Srbija treba da udje u savez sa......

Srbija treba da udje u savez sa.....

  • NATO paktom

  • RUSIJOM

  • ostane neutralna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sta da ucimo ,seti se dafine i ostali afera...ko bi stavio pare u nase banke kao sto stavljaju u svajcarske....za nas je spas samo poljoprivreda ,da hranimo samo moskvu nebi je mogli nahraniti ...

да учимо како да профитирамо од неутралности.......како да од тога извучемо што више користи а да осатном добри и са једнима и са другима.
 
Sta da ucimo ,seti se dafine i ostali afera...ko bi stavio pare u nase banke kao sto stavljaju u svajcarske....za nas je spas samo poljoprivreda ,da hranimo samo moskvu nebi je mogli nahraniti ...

Austrija je zarađivala od trgovine i ne od bankarstva. Osim toga svojim čvrstim neutralnim stavom postigla je veliki medjunarodni ugled zbog čega je za ulazak u EU postavljala svoje uslove, koje je EU sve morala prihvatiti. Drugim novim članicama EU postavljala je uslove kojim je uništavala njihovu privredu (naročito poljoprivredu). NATO traži od svojih članova min. 2% BDP za oružane snage dok troši Austrija 0,8% BDP i tima zadovoljava sve medjunarodne zahteve, čak i stalnu UN vojnu misiju na Cipru u sukobu između dve NATO članice Grčke i Turske.
 
Austrija je zarađivala od trgovine i ne od bankarstva. Osim toga svojim čvrstim neutralnim stavom postigla je veliki medjunarodni ugled zbog čega je za ulazak u EU postavljala svoje uslove, koje je EU sve morala prihvatiti. Drugim novim članicama EU postavljala je uslove kojim je uništavala njihovu privredu (naročito poljoprivredu). NATO traži od svojih članova min. 2% BDP za oružane snage dok troši Austrija 0,8% BDP i tima zadovoljava sve medjunarodne zahteve, čak i stalnu UN vojnu misiju na Cipru u sukobu između dve NATO članice Grčke i Turske.

Nisam nista ni rekao za austriju vec za svajcarsku kada je bila rec o bankarstvu
 
Nisu ... Sta hoces reci da nije oduzimana imovimna,dokaza koliko hoces..i dan danas ljudi se vuku po sudovima pokusavajuvi povratiti oduzeto,..
i mom dedi je bila oduzeta tako molepi nemoj me uciti

Nisu? Evo dokaza da je Jugoslavija bila savrsena zemlja - u odnosu na sve one pre a pogotovo na one banana tvorevine posle nje.

I necu da te ucim, nisi zasluzio.

 
Bolje nego da posle utakmica marsiraju sa metalnim sipkama u rukama, niz iste te ulice. ;)

imas anketu o drugu titu pa malo pogledaj sta raja misli o njemu ...a tvoj tata ako je bio u komunistickoj partiji i malo se ovajdio od te rabote ,moguce je da te vaspitavao u tom stilu tako da nisi ti kriv.jer ipak su deca ogledalo roditelja...

Zato sine da te posavetujem kao stari ceka mani se corava posla:per:
 
imas anketu o drugu titu pa malo pogledaj sta raja misli o njemu

Znam sta raja misli, ukupno stanje u svim banana drzavama Balkana to potvrdjuje u zadnjih skoro 20 godina.

...a tvoj tata ako je bio u komunistickoj partiji i malo se ovajdio od te rabote ,moguce je da te vaspitavao u tom stilu tako da nisi ti kriv.jer ipak su deca ogledalo roditelja...
Zato sine da te posavetujem kao stari ceka mani se corava posla:per:

Nisam ja kriv ako je tvoj tata bio na Golom Otoku zbog izdaje i ako su mu neki zbog toga oteli imovinu, ne moras svaki put sve da svodis na licnu razinu, mani se tog krkanluka, dosadno je... :mrgreen:
 
Znam sta raja misli, ukupno stanje u svim banana drzavama Balkana to potvrdjuje u zadnjih skoro 20 godina.



Nisam ja kriv ako je tvoj tata bio na Golom Otoku zbog izdaje i ako su mu neki zbog toga oteli imovinu, ne moras svaki put sve da svodis na licnu razinu, mani se tog krkanluka, dosadno je... :mrgreen:

Nije moj tata bio na golom otoku niti je bio izdajica, Mom dedi su oduzeli imovinu komunisti ti isti koje ti tako vatreno branis ...aj nemoj da se pravis glup
 

Back
Top