На којемпдф-у вам се највише/најмање свиђа атмосфера?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Инспирација за тему ми је дошла након немилог пријема који сам имала јуче од стране неких форумашица на пдф-у Жене (http://forum.krstarica.com/threads/350739) :( Мислим да ћу га од сад заобилазити, јер ми се не свиђа такв вид комуникације какав дотичне практикују :mrgreen:
Иначе, то није први пут... И пре када сам нешто писала, неке су ме лепо дочекале, тако да ми је овај пдф тренутно најомраженији на форуму :roll: А, нисам једина, на теми с линка се дотичне хвале како су досад доста њих отерале са Жена, и још нека говори како није лако победити кокошарник :roll:
Боже, сабрани и саклони... :roll:
Као епилог препуцавања са теме, једна од њих је пријавила неку моју поруку коју сам јој упутила, иако је она закувала расправку :evil:, и ја сам по први пут за годину дана, колико сам на форуму, добила упозорење од модератора због вређања :roll::roll::roll: Шта даље рећи... :roll:

За Београђане све похвале! Љубазни су, и дружељубиви! :bye:

Романтичари такође, а како и не би :D

За остало, други пут... Сада кудите, хвалите ви!
 
Najgore je na zenama i ljisu..ostalo podnosljivo..ponegde ima bas prijatnih koji nisu zasli na pomenute pa se iznenadim..romantika je najbolja
:worth:
ЉиС није ни принети Женама јер тај хумор и под*ебавање није некако оштро, мада има стварно безобразних, што јест јест... :roll:
али, ја сам се пренеразила за Жене, иако сам женско :lol: и онда ми јасно зашто нас мушкарци зову именима неких животиња :rumenko: :mrgreen:
Романтичари су прва лига! :ok:
 
Hmm, dobro pitanje.
Ja sam ljude sa istim mišljenjem našla na PDF-u Anime, i to mi je trenutno favorit. :D
Na nedruželjubive ljude na forumu još nisam naišla ( ipak, kratko sam ovde ). Mada, kad se već stvori određeno društvo na PDF-u, teško je prihvatiti nove. ( To ne mislim na sve naravno, hvala Bogu, ima i onih koji prihvataju svakog novog koji dođe :D )
 
Vecinu vremena provodim na kultnim temama....
Ljudi su skroz ok,nisu isfolirani,druzeljubivi....
Ајде као покусни кунић сврати до Жена па да нам јавиш хоће ли и тебе да напуше :rotf:
Лако је тамо где си стално, али чим се негде појавиш као новајлија, није баш глатко, а те очигледно никог неће да пусте у свој клан :roll:
 
Ајде као покусни кунић сврати до Жена па да нам јавиш хоће ли и тебе да напуше :rotf:
Лако је тамо где си стално, али чим се негде појавиш као новајлија, није баш глатко, а те очигледно никог неће да пусте у свој клан :roll:

Sad cu ja kod zentucara...da vi'm kako ce mene oterati.:mrgreen:

@tema

Pisem uglavnom na PDF Tinejdzeri, tako da bih trebao reci da mi je to najbolji PDF, ali nije.
Najbolji je "Svastara".:mrgreen:
 
Guera, pretraživač ti nije ništa našao jer si verovatno kucala ćirlično, a ne latinično. Međutim, niko do sad' nije naveo neki potforum na kom je prijatna atmosfera (sem kultnih tema)... žalosno...
Куцала сам латиницу, али не нађох...
Како год, није приличило да ме онако топло дочекају, а то није први пут, писала сам и на Дијети, и још неким темама, и увек сам добила по глави :mrgreen:
... и ова једна ме гањала на неколико тема :roll:


Романтичари су ОК, ко је у романтичном фазону ;)
 
Куцала сам латиницу, али не нађох...
Како год, није приличило да ме онако топло дочекају, а то није први пут, писала сам и на Дијети, и још неким темама, и увек сам добила по глави :mrgreen:
... и ова једна ме гањала на неколико тема :roll:


Романтичари су ОК, ко је у романтичном фазону ;)

Nisam rekao da je ok što su te onako dočekali, samo sam hteo da ti pomognem za u buduće.
 
Pa sad, meni se ne cini da su mnogo napadne.
Mnogo koriste one upitnike i uzvicnike...ali to je to za sada.:think:
За добродошлицу први одговори на тему

ja imam strahovite predrasude, averziju čak, prema forumašima koji ne umeju da koriste pretraživač =)
a ja prema onima koji moraju da postave temu bez ukljucivanja mozga =(
je l ovako ide smajli suprotan od tvog?
Констатују да немам мозга :evil:, а онда ме та иста пријави, и добијем опомену за вређање, по први пут откад сам на форуму :roll: А она прва почела... :roll:
А, није само мени тако, и на ЉиС-у кажу за неку: ,,Ти мора да си са Жена, чим почне да се свађа... :rotf:
Не кажем да су све такве, али од неколико пута колико сам писала тамо, углавном сам ружно дочекана, и заобилазићу их :lol:
 
ne znam, pisala sam ja na Ženama, i sa ovog profila, sa starog malo više...
uvek su ok bile prema meni =)
mada, znaš kako, ako ti baljezgaš i pišeš nešto što im se ne sviđa, normalno je da će te napasti, takvi su 99% forumaša ovde.
mene i da neko prijavi ili slično, pa šta, ovo je virtualni svet, jelte, internet, forum, ne stvarni život.
ne poznajem te ljude i samo bih ih ignorisala/blokirala/odgovorila im normalno i pitala u čemu je stvar.
nikako ih ne bi ogovarala po drugim pdf-ovima ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top