pravda i Srpska ruka.
Јао Нешко, свако твоје појављивање на овом форуму ме обрадује и уједно растужи.:neutral:
 
Na zalost, tako je... I kao sto vidimo, niko se nesto nije zabrinuo oko toga... Bolje bi bilo da Velja uzme oruzje pa na Kosmet da lisi zivota prave huligane koji ruse i pale srpske svetinje i skrnave srpske grobove... A u centru Beograda sve sam junak do junaka... Od vlasti preko opozicije... Sramota...

Da ne govorimo o tome da nam i Ministra izbacuju sa nase zemlje... A mi cutimo kao poslednji slepci... Stidicemo se jednog dana pred unucima zbog ovakvih ljudi koji nam vode zemlju... I opet kazem, ne odvajam vlast od opozicije...
 
Na zalost, tako je... I kao sto vidimo, niko se nesto nije zabrinuo oko toga... Bolje bi bilo da Velja uzme oruzje pa na Kosmet da lisi zivota prave huligane koji ruse i pale srpske svetinje i skrnave srpske grobove... A u centru Beograda sve sam junak do junaka... Od vlasti preko opozicije... Sramota...

Da ne govorimo o tome da nam i Ministra izbacuju sa nase zemlje... A mi cutimo kao poslednji slepci... Stidicemo se jednog dana pred unucima zbog ovakvih ljudi koji nam vode zemlju... I opet kazem, ne odvajam vlast od opozicije...

Bravo...odlicno receno...sve su to srpske ustase :thumbdown:
 
Na zalost, tako je... I kao sto vidimo, niko se nesto nije zabrinuo oko toga... Bolje bi bilo da Velja uzme oruzje pa na Kosmet da lisi zivota prave huligane koji ruse i pale srpske svetinje i skrnave srpske grobove... A u centru Beograda sve sam junak do junaka... Od vlasti preko opozicije... Sramota...

Da ne govorimo o tome da nam i Ministra izbacuju sa nase zemlje... A mi cutimo kao poslednji slepci... Stidicemo se jednog dana pred unucima zbog ovakvih ljudi koji nam vode zemlju... I opet kazem, ne odvajam vlast od opozicije...
iSKRENO KAKVI SMO TAKO SMO I ZASLUŽILI.
 
iSKRENO KAKVI SMO TAKO SMO I ZASLUŽILI.
Ма дај бре Нешко, шта је народ заслужио?
Заслужили да их голоруке доле убијају, протерују и све под плаштом лажне демократије и борбе за људска права?

Нисмо ми то заслужили ! Нисмо ми толико лоши па да то заслужимо !

Заслужили су они који убијају слабије, али њих никако да стигне казна.

Ебем ти правду и њену спороћу.:besna:
 
Ма дај бре Нешко, шта је народ заслужио?
Заслужили да их голоруке доле убијају, протерују и све под плаштом лажне демократије и борбе за људска права?

Нисмо ми то заслужили ! Нисмо ми толико лоши па да то заслужимо !

Заслужили су они који убијају слабије, али њих никако да стигне казна.

Ебем ти правду и њену спороћу.:besna:
Znaš često razgovaram sa monasima sa Kosova i oni se slažu u jednom a to da je bog pustio zlo na nas da nas opameti i urazumi.Jer se međusobno jedemo kao pirane.Jer upravo pirane pojedu onu piranu koja je slaba i bolesna.Tako i mi Srbi radimo udaramo po sopstvenoj sirotinji.
 
Na zalost, tako je... I kao sto vidimo, niko se nesto nije zabrinuo oko toga... Bolje bi bilo da Velja uzme oruzje pa na Kosmet da lisi zivota prave huligane koji ruse i pale srpske svetinje i skrnave srpske grobove... A u centru Beograda sve sam junak do junaka... Od vlasti preko opozicije... Sramota...

Da ne govorimo o tome da nam i Ministra izbacuju sa nase zemlje... A mi cutimo kao poslednji slepci... Stidicemo se jednog dana pred unucima zbog ovakvih ljudi koji nam vode zemlju... I opet kazem, ne odvajam vlast od opozicije...

Eh,kad bi nas bilo vise politicki neostrascenih sve bi islo brze i lakse....
 
Znaš često razgovaram sa monasima sa Kosova i oni se slažu u jednom a to da je bog pustio zlo na nas da nas opameti i urazumi.Jer se međusobno jedemo kao pirane.Jer upravo pirane pojedu onu piranu koja je slaba i bolesna.Tako i mi Srbi radimo udaramo po sopstvenoj sirotinji.
Ја сам у дилеми.
Губим веру, мајке ми.:sad2:
Од ентузијазма ми није остала ни мрва.:neutral:
 
Znaš često razgovaram sa monasima sa Kosova i oni se slažu u jednom a to da je bog pustio zlo na nas da nas opameti i urazumi.Jer se međusobno jedemo kao pirane.Jer upravo pirane pojedu onu piranu koja je slaba i bolesna.Tako i mi Srbi radimo udaramo po sopstvenoj sirotinji.

Cinjenica...

I kad se neko smiluje, pa se seti te sirotinje koja je trenutno branik srpske drzave, i dodeli im 50% preko plate koju primaju, ovde se nadju neki da ih proklinju zato sto im to drzava udeljuje... A to rade iz ciste zlobe... Mrznje prema Srbima sa Kosmeta... Jer, taj dodatak od 50% primaju samo oni koji rade u drzavnim institucijama, a takvih nije mnogo...

Setimo se ko je izdao na Kosovu 1389. godine... Setimo se ko je ubio Karadjordja... Ne treba nama neprijatelj... Istrebicemo sami sebe...
 
Ono prikazano na Dnevniku u pola osam večeras na RTS1 je samo deo onog što su šiptarske zveri počinile Srpkim grobljima na jugu Mitrovice.To sam imao prilike i lično da vidim danas i mogu vam reći da to televizija ne može da prikaže jer se uništavanje tj.prosto rečeno drobljenje spomenika nastavilo od prošle godine.Znači šiptari i dalje nastavljaju da se iživljavaju nad mrtvim Srbima,nije im bilo dosta punih 10 godina nego gledaju da svaki deo spomenika i betonskih temelja, cokli pretvore u pesak.Zato najava šiptara da će napasti Sever Kosova na proleće postaje veoma moguće jer zlo ne može da miruje dok ga ne stigne Božja pravda i Srpska ruka.

A srpska ruka je ta koja dijeli božiju pravdu?? :rotf::rotf:

@tema
Užasavam se ovakvih stvari... mislim... oskrnaviti nečiji grob...
 

Back
Top