OZBILJAN azil u Beogradu

Andryana

Zainteresovan član
Poruka
254
Pomozite mi da nadjem dobar azil u Beogradu za 2 stenca stara +/- 2 meseca i zenku koja treba da se osteni...
Za sada su u parku kod Milosevog Konaka, hranim ih svaki dan ali zelim da im nadjem smestaj na suvom i toplijem mestu, i mozda im dam nadu da nadju "porodicu" koja ce ih voleti kako su to zasluzili.

Dali mi mozete preporuciti pouzdan azil gde se psi nece patit i gde ce ih neko pomaziti i nahraniti?

U napred hvala.
 
Pristojan azil ne postoji, osim Riske, a ni oni ne primaju jer su prepuni. Azili su prenatrpani i uslovu su njima losi. Mozda da platite pasion. Postoje neki koji naplacuju manju cenu od komercijalne za napustene. I ta mesta su puna, ali mozda negde .......
 
Poslednja izmena:
ja o ovome razmisljam vec duze vreme
neki mi kazu da su budalastine,ali mozda i ispadne nesto dobro od mog pisanja ovde
,,,Vidim, da je malo ljudi kojima je stvarno stalo do zivotinja i ljudi kao meni
Nije to nikakvo samo-laskanje ,vec moj problem
ja moram nahraniti mrsavo mace ili kuce na ulici
ja se moram saosecati sa narkomanom ili napustenim ljudima ,,koji su svuda oko mene
Mene to boli,,,
Sta ja znam zasto,ali na to mi odlazi puno energije
....kao odgovor na pitanje= STA BISTE URADILI DA DOBIJETE MILIONE NA LOTOU- ja godinama slusam kao odgovor ,,,,KUPIO BIH STANOVE,PUTOVAO,,,POSAO,OTVORIO RESTORAN,,,,
A NIKO i ne pomislja da bi mozda ulozio u dom napustenih i bolesnih ljudi ili zivotinja,,,
Razbesnela sam se kkada sam cula da se iz budzeta daje Zorici Tomic 7000 e mesecno za stan,,,
ej za polovinu tih para mesecno moze mnogo ljudi da se zbrine i zivotinja
..Gledaj to ovako
Napusteni ljudi ,njima je potrebno da se osecaju voljeno i zeljeno
Zar ima boljeg nacina da osetis ljubav nego kada se brines o nekom ,i dobijas za uzvrat tu brigu i ljubav
Zar se ne bi mogao napraviti projekat da napusteni ljudi , imaju prihvatiliste tik uz neki azil za zivotinje
svaki covek , je sposoban da se brine o nekoj zivotinji
Zivotinje ,bi to osecale i vracale bi
cak bi napusteni ljudi ,tako dobijali samopostovanje ,i volju da se bore za buducnost
,,,,svaka zivotinja bi bila tako voljena ,i svaki covek bi bio voljen tako,,,
I to za polovinu para koje zorica tomic dobija da bi stanovala u parizu?
 

Back
Top