Kad smara SMS-om

mda, nije lepo ne odgovarati na sms..:(
ma shvatis to kao njenu malu nesigurnost, i kazes draga volim samo tebe, ne treba da se plasis..
tako jednom, drugi put, treci put..i prestace.:)
to pod uslovom da ti je stalo. ako boli uvo, ondak je pitanje suvisno.
Upravo tako.Ja to i tumacim kao neku malu nesigurnost i zato se tako i ponasam.
 
@Tema: Ma to te ona tripuje, ko zna šta radi dok ti navijaš. Možda je i ona postigla neki zgoditak, bez da lomi sedišta :lol:

Ej... šala. Ma uredno odgovoriš na sms-ove, namiriš joj crvića u mozgu i sevaš po svom planu ;)
 
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D

Sad mi je jasno,kad kazu da riba smara:) Ova tvoja ubi
 
S jedne strane, ne razumem cemu gomila poruka koje odaju nesigurnost. Zar nije, ako devojka vec ima potrebu da ga podseti sms-om na sebe, bolje da mu sastavi nesto sladunjavo i zagonetno sto ce ga navesti da misli na nju celo vece i kaje se sto to vece na programu nema vece udvoje, nego utakmicu :andjeo:

S druge strane, u igri je mnogo razlicitih faktora, u neku ruku je cak simpaticno to sto ona zeli da se on sto pre vrati njoj... :heart:
 
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D

Trenutno sam pod torturom sms-ova jednog PANJA. I brijem da cu morat bit KUJA bez morala. :sad2:
 
S jedne strane, ne razumem cemu gomila poruka koje odaju nesigurnost. Zar nije, ako devojka vec ima potrebu da ga podseti sms-om na sebe, bolje da mu sastavi nesto sladunjavo i zagonetno sto ce ga navesti da misli na nju celo vece i kaje se sto to vece na programu nema vece udvoje, nego utakmicu :andjeo:

S druge strane, u igri je mnogo razlicitih faktora, u neku ruku je cak simpaticno to sto ona zeli da se on sto pre vrati njoj... :heart:

Obe ove strane su smaracina...pusti co'eka u kafanu,na utakmicu ili gdje vec i uzivaj...

ja i ovaj moj se cimnemo dva puta u toku veceri,cisto da znamo da ovo drugo nije zavrshilo na ispiranju,ispod stola u nekoj kafani ili u muriji :mrgreen:

aj,mozda je ok dok si s nekim skroz neshto kratko...ali opet...cuj to poslije utakmice kuci...c,c,c..pa ja bih co'eku da mi za utakmicu neshto kaze slomila nos...:mrgreen:
 
Smara li vas devojka SMS-om ??? Da li vam salje neke pateticno poruke da vas stvarno glava zaboli od njih?

Evo ja se sad spremam da idem na neku utakmicu i rekao to curi jer me pitala ,znaci jedno 10-ak poruka dok sam je se otarasio

"Ljubavi budi dobar nocas zivota ti"
"Ljubavi ne zaboravi na mene nocas"
"Ljubavi nemoj da pravis kretena od mene,znam da si dobar"
"Volim te ,oli odma posle utakmice kuci"
"A kako da ne brinem kad ides sa drugovima,ne zaboravi da imas mene"

Znaci 10-ak ovakvih poruka dok se nisam otarasio,znaci ni na kraj pameti mi nije da je varam ali... Sta je to u zenskoj glavi :D

Odgovori joj nemoj da ti je tesko :)Mozda je malo nesigurna u sebe pa joj treba stalno dokazivanje tvoje ljubavi
 
Sto ste tako surovi?:dontunderstand:

pa zato sto davi gugutke bre...nesigurnost...pa dobro aj mnogi zapdnu u takvo stanje...tipicno za tinejdzersko doba...neki i kasnije...al ne leci se tako...ako ce da te laze lagace...ako ce da te vara varace...to sto ces da mu saljes sms na 15 min il da ga zivkas nije resenje...prvo davis...drugo i ti tonesu tu nesigurnost...ja stvarno to ne bih mogla da trpim...potreba da se cujes sa voljenom osobom je normalna...al ova ga pretera...a nije jedina ima ih kolko oces...

misli na mene dok si s drustvom, na sta to lici reci nekome...pa ne vrti se svet oko tebe aman...samozivost, nesigurnost, se je tu izmesano
 

Back
Top